Şimdi Ara

<|||>Cub motorsiklet fan club<|||> (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
2
Favori
25.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ustalar bu debriyaj ayarı nasıl yapılır bir türlü tutturamadım ya kaçırma yapıyor ya vites geçmiyor,civata tornavidayla tam gevşetip mi oluyor. 9000km de değişme vakti mi geldi acaba, innova motor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nebuzaradan

quote:

Orijinalden alıntı: kasparss

nerde bu cubcılar ...

Buradayız, bırakır mıyız forumu Motoran'ı satıp mondial alma düşüncesi içindeyim. Neden derseniz, sele rahatlığı bakımından daha konforlu gibi geldi bana. Motoran daha kalıplı ve selesinde de bir türlü rahat edemiyorum. Mondial 100 SFC Snappy çok rahat geldi nedense. Hayırlısı diyelim!

yapma yav ben de kilolu olduğum için en rahat motoran gibi gelmişti sele olarak ama snappy de güzel.bi de kubanın şu modeli çıkmış baya yakışıklı geldi bana
    http://www.kubamotor.com/new3/#/modellerimiz

• quote:

Orijinalden alıntı: remote control

Ustalar bu debriyaj ayarı nasıl yapılır bir türlü tutturamadım ya kaçırma yapıyor ya vites geçmiyor,civata tornavidayla tam gevşetip mi oluyor. 9000km de değişme vakti mi geldi acaba, innova motor.

bende de sıkıntı var ama ben de nasıl yapılacağını bilmiyorum yandaki vidalardan olsa gerek ama tutturabilir miyiz acaba...
  • selam arkadaşlar bende yeni bir cub motor almak hevesindeyim şu aralar ehliyeti aldık çok şükür (yaş 21) daha önce pek tecrübem yok bir defa sürmüştüm ama normal sorun olmadan sürmüştüm şimdi araba alana kadar beni arada dedemlere arada antrenmana aradada dersaneye götürsün yeter düşüncesindeyim 2000 lirayı geçmeyecek 2 kişinin bineceği (toplam 170 kg)yokuş çıkabilecek bir motor istiyorum eğer mümkünse :)bana yardımcı olursanız çok ssevinirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: remote control

Ustalar bu debriyaj ayarı nasıl yapılır bir türlü tutturamadım ya kaçırma yapıyor ya vites geçmiyor,civata tornavidayla tam gevşetip mi oluyor. 9000km de değişme vakti mi geldi acaba, innova motor.

bende de sıkıntı var ama ben de nasıl yapılacağını bilmiyorum yandaki vidalardan olsa gerek ama tutturabilir miyiz acaba...

becerebildim galiba tam gevşetip çeyrek turdan az çevirince ayarlandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayernM

selam arkadaşlar bende yeni bir cub motor almak hevesindeyim şu aralar ehliyeti aldık çok şükür (yaş 21) daha önce pek tecrübem yok bir defa sürmüştüm ama normal sorun olmadan sürmüştüm şimdi araba alana kadar beni arada dedemlere arada antrenmana aradada dersaneye götürsün yeter düşüncesindeyim 2000 lirayı geçmeyecek 2 kişinin bineceği (toplam 170 kg)yokuş çıkabilecek bir motor istiyorum eğer mümkünse :)bana yardımcı olursanız çok ssevinirim

170 kg taşımak için cub uygun değil.
  • quote:

quote:

quote:

nerde bu cubcılar ...

Buradayız, bırakır mıyız forumu Motoran'ı satıp mondial alma düşüncesi içindeyim. Neden derseniz, sele rahatlığı bakımından daha konforlu gibi geldi bana. Motoran daha kalıplı ve selesinde de bir türlü rahat edemiyorum. Mondial 100 SFC Snappy çok rahat geldi nedense. Hayırlısı diyelim!

yapma yav ben de kilolu olduğum için en rahat motoran gibi gelmişti sele olarak ama snappy de güzel.bi de kubanın şu modeli çıkmış baya yakışıklı geldi bana
    http://www.kubamotor.com/new3/#/modellerimiz

Ben 70 kilo olduğum için rahat edemedim sanırım. Mondial'i iyice test ettim, bana en uygun olanı o. Aybaşına kadar halledeceğim bu işi. Heveslendim ya yerimde duramıyorum. Güya 40 küsur yaşında adamız

