Şimdi Ara

Cs1.6 ONLİNE DOSYALARIYLA BİRLİKTE ANLATIM & HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
802
Cevap
1
Favori
357.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: bigsoldier

yaa arkadaşlar ayıp olmazsa bana hamachiden nasıl bağlantı kuracağımı öğretirmisiniz

Arkadasım biraz arama yap valla biliordum ama anlatcak kadar bilgim yok ne yazıkki
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoMiKaZe

quote:

Orjinalden alıntı: RevengerX

quote:

quote:

quote:

Cs'den elimizi ayağımızı ne kadar çeksekte arada oynamadan olmuyorO keleşin sesini hiç unutamam

Gel KoMiKaZe senle bi teke tek yapalım kendini gelistir

Yok abi sen kralsın yenersin beni korktum bak şimdi

Neyimden korkcaksın ya 2-3 aydır işlerde oynayamayınca bende sogumusum,basitlere olmek beni deli ediyor zaten...

Tmm söz bir ara teke tek yaparız zevkine

Tmm ben calısıym büyük güne

• sağol arkadaşım yaa bu server listesinden uyunlara bağlantı yapıyorum ancak sadece seyirci kalabiliyorum neden oyuna dahil olamıyorum yada ben bilimiyorumdur nasıl oyuna katılabilirim yardımcı olurmusunuz c.s olayına fransızım da yeni katılmayı düşünüyorum
  • Senoyna serverlarına girebilirsin...Sorun olmadan kardeş.
    Www.senoyna.com dan senoyna cd i indir sonra serverlarına gir
    cs1.senoyna.net
    cs2.senoyna.net
    cs3.senoyna.net
    cs4.senoyna.net
    cs5.senoyna.net
  • counter 1.5 te bölüm kurarken Error: W_LoadWadFile: couldn't load gfx.wad die bi hata verio kafayı yicem ya lüften biri yardım etsin!!!!
  • quote:

Senoyna serverlarına girebilirsin...Sorun olmadan kardeş.
    Www.senoyna.com dan senoyna cd i indir sonra serverlarına gir
    cs1.senoyna.net
    cs2.senoyna.net
    cs3.senoyna.net
    cs4.senoyna.net
    cs5