Şimdi Ara

Cube iwork10 ultimate (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
5
Favori
3.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uykulu uykulu ne dediğimin farkında değilim wifi yoksa tableti nasıl bağlayacaksınız internete Bilemiyorum valla hocam olmadı ben paylaşırım ama tablet evde en erken bi kaç günü bulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim tabletin ekranında bir problem var sanırım. Ekranda titriyor hafifçe, nasıl tarif etsem bilemedim ama ekran mesela parlaklığı azalıp artıyor kademeli olarak. Perdeleme oluyor gibi.
    İlk başlarda pek takılmadım fakat gözüme batmaya başladı internette gezinirken.

Ekran panelinde bir sıkıntı mı var acaba? Siz böyle bir şey yaşadınız mı?
  • blnmynx B kullanıcısına yanıt
    Ne kadar oldu siz alalı?
    Benimki daha çok yeni (2 hafta oldu). Ekranda problem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blnmynx

Arkadaşlar benim tabletin ekranında bir problem var sanırım. Ekranda titriyor hafifçe, nasıl tarif etsem bilemedim ama ekran mesela parlaklığı azalıp artıyor kademeli olarak. Perdeleme oluyor gibi.
    İlk başlarda pek takılmadım fakat gözüme batmaya başladı internette gezinirken.

Ekran panelinde bir sıkıntı mı var acaba? Siz böyle bir şey yaşadınız mı?

Benim tabletim yanmadan önce ekranda zaman zaman gidip gelmeler oluyordu. Anlık olduğundan çokta takılmamıştım ama sinir bozucuydu. O yüzden sizde de problem olması normal. Çözümü bilemiyorum ancak techtablets sitesinin forumunda bu aletin kullanıcıları var. Orada benzer problemlerin çözümü yazıyor olabilir bir bakın derim.

• royalblue R kullanıcısına yanıt
    Bir buçuk ay oldu hocam. Aralıktan bu yana kullanıyorum. Gerçi birkaç kez kullandım sadece, sık kullanmadım hiç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blnmynx -- 20 Şubat 2017; 1:21:42 >
  • furkan1zek kullanıcısına yanıt
    Evet benim de sürekli değil, anlık oluyor. Sinir bozucu.

Teşekkürler, techtablets'e bakayım, gerçi pek çözüm olabileceğini sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: blnmynx

Evet benim de sürekli değil, anlık oluyor. Sinir bozucu.

Teşekkürler, techtablets'e bakayım, gerçi pek çözüm olabileceğini sanmıyorum.

Parlaklık azalması artması benim de dikkatimi çekti. Çok az miktar oynama oluyor ama farketmesi baya zor ancak zifiri karanlıkta kullanırken farkediyorum ben. Demek ki hepsinde varmış. Dediğiniz gibi titreme yok ama bende. Flagship modeli benimkisi.

• Gearbest'te 150 dolara düştü

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_362211.html?wid=21

Ayrıca iWork 1x diye bir cihazda var bu biraz daha iyi gibi

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_590390.html
  • Ne zamandır iwork10'uma bir klavye almak istiyorum ama orjinali çok pahalı; çakmasına dahi 20 dolar veresim gelmiyor. Ülkemizde satılan benzer cihazlardan klavyesi iwork10'a ait olan var mı bildiğiniz? Belki birinin servisinde Türkçe Q dizilimli uyumlu bir klavye bulunabilir diye düşünüyorum.
  • Cube iwork 1x kullanan var mı sanırım işlemcisi bir üst model olan intel atom z8350 son mesajlarda sorunlar yazılmış çinden tablet alıp da uzun süre sorunsuz kullanan var mı acaba

• a90ny44 kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum hocam, yaklaşık 10 gündür, şu ana kadar hangi bir sıkıntısını görmedim, sadece wifi bağlantısı arasıra kopuyor ama sürekli değil, klavyeli olanını aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: cokoy

Ben kullanıyorum hocam, yaklaşık 10 gündür, şu ana kadar hangi bir sıkıntısını görmedim, sadece wifi bağlantısı arasıra kopuyor ama sürekli değil, klavyeli olanını aldım

Hocam ürün nasıl performans oyun olsun kalite olsun nette gezinme olsun film filan izleme kalitesi bide nerden kaça aldınız gümrükte vergi sorun oldu mu kusura bakmayın baya bi soru sordum ama kaç gündür arıyom alan biri varmı diye tecrübelerinden faydalanmak için kimse bulamadım sanırım yeni çıkmış üründe :) alıp hayal kırıklığı yaşamaktan korktum açıkcası daha önce yurt dışından hiç teknolojik ürün almamıştım yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Oyun oynamadım, iki işletim sistemi var, kasa kalitesi iyi, 2k video seyrettim sıkıntı yok, 4k olanını da oynatması gerekiyor, pili çok iyi, klavye si sıkıntı sız, ben tableti gearbest'ten klavye yi banggood tan aldım, daha önce yurtdışından ürün almadıysanız hiç bulaşmayın gümrük üst limiti 30€ ya Düşürüldükten sonra takılma riski arttı, ben bile aldığım yerden fiyatını düşük yazdirmama rağmen gümrüğe takıldı büyük uğraşlar sonucu yaklaşık 80 TL vergi+damga vergisi ödeyerek ürünü ala bildim.

