Teğmen
15 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Günaydın arkadaşlar,

xiaomi red rice (mtk6589t) modeli telefonuma dün rom yükledikten sonra imei numarasını değiştiremez oldum. mobiluncle, droid tools vb. birkaç programla da durum değişmiyor. "cds information" kısmı tıklanmaz şekilde çıkıyor. sorun romdandır diye orijinal ve daha önce kullandığım başka romları yükledim ama sonuç değişmedi. hatta miui romla ilgili bir sıkıntı vardır diye farklı bir rom yükledim, ama bana mısın demedi.
yardım edebilir misiniz?
Herkese günaydın,

Bu forumdaki ilk yazım olacak. Az evvel yazıp gönderdiğimi saymazsam tabii ki:) Hata verdi onda.

Her neyse, olay şundan ibaret. 16 nisan salı günü Pandawill sitesinden Cube u30gt2 modelini sipariş verdim. Canlı chat kısmında da siparişi vermeden önce ürünün stoklarında olup olmadığını sormuştum. Cevapları "evet"ti. Siparişten sonra 2 gün geçmesine rağmen hâlâ "Processing" yazısını görünce dalgasına hem mail attım hem de canlı chat kısmından aynı soruları sordum. Chat kısmında 2 gün içerisinde ürünün kargolanacağını söylerken, mailde ürünün şu an için stoklarında olmadığını ve 1 hafta beklemem gerektiğini yazmışlar. Kısacası sürekli yalan söylüyorlar gibi.

Şu ana kadar bu cube u30gt2'yi pandawill'den alan kişiler var. Ama bu "1hafta bekle" dedikleri süre "1 ayı" bulursa ne olacak? Siparişimi iptal etme şansım var mı? Normalde 3 hafta beklemeye razıydım. Sadece yalan söylemelerine sinir oldum. Piyasaya yeni çıkmış ve büyük ihtimalle de leblebi gibi satılan bir tablet. Ama sinir oldum arkadaş:))

Ne yapmam gerektiği konusunda fikir verebilirseniz çok memnun olurum. Yoksa birazdan iş yerindeki tüm sinirimi heriflere mail atarak çıkartacağım.

İyi günler.

Not: Başlık için de kusura bakmayın. Ne yazacağımı bilemedim.
Not2: İki tane konu açmışım. Nasıl silebilirim?
Silinebilir.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 191
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.264 (Bu ay: 28)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.