• valla bu cub olayına kanım acayip ısındı.hem maddi hem manevi çok hoşuma gidiyo tamam titreşim ,hız gibi eksileri de olsa bambaşka bi kültür gibi...inan en kaliteli scooter lara bu kadar ilgim yok çünkü sürüş zevki yok.bu arada 40 yaş dediğin nedir ki ..alınca haber et yaz izlenimlerini ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayernM

selam arkadaşlar bende yeni bir cub motor almak hevesindeyim şu aralar ehliyeti aldık çok şükür (yaş 21) daha önce pek tecrübem yok bir defa sürmüştüm ama normal sorun olmadan sürmüştüm şimdi araba alana kadar beni arada dedemlere arada antrenmana aradada dersaneye götürsün yeter düşüncesindeyim 2000 lirayı geçmeyecek 2 kişinin bineceği (toplam 170 kg)yokuş çıkabilecek bir motor istiyorum eğer mümkünse :)bana yardımcı olursanız çok ssevinirim

arkadaş 170 fazla demiş haklı ama bilirsin biz türkler 30 tonluk kamyona 50 ton atmayı severiz.cublar da bu bağlamda 200 kilo ile rahat gider .önemli olan rodaj süresini yani ilk 1000 km yi tek kişi belirli hızlarda geçirmen.ben 110 arkadaş 85 195 kg iki kişi çin malı diye aşşağılanan makineyle hesapla nerelere gittik gerçekten güzel...ayrıca sıfır mı alıcan 2. el mi bilmiyorum ama inan çok fark yok aralarında .yeni çıkan modellerin haricinde hepsi aynı gibi ama lifan mondial motoran salcano hatta kanuni lara sen bi bak ve bunlardan birini seç.tabi bulunduğun yerde servisi olan bi marka olmasına da dikkat et. sonuçta hangisini alırsan al pişman olmazsın.şimdi sana onu alacağına 2.el japon al kymco al diyenler de olur ben de biliyorum fiyatlara bakarsan anlarsın farkını.çinliler de bakarsan hele ki cublar taş gibi yolda bırakmaz bakımlarını eksik etmezsen.sen yazmaya devam et paylaşırız

• Bugün arkadaşın dükkanına yol sormuş bir kamyon dolusu modenas 135gt varmış ,Manisa distribitörü broşürünü okudum 130 cc makine 7,8 kw diyor yani 10,4 Hp fiyatı 4500 olarak biliyorum bence innova 125i satıştan kaldırıldığından boşluğu doldurmak için getirildi ama asla innova kalitesini yakalayamaz. Malezya malı.
  • bende de motoran torro 100 var 2011 model km'de 11 kuruş yakıyor çok çirkin
  • quote:

valla bu cub olayına kanım acayip ısındı.hem maddi hem manevi çok hoşuma gidiyo tamam titreşim ,hız gibi eksileri de olsa bambaşka bi kültür gibi...inan en kaliteli scooter lara bu kadar ilgim yok çünkü sürüş zevki yok.bu arada 40 yaş dediğin nedir ki ..alınca haber et yaz izlenimlerini ...

Ben resmen seviyorum, hoşlanma aşamasını geride bıraktım Alır almaz hem fotoları hem de deneyimlerimi paylaşmaya başlayacağım.
  • quote:

quote:

valla bu cub olayına kanım acayip ısındı.hem maddi hem manevi çok hoşuma gidiyo tamam titreşim ,hız gibi eksileri de olsa bambaşka bi kültür gibi...inan en kaliteli scooter lara bu kadar ilgim yok çünkü sürüş zevki yok.bu arada 40 yaş dediğin nedir ki ..alınca haber et yaz izlenimlerini ...

Ben resmen seviyorum, hoşlanma aşamasını geride bıraktım Alır almaz hem fotoları hem de deneyimlerimi paylaşmaya başlayacağım.

ince lastik,düşük amortisör stroğu ve 17 jant olayı enduroculara göre değil onu peşin peşin belirteyim. Cgl 125 , innova yanında arazi motoru gibi heryere girip çıkıyor en bozuk zeminde yavaşlama ihtiyacı yok. Ne diyorum ben ya, ama durum bu. İçinde bu tür motor olan cupa bulaşmasın.

http://www.yamaha-motor.eu/tr/products/motorcycles/adventure/wr250r.aspx?view=features

• Motorumu sattım Yenisi için gün sayıyorum. Gerçi gördüğüm kazadan sonra ürkmedim desem yalan olur. Belki bir süre kendime gelmek için zamana ihtiyacım olacak. Aman arkadaşlar, kaskı ihmal etmeyin. Bu gördüğümüz kaçıncı ölümcül kaza!
  • Halen alamadım motoru, iyi mi Yersen paraları alamazsın tabii, diyeceksiniz şimdi ve haklısınız! Almayı planladığım Mondial Snappy'nin fotolarına bakıp bakıp duruyorum
  • CUB sahipleri uzun bir tatile çıktılar herhalde. Tüm üyeler sağlığından haberdar etsin lütfen! Malum kazalar nedeniyle insan bir süre sonra endişelenmeye başlıyor.
  • Cup motorlar oldukça hızlı ve az yuketim degerlerine sahip modeller. Ancak mondialin yenı modeli 100 Mg Prince Cup'larla aynı tuketime ve %50 daha fazla guce sahip olmasıyla Cupların tahtını sallayacak gibi gorunuyor. Ancak kuplar yarı otomatik olduklarından bu tarz kullanıcılara yine de hitap edecektir.
  • benide alın motorum bu: (ikinci resim)
    https://www.arora.com.tr/cup.html
  • motoran norton... benide ekleyin
  • iyi günler bende bir cub motor almayı düşünüyorum mondial 100 mfm otomatik vitesini tavsiye edrmisiniz.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.