Bu forumda gearbest konusu var o konu içinde benim mesajlarımı incelersen yaşadığım süreci ayrıntılı olarak yazdım, karar sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokoy -- 13 Nisan 2017; 15:42:9 >
  • cokoy kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin aldığını fiyat ne kadar ben şuan aliexpresden 184 dolara sadece tablet kargo dahil alabiliyorum hatta 2 dolar da indirimi var 182 dolar ama yanına ekstra klavye mouse kalem ve taşıma çantası eklersem 5 parça 254 dolar oluyo oda yani 252 dolar artı adam la konuştum başta üstüne 75 dolar yazdırıyorlar geçiyo dedi bende 30 dolar dedim yaz oda okeyledi olmazsa 75 yazdırıp gift mi yazdırsam acaba bide hızlı mı özel kargo mu ne seçince çok kurcalıyorlarmış paketi normal standart kargo ile 75 dolar yazdırsam az bi vergi çıksa en azından diye düşündüm sizin fikriniz ne acaba yardım ederseniz çok sevinirim

• Hocam siz bilirsiniz verdiğiniz fiyat pahalı, siz benim aldığım sitelere bakmamışsınız GB. + BG toplam 195 dolar onun vereceği mous ne marka? GB.de Xiaomi wi-fi+bluetooth maus 16-17 dolar onun vereceği mous en fazla 5 dolar dır, kalem zaten hikaye, aktif değil pasif, madem yurtdışından almaya karar verdiniz iyi araştırın, kargo konusunda önce benim gearbest konusunda yazdıklarımı okursaniz o zaman daha sağlıklı karar verebilirsiniz

• cokoy kullanıcısına yanıt
    Hocam linkini verebilir misiniz

• Cihazı aldığımdan beriçok seyrek kullandım ama birkaç gündür laptopsuz kaldığımdan sürekli bununlayım. şarjı iyi, işletim sistemleri sorunsuz, portları kullanışlı. en önemli sorunu 2 adet:
    1-Çevirici olmadan usb portları kullanılamıyor. yani usb 2-3 portu yok, type-c ve microusb portları var. normal usb bellekler-diğer cihazlar için adaptör şart.
    2-özellikle chrome kullanırken ekran kapanıyor, birkaç saniye sonra geliyor. Bu bazen 3-4 dakikada bir oluyor.
    onun dışında çok kullanışlı bir cihaz. aliexpress'ten 20 dolara klavye de bulmak mümkün. Ben aldım, kullanımı rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarzanabi

Cihazı aldığımdan beriçok seyrek kullandım ama birkaç gündür laptopsuz kaldığımdan sürekli bununlayım. şarjı iyi, işletim sistemleri sorunsuz, portları kullanışlı. en önemli sorunu 2 adet:
    1-Çevirici olmadan usb portları kullanılamıyor. yani usb 2-3 portu yok, type-c ve microusb portları var. normal usb bellekler-diğer cihazlar için adaptör şart.
    2-özellikle chrome kullanırken ekran kapanıyor, birkaç saniye sonra geliyor. Bu bazen 3-4 dakikada bir oluyor.
    onun dışında çok kullanışlı bir cihaz. aliexpress'ten 20 dolara klavye de bulmak mümkün. Ben aldım, kullanımı rahat.

1- ben usb hub almıştım ayrıca orjinal dock klavyesinde 2 adet usb portu var. Eğer tam boy port tabletin üzerinde olsa tablet çok kalın olurdu.

2- bu sorun benim yanan tabletimde de vardı malesef bir çözümü yok. Sanırım bu z8300 işlemcilerin çogunda var. Type c li modele geçtiğimden beri henüz olmadı ve umarım olmaz. Çok sinir bozucu bir durum gerçekten.

Ayrıca yeni alacak arkadaşlar yeni model olan ix i tercih ederlerse daha iyi bir seçim olur. Çünkü hem fiyat aynı veya yakın sürekli değişiyor hemde özellikleri daha iyi. Gearbest veya aliexpressten alınırsa garanti işi unutulmalı. Banggooddan alırsanız benim gibi ciddi sorunla karşılaştığınızda ürünü 50 tl ye garantiye gönderebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

quote:

Cihazı aldığımdan beriçok seyrek kullandım ama birkaç gündür laptopsuz kaldığımdan sürekli bununlayım. şarjı iyi, işletim sistemleri sorunsuz, portları kullanışlı. en önemli sorunu 2 adet:

1- ben usb hub almıştım ayrıca orjinal dock klavyesinde 2 adet usb portu var. Eğer tam boy port tabletin üzerinde olsa tablet çok kalın olurdu.

2- bu sorun benim yanan tabletimde de vardı malesef bir çözümü yok. Sanırım bu z8300 işlemcilerin çogunda var. Type c li modele geçtiğimden beri henüz olmadı ve umarım olmaz. Çok sinir bozucu bir durum gerçekten.

Ayrıca yeni alacak arkadaşlar yeni model olan ix i tercih ederlerse daha iyi bir seçim olur. Çünkü hem fiyat aynı veya yakın sürekli değişiyor hemde özellikleri daha iyi. Gearbest veya aliexpressten alınırsa garanti işi unutulmalı. Banggooddan alırsanız benim gibi ciddi sorunla karşılaştığınızda ürünü 50 tl ye garantiye gönderebilirsiniz.

İx dediğiniz model hangisi tam anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: a90ny44

quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

quote:

İx dediğiniz model hangisi tam anlayamadım

https://m.banggood.com/Cube-iWork1X-64GB-Intel-Atom-X5-Z8350-Quad-Core-11_6-Inch-Windows10-Tablet-p-1111514.html

Tablet bu tabi iwork10 e göre pahalı çıkış fiyatı için geçici indirim vardı, o bitmiş.

Bu da klavyesi ;

Klavye fiyatı çok uygun.

https://m.banggood.com/Original-Magnetic-Docking-CDK08-Keyboard-for-Cube-iWork1X-Tablet-White-p-1111916.html

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.