Şimdi Ara

CSGO'nun Bittiği Nasıl Anlaşılır (Bkz. DH'ye CLUTCH CASE Konusunun Açılmaması)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi Telefondan Steam Pazarına Girdimde Yeni Kasa Gördüm. Dün Gece mi Geldi Acaba Diye DH'ye Baktım. Konusunu Göremeyinde (Yada Ben Göremedim) İnternette Araştırdım Ama 5 Gün Önce Gelmiş Kasa ve DH'de Konusu Dahi Açılmamış. Yani CSGO Eskisi Kadar Popiler Değil Artık.

http://blog.counter-strike.net/index.php/2018/02/20073/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• o konuda csgoya ben de çok kırgınım. günlük dhye gireceğine günlük reddite girip konusunu sen açabilirsin. oyun böylece popülerleşir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f0rest -- 20 Şubat 2018; 18:33:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cs go milletin hile ile oynayıp bu şekilde youtuberlık yapmaya başladığı zaman bitmişti.
  • Burası ekşi değil

• Karşıya 5 hile geldi arkadaşlarımla maçı trolledik ve hesabım oyunbozanlik sebebiyle sınırsız banlandı. Bu oyun benim için çoktan bitti.

• Hocam kasa efsane olmuş. Eldiven ve diğer skinler de çok güzel.
    Ama kasa açma olayı bitti gibi. Koca denizi kuruttu Valve.
  • akıncılar için ''adamı kıskanmayın iyi oynuyo'' diyen değil miydin sen... bıraktığın iyi olmuş kendini hileyle boostlatanlardan bir kişi eksilmiş oldu oyunda.
  • nasıl reportlandın acaba+oyunbozanlıktan sınırsız ban

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f0rest -- 22 Şubat 2018; 15:8:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

nasıl reportlandın acaba+oyunbozanlıktan sınırsız ban

Zonerbot admini ve 4 tane hileci arkadaşı beraber oynuyorlardı. Zonerbotun admini girdiği bütün maçlarda karşı takımı otomatik repotbotluyormuş. Zaten ben bir sefer derank olayım diye banlanmıştım. İkinci banda bu şerefsizler yüzünden oldu. Birbirimizi öldürdük maçı terkettik sabah uyandığımda hesap gg.
  • UNLUKO. arkadaşlarının hesapları ne alemde

bu arada reportbotların çalıştığına dair kanıt var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f0rest -- 22 Şubat 2018; 18:44:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

UNLUKO. arkadaşlarının hesapları ne alemde

bu arada reportbotların çalıştığına dair kanıt var mı

Oyunu üçüncü roundda terk eden arkadaşa birşey olmadı. Diğer arkadaşlarda ilk defa griefing ban olduğu için sadece 5 hafta banlandılar. Ben bu şekilde sınırsız banlanacağıma hiç inanmazdım gerçekten tuhaf. 7 ay önce yaşandı bu olay ve karşı takımdan sadece bir kişi banlandı, diğerleri halen hile ile oynuyor. Eğer duvardan sürekli hs atmıyorsan overwatch'de banlanman çok zor. Vac zaten hiç işe yaramıyor.

Reportbot kesinlikle çalışıyor. Maçta takım arkadaşını kasıtlı öldüren birini reportbota gönder %100 5 hafta banlanır. Oyunbozanlık hile den daha tehlikeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 27 Şubat 2018; 5:42:0 >

• csgo bitmez bence ama benim gibi oyuncular birakma asamasina geldi artik. oyundaki en sinir bozucu sey benim icin benim 90 100 ms lerde oynamam karsidaki adamin 5 ms ile oynamasi. bir de tabiki bitmek bilmeyen hileler
  • quote:

Orijinalden alıntı: T A R I K

Karşıya 5 hile geldi arkadaşlarımla maçı trolledik ve hesabım oyunbozanlik sebebiyle sınırsız banlandı. Bu oyun benim için çoktan bitti.

• Evet oyun iyice durgunlaştı. Bir ara bırakıp Pubg geçmiştim ama son 1 aydır yine günde 2-3 maç atıyorum. Prime olmayan hesapta hile gelme ihtimali çok yüksek. Güven eşleşmesini iyi bir sistem olarak görmüyorum,prime en azından biraz daha iyi. CS'yi ruslar,Türkler,polonyalılar vs. çeviriyor. Bunlarda oyundan çekilse 50-100bin online'a düşer. Devir pubg devri. Üstte bir arkadaşın dediği gibi valve koca denizi kendi kuruttu. Oyuna heyecan verecek bir şey eklemesi lazım yoksa iyice düşecek. Yeni silah ekleyip ilgi çekebilir revolver örneği gibi.
  • KASAP1910 kullanıcısına yanıt
    Hocam Günde 2/3 Maç Atıyorsanız Siz CSGO'yu Bırakmamıssınız :) Ben Ayda Max.5/6 Maç Atıyorum O Da Arkadaşları Kırmamak İçin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • JacquesC kullanıcısına yanıt
    Son 1 aydır başladım yine maalesef umarım bırakıcam
  • Operasyon getirseler de hareketlilik olsa.
  • Acil operasyon lazım bu oyuna. Survival modunu da eklerler büyük ihtimal. O zaman eski formuna kavuşur. Güncel içerik yenilemesi sadece kasa ve skin basmayla olmaz.

Sonra da vac ban dalgası Mayıs gibi.

Rahatlatır oyunu.
  • Bu oyun hiçbir zaman popülerden düşmez arkadaşlar. Oyuncu sayısında azalma olur ama 50-100 e asla düşmez.

her ne kadar kutu düşmesi için bile olsa, geçen final macında 1.1M izlenmesi oldu.

Hilelere büyük oranda darbe vurulsa çok daha iyi olur ama işte..
  • Şaka maka bana uğurlu geldi clutch kasası. Awp Mortis FT Stattrak düştü .

Baya hoşuma gitti bu awp de fiyatı classified olduğu için bayağı düşecektir

Baksanıza şu güzelliğe. Öncelikle death dlore olarak yayıldı community kitlesinde ama sonradan yapımcısı hayır bu at ejderha değil demiş .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrjo1 -- 2 Mart 2018; 0:26:48 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.