Şimdi Ara

CSGO EN İYİ RATE AYARLARI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Csgo Oyuncusuyum rütbem Guzide usta muhafız fakat hala kafamda soru işareti var rate ayarlarıyla ilgili kendime uygun rate ayarını bulamadım sizce en iyi rate ayarı hangisidir cl_cmdrate 64 cl_updaterate 64 rate 80000 cl_interp_ratio 2 cl_interp 0 mı yoksa rate 128000 cl_cmdrate 128 cl_updaterate 128 cl_interp 0 cl_interp_ratio 1 mi daha iyidir şimdiden teşekkürler maç atıcak arkadaşlarım pm atsın.

• bunların bir etkisi varmı ben göremedim orijinale çevirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyi değiştiriyor bu komutlar?
  • ben 128 ayarlıyorum hepsini. yoksa oynayamiyorum içime kurt düşüyor. piskolojik heralde :)
  • eskiden beri hep default kullanırım bunların bi etkisi oluyor mu gerçekten?

Sen mesela uprate'i istediğin kadar 128 yaz oynadığımız serverlar zaten 64lük serverlar.
  • istediğin kadar ayarla, config dosyası server sided olduğu için değişmiyor.

• oyun otomatik ayarlıyor diye biliyorum
  • Entropi Canavarı kullanıcısına yanıt
    Çakma 128lerde faydası oluyor 128 olanların. Default ayarlarda biraz dengesiz oluyor değerler.
  • arkadaşlar cevaplarıniziçin teşekkürler fakat ünlü oyuncuların configlerinde 128 ayarlı rateler hiç bi swdede degişmiyor ben bunu anlamadım fakat yinede defautl rate ayarlarıyla oynuyorum

• Aslında rate ayarları kullanılan bilgisayara göre ayarlanmalıdır, örnek vermek gerekirse benim makinam saglamdır, sizin değil ve benimki saglam degildir sizin ki saglamdır farklı sonuçlar alabilirsiniz...

yine de CSGO Rate Ayarları başlıklı şu siteden dogru ayarları bulabilirsiniz.

kaynak ; https://www.ufukblog.com/csgo-rate-ayarlari/

CSGO EN İYİ RATE AYARLARI

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.