Şimdi Ara

Cube iwork10 ultimate (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
5
Favori
3.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam gearbest de chuwi pro 10 aynı özelliklerde 158 dolar fiyatı var o mu sizce bu mu indirime girmiş oda intel atom z8350 işlemci alsam kalite farkı var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu çin tabletleri nasıl, cube iwork 1x 149 dolara alınır mı? gördüğüm alan 3-4 kişi var burada yarısı 6 ayda arızaya geri gönderdim demiş?
  • Tableti alalı bir yıl olmuş nedir durum bir yıl sonra?

Keşke o paraya başka bir cihaz alsaydım mi diyorsun.

Yoksa...

İyi ki almışım mı diyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: qzerty

Tableti alalı bir yıl olmuş nedir durum bir yıl sonra?

Keşke o paraya başka bir cihaz alsaydım mi diyorsun.

Yoksa...

İyi ki almışım mı diyorsun.

İlk mesajda yazdığım gibi micro usb 3.0 lı model 8 ayın sonunda yandı. Banggood dan aldığımdan 1 yıl garantiden faydalandım 50 tl ye ptt ile çine geri gönderdim. Tamir olmasının uzun süreceğini söylediklerinden bana yenisini (type c li model) gönderdiler.

Eskisinde sinir bozucu olan arada bir siyah ekran problemi bunda henüz yok. Bunun haricinde çok memnunum boyutları-taşınabilirliği harika. Ancak bu saatten sonra biraz daha para verilip cube 1x modeli alınabilir çünkü o da çok iyi görünüyor. Orjinal klavyesi her ne kadar pahalı da olsa kesinlikle değer , harika yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan1zek -- 28 Nisan 2017; 8:5:25 >

• Klavyesini satan olursa talibim.
  • merhaba, 1 yıl civarı kullanan arkadaşlar tavsiye eder misiniz? Arıza vs çıkardı mı durum nedir?
  • Üstteki mesajları sonrdan gördüm sanırım sorunlu bir model.
  • Tabletim bozulduğundan aldığım aksesuarları ve klavyesini satıyorum. Pm ile ulaşabilirsiniz . Fotoğrafları da gönderirim.

https://forum.donanimhaber.com/cube-iwork10-ultimate-klavyesi-cesitli-tablet-aksesuarlari--128481076

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan1zek -- 22 Ağustos 2017; 11:19:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Tabletim bozulduğundan aldığım aksesuarları ve klavyesini satıyorum. Pm ile ulaşabilirsiniz . Fotoğrafları da gönderirim.

https://forum.donanimhaber.com/cube-iwork10-ultimate-klavyesi-cesitli-tablet-aksesuarlari--128481076

Cihazı önerir misin , cihaz indirime girmiş . Neden bozuldu acaba , yine anakart problemi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sipahioglu451

quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Tabletim bozulduğundan aldığım aksesuarları ve klavyesini satıyorum. Pm ile ulaşabilirsiniz . Fotoğrafları da gönderirim.

Cihazı önerir misin , cihaz indirime girmiş . Neden bozuldu acaba , yine anakart problemi mi?

Merhaba, cihazı önermiyorum. İlk aldığımda 1 yıl sorunsuz kullandım çokta memnundum ancak birden şarjda iken yandı. Daha sonra banggood ile konuşup 1 yıl olan garantiden faydalandım. 50 tl ye ptt ile çine adreslerine yollamamı söylediler. Onun yerinede "0" aynı tablet ile değiştirdiler. Böyle garanti hizmeti olması vs çok iyi idi. Ancak yeni gelen cihazda 3 ay dayandı. Birden tamamen kapandı açılmaz oldu. Yakınlarımda güvendiğim bir tamirciye verdim. Tam 1 ay uğraştı. Sorunu çözemedi. Bu durumda bende çöpe attım.
    Cihazların fiyatı vergi ödemeyince uygun oluyor ancak ben 900tl verdiğim bir aleti performansı çok iyi de olsa uzun süre gitmesini beklerim. Bu beklentilerim karşılamayınca ultrabook tarzı cihaz bakıyorum artık. Fiyat performans oranı çok iyi de olsa kullanılan komponentlerin kalitesizliğinden midir bilemem uzun dayanmıyor. Beklentiniz yüksek değilse veya elektronikten anlıyorsanız alın derim ancak diğer türlü klavyeli taşınabilir bilinen bir markayı alın. En azından 2 yıl içinde bir şey olursa firmanın kapısına dayanırsınız.

• Valla bende kararsiz kaldim chuwi ye baktım onda da aynı problem var cube biraz daha kaliteli gibi dediler onda da benzer problemler var jumper veya teclast nasil acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sipahioglu451

Valla bende kararsiz kaldim chuwi ye baktım onda da aynı problem var cube biraz daha kaliteli gibi dediler onda da benzer problemler var jumper veya teclast nasil acaba ?

Ben zamanında techtabletsten hep yorumları okumuştum. Kalite sıralaması genelde xiaomi>cube>techlast>chuwi gerisi tamamen çöp diye gidiyor. Aslında xiaomi mi pad serisi alabilirsiniz ancak onun windows versiyonu oldukça pahalıydı eğer android yeter diyorsanız xiaomi mi pad 2 çok iyi cihazdır.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.