Şimdi Ara

<|||>Cub motorsiklet fan club<|||> (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
2
Favori
25.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benide eklerseniz sevinirim motorum 2009 mondial 100ukh mavi
  • uzun zaman olmuş ama olsun. bende cup sahibi oldum. bizim bacanakta bisan vardı lifan 3 sene ona bindim. bende bu motordan arıyorum dedim ama iki senedir düzgün birşeye denk gitmedik. geçen gün bi motor bulduk 7000 km de motoran torro 100. Allah kaza bela vermesin çok temiz dün motoru aldık şimdi sigortasını yaptıracam bir de ehliyet alacam. ehliyet ücreti ne kadar arkadaşlar bilen var mı ???
    az benzinle gidip geliytor yakıtı az seviyorum bu motoru..
    iyi günler arkadaşlar
  • Aslinda bir feysbuk sayfa veya Gurubu kurmali.
    Sonra sehirlere gore hafta sonlari tatil-gezi planlamaliyiz.

Bende Mondial 100 MFH var yeni Aldim.
    Bursa dayim Cub lardan olusan bir gurupla sehir ici veya disinda bulusma-piknik-gezi-etkinliklere katilmak isterim.

Normal motosikletlerle gezilere katilmak CUB icin SIKINTI malum 125-150cc Scooter veya 125-250cc Racing motosikletlerin pesine takilim max 4 viteste 60-80 km den fazla guvenlik icin gidemezsiniz gitmemelisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bos Vakti Olan bir CUB uyesi Gerekli Listeyi Yapip Facebook ta sayfa veya Gurub Olarak acarsa CUB Turkiye gibi bence katilim olur.

Ayrica forumdaki belli marka model kullancilari davet edilebilir Mondial den 100 UKH-100 MFH-100 MFM-100 SFC (snappy X) gibi tabi Kanuni-Yuku-Arora-Ramzey-Kuba ninda kullanicilarina Ulasmak gerek.
    *Tek modelide olsa Motoran ve Lifan i da Unutmamak gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: remote control

Bugün arkadaşın dükkanına yol sormuş bir kamyon dolusu modenas 135gt varmış ,Manisa distribitörü broşürünü okudum 130 cc makine 7,8 kw diyor yani 10,4 Hp fiyatı 4500 olarak biliyorum bence innova 125i satıştan kaldırıldığından boşluğu doldurmak için getirildi ama asla innova kalitesini yakalayamaz. Malezya malı.

Modenas şu an 97 model kullanan var sıfır arızada.
  • CUB kulübüne üye arkadaşlar, sağlığınızdan haber verin biraz. Konuyu canlandıralım artık.
  • En ucuz nakit parayla alabilecegim modeli onerirmisiniz birde markalar arasinda cok buyuk fark varmi

• selam 3 yıl KMT ÇELİK KUB SÜRDÜM MOTORSU İSTEMEDEN CUMA GÜNÜ SATTIM.IKINCI EL PİYASALARI SAHİBİNDEN.COM DA UCUZ ARKADASLAR.MOTORUN HİÇ BİR SORUNU YOKTUR FAKAT,ALICILAR HEP 400 E VER-500 E VAR SURASI YIRTIK PLASTIKLERDEN FARIN OLDUĞU YER KIRIK.EN SON 800 TL YE SATTIM.SIMDI MOTORU YUKSELTECEM

HONDA CBF 150 Mİ
    YOKSA 125 MONDİAL Mİ?

YOKSA PARAM HANGİSİNE YETERSEMİ :) HADİ HEP BİRLİKTE TARTISALIM
  • 2007 gri innova var bende de. Beni de dahil edin :)

• Benide dahil edin arkadaşlar uzun süredir almayı planlıyordum sahibinden saolsun Lifan Tay 100 (2012 model 2000km de) yeni aldım
  • merhabalar şimdi değil ama belki ilerde alırım diye ve biraz da meraktan sormak istiyorum genel anlamda bu üç üründen hangisi daha iyidir(yakıt, çekiş,yokuş çıkma performansı, sorunsuzluk anlamında)

http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1562&x=technical

http://www.asyamotor.com.tr/?page=urun-detay&id=47&udpage=galeri

http://www.motoran.com.tr/urun/torro-best/

iyi forumlar.

• upp snappy x düşünüyorum
  • Yaz beni honda wing-go 100

• 2005 Mondial 110 Kh var gri mavi.
    buna muayene gerekiyormu yoksa sadece sigorta yeterlimi

• full oto vites cup motorlar varmı
  • merhaba arkadaşlar. en kısa sürede aranıza katılmayı planlıyorum :) bulunduğum şehirde pek marka seçeneği yok, bu çin malı olanların iç parçaları birbiri ile uyumlu mudur? atıyorum bujisi, debriyaj balatası sıkıntı çıkarsa az bulunan bi marka aldığım için sıkıntı yaşar mıyım?

teşekkürler :)
  • öncelikle ne amaçla kullancağımı söyleyeyim. ben küçük bir ilçede öğretmenim. motoru vasıta olarak kullanacağım. yani hızla prformansla işim yok. az yakması-kolay kullanımı-ucuz bakımı önemli benim için. aklımdaki modeller şunlar.

HONDA WİNG-GO 3300TL ÇELİK JANTLI 3750TL

YAMAHA CHRYPTON 3300TL

KUBA KEE 100 2300TL

KUBASLJ 100 2000TL

MONDİAL 100LÜK 1800TL

İKİNCİ EL OLARAK

HONDA İNNOVA

YAMAHA CHRYPTON

KUBA KEE 100

sizin yorumlarınız nedir?
  • 100 UKH var bende, 100 km de 2.5 lt yakiyor, seriligi de biraz dustu gibi, sorun ne olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: hitman284

Up

merhabalar tay 100 cub sahibiyim motorumu ıkıncı el aldım ama daha yenı sayılır ıkı aylık bı motorken ben aldım...
    uzerınde kendı orjınal egzozu vardı ben performance egzos ve hava fıltresı taktım sonra üzerındekı 14 dişliyi 16 dişliye cevirdim yanlız motorum kavramadan dustu ve devirleri uzadı 14 dıslı varken cok hızl ve cok kavraması vardı neden bole yapar ben motorumu hızlandırmak istiyorum yardımcı olursanız fıkırlerınızı almak ısterım....
  • 130km hız yapan arkadaşları tebrik ederim. 100cc motorla 130km'ye ulaştılarsa helal olsun.

benim motor çok yakıyor bu arada. 100km de 3 litre. sizde durum ne?

motor lifan tay 100
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.