Şimdi Ara

Cs1.6 ONLİNE DOSYALARIYLA BİRLİKTE ANLATIM & HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
802
Cevap
1
Favori
357.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok sürümden değildir ama işte eger hile kullandıysan 1 defa bile olsa uyarı verir onun için cs i silip yeniden kur (eger yaptıysan) sonra cd i aç cs e gir...Hile yi acıp sonra vazgectiysen bile bu hatayı verir
  • allah razı olsun
  • İlk mesajdaki server liste linkleri veya diğer linkler veya uygulanan çözüm yolu hala kullanılabiliyor değil mi? Değişiklik falan olduysa ara sayfalara bakayım...
    Bir de cs 1.6 nonsteam v6'nın başka linki var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efshane -- 18 Ocak 2007; 19:13:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: RevengerX

Yok sürümden değildir ama işte eger hile kullandıysan 1 defa bile olsa uyarı verir onun için cs i silip yeniden kur (eger yaptıysan) sonra cd i aç cs e gir...Hile yi acıp sonra vazgectiysen bile bu hatayı verir

yok yok eminim cs de hiç hile yapmayı bırak düşünmedim bile her ne kadar beni rahatça harcasalar bile
  • quote:

Orjinalden alıntı: suka89

allah razı olsun

Saol kardeş
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigsoldier

quote:

Yok sürümden değildir ama işte eger hile kullandıysan 1 defa bile olsa uyarı verir onun için cs i silip yeniden kur (eger yaptıysan) sonra cd i aç cs e gir...Hile yi acıp sonra vazgectiysen bile bu hatayı verir

yok yok eminim cs de hiç hile yapmayı bırak düşünmedim bile her ne kadar beni rahatça harcasalar bile

İşte kardeş boyle oyuncular azalıyorrr ne yazıkki bende olabilir düsüncesiyle sormustum kusura bakmamıssındır İnş.

• quote:

Orjinalden alıntı: efshane

İlk mesajdaki server liste linkleri veya diğer linkler veya uygulanan çözüm yolu hala kullanılabiliyor değil mi? Değişiklik falan olduysa ara sayfalara bakayım...
    Bir de cs 1.6 nonsteam v6'nın başka linki var mı acaba?

http://cs.man1a.com/download.php?view.5

Al arkadasım senin için aradım.Ama yabancı site...

Server listesi olarakda anında bakmak için adres sana yeter:

http://www.game-monitor.com/search.php?search=&type=server&game=cstrike&country=TR

İyİ OyunlaR

• quote:

quote:

quote:

İşte kardeş boyle oyuncular azalıyorrr ne yazıkki bende olabilir düsüncesiyle sormustum kusura bakmamıssındır İnş.

yok arkadaşım estafurullah sorman doğal çünkü burada bir ssorunun çözüm yolunu araştırıyoruz bulabilmek içinde detayları irdelemek gerekli değilmi

• 62.68.206.20 Cs 1.6 beklerim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yok arkadaşım estafurullah sorman doğal çünkü burada bir ssorunun çözüm yolunu araştırıyoruz bulabilmek içinde detayları irdelemek gerekli değilmi

Saol anlayışın için

• quote:

Orjinalden alıntı: Cılgın 31

62.68.206.20 Cs 1.6 beklerim

Bakıcam kardeş
  • bunları indiriken kaç kblık yer kaplar pc de
    bide intenet sınırlıysa kotayı taşırı mı??
  • 62.68.206.20 Adminlik 10 ytl
    bartug39@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: salaa

bunları indiriken kaç kblık yer kaplar pc de
    bide intenet sınırlıysa kotayı taşırı mı??

Hepsi birlikte 300 mb falan download edeceksin,yükleyince kac mb yer kapladıgınada sen bakarsın simdi evde değilim

İnternet sınırlıysada oynama miktarına baglı olarak kota yer

• quote:

Orjinalden alıntı: Cılgın 31

62.68.206.20 Adminlik 10 ytl
    bartug39@hotmail.com

Ok kardes bir ara bakıcam
  • geteway linki kırık hemen paylaş kapanmış
  • Onu mesajlarda yazmıştım,güncellenmedigi için yüklemenize gerek yok güncel bir sürüm cıkarsa değiştirecem onun için burayı kullanabilirsiniz;

ONLİNE SERVER LİSTESİ
  • eywallah linkler işime yaradı
  • quote:

Orjinalden alıntı: kenny_

eywallah linkler işime yaradı

Önemli değil
  • RevengerX kardeş bende senoyna.net cheatin death yi yukleyip fakat açtıktan sonra oyunan girip oyun ekranı gorunce update hatası verior ayrıca onu yukledikten sonra artık ınvıled cd key dior serverlera girerken bide yuklemeden önce 1 tanesine girmişti :D sence ne yapayım v19 mı ne vermişin hatalar için onu indirdim denicem bakalım şuan zaten v27 kurulu senin indir dediklerini abi bende hespi mevcuttu gateway ve v19 hariç ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hips -- 31 Ocak 2007; 12:03:09 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.