Şimdi Ara

<|||>Cub motorsiklet fan club<|||> (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
2
Favori
25.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bende CUB 'cu oldum :)) bugun itibariyle KUBA XY100E sahibiyim 1.700 e aldım ama şuan en uygun fiyat 1.850 ye veriyolar ama tanış saolsun direk nakit olarak verdiğimiz için o fiyattan aldık.aksam üstü aldım motoru kurulumu falan yapılmıştı ama nebileyim vites geçişleri silkeliyo gaz dengesiz verip silkeleme oluyo ses var motorda motor kısmında koku var ne bileyim ilk izlenimim bunlar ama önde tel sepet arkada plastik sepet var onlar ses etki eder ama motorun alt kısımdan plastiklerden de sanki var biraz ses sanki acaba kurulum esnasındamı biraz işcilik zayıftı bilemiyorum.
    önerilerinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: noname_27

merhaba arkadaşlar bende CUB 'cu oldum :)) bugun itibariyle KUBA XY100E sahibiyim 1.700 e aldım ama şuan en uygun fiyat 1.850 ye veriyolar ama tanış saolsun direk nakit olarak verdiğimiz için o fiyattan aldık.aksam üstü aldım motoru kurulumu falan yapılmıştı ama nebileyim vites geçişleri silkeliyo gaz dengesiz verip silkeleme oluyo ses var motorda motor kısmında koku var ne bileyim ilk izlenimim bunlar ama önde tel sepet arkada plastik sepet var onlar ses etki eder ama motorun alt kısımdan plastiklerden de sanki var biraz ses sanki acaba kurulum esnasındamı biraz işcilik zayıftı bilemiyorum.
    önerilerinizi bekliyorum

Hayırlı olsun aramıza hoşgeldin. Gelelim şikayetlerine ses yanlış(oturmamış grenajlar) veya gevşek montajdan kaynaklı olabilir. Servisinin sorunu çözmesi gerekir. Motordan gelen yanık kokusu kısa sürede geçer. Silkeleme dediğin relantide yetersiz devirden kaynaklı,ısınınca normale dönüyorsa motor sıcakken relantisini az artırmaları kafi.

• slmlar herkese bende artık sızınle beraberım benım de motoran torro 100 cub sahıbıyım adım ömer izmir karsıyakalıyım
  • Up
  • innova almak isteyenler için bi iki bişede ben söyliyim dedim
    2008 model innova sahibiyim sıffır aldım motoru rodaj süresi 1 seneyi buldu pek binmedim üzmedim innovamı şuanda 14000 kmde ve 2 kişi 130 km/h yaptığımı biliyorum ve tamamen orjinal halinde motorum savrulma konusuna gelince ön ve arka lastiğinizi söküp tamamen havasını indirin daha sonra lastik ile jant araasına biraz yağ sürerek şişirin lastik tam oturmadğından kaynaklanan bi sorun ve 15 tlye 200 km yapıyorum herkeze tavsiye ederim şuana kadar sadece lastik patlama sorunu yaşadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypermemory

innova almak isteyenler için bi iki bişede ben söyliyim dedim
    2008 model innova sahibiyim sıffır aldım motoru rodaj süresi 1 seneyi buldu pek binmedim üzmedim innovamı şuanda 14000 kmde ve 2 kişi 130 km/h yaptığımı biliyorum ve tamamen orjinal halinde motorum savrulma konusuna gelince ön ve arka lastiğinizi söküp tamamen havasını indirin daha sonra lastik ile jant araasına biraz yağ sürerek şişirin lastik tam oturmadğından kaynaklanan bi sorun ve 15 tlye 200 km yapıyorum herkeze tavsiye ederim şuana kadar sadece lastik patlama sorunu yaşadım..

Eklememi istemisin ?

• anlamadım hitman neyi
  • Cub kullananlar listesine ekleyim mi diyor.
  • eklenmemem hata arkadaşlar baş köşeye koyun beni
  • Up
  • Up
  • herkese selam bende cub motosiklet kullanıcısıyım yamaha crypton görünümlü jianshe 110B
    sahte ,animasyon ve başka yerden araklama degildir gördügünüz ve izlediginiz görüntü bana aittir
    made in turkey izmir/bergama

video tanıtım ismini ingilizce yazdım biz türklerinde youtube gibi sitelerde reytingi artsın diye bizlerde yapabiliyoruz anlamında

video :http://www.youtube.com/watch?v=coIz7GdxDUs

resim:

http://imageshack.us/photo/my-images/141/dscn2510k.jpg

• Up
  • Faranjite dikkat arkadaşlar. Bu soğuklarda motor adamı faranjit yapar ve benim gibi serilir kalırsınız :)
  • SELAM ARKDASLAR bilgili olanlar cevaplasın lutfen...1-)bnde TORRO BEST var bu motor düz ruzgarsız yolda en fazla kac km hızla gıder.
    2)bırıncı vıteste gderken devır sonuna doru asırı tıtreme yapıyor 2.vıtestede aynı sorunu yapıyo devır hızını sonuna kadar nasıl sonlayabılırım cnku sarsıntı hızı azaltıyor
    3)en onmlısı bu...bu motorun hızını en fazla kac km ye getıreblırım hız arttırmak ıcın takılması sokulmesı yada herhangı bır teknığı varmı uzun yolda bu motorla nasıl aşırı suratlı gıdebılırım????????
    ????????????????? tecrubelı ve bılgılereden cevap beklıyrm
  • quote:

Orijinalden alıntı: tna_

SELAM ARKDASLAR bilgili olanlar cevaplasın lutfen...1-)bnde TORRO BEST var bu motor düz ruzgarsız yolda en fazla kac km hızla gıder.
    2)bırıncı vıteste gderken devır sonuna doru asırı tıtreme yapıyor 2.vıtestede aynı sorunu yapıyo devır hızını sonuna kadar nasıl sonlayabılırım cnku sarsıntı hızı azaltıyor
    3)en onmlısı bu...bu motorun hızını en fazla kac km ye getıreblırım hız arttırmak ıcın takılması sokulmesı yada herhangı bır teknığı varmı uzun yolda bu motorla nasıl aşırı suratlı gıdebılırım????????
    ????????????????? tecrubelı ve bılgılereden cevap beklıyrm

80 düzde en yüksek hızı sıfırını kullanmıştım. Zorlamak başını ağrıtır en yüksek 90'a çıkar.
  • up
  • nerde bu cubcılar ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasparss

nerde bu cubcılar ...

Buradayız, bırakır mıyız forumu Motoran'ı satıp mondial alma düşüncesi içindeyim. Neden derseniz, sele rahatlığı bakımından daha konforlu gibi geldi bana. Motoran daha kalıplı ve selesinde de bir türlü rahat edemiyorum. Mondial 100 SFC Snappy çok rahat geldi nedense. Hayırlısı diyelim!
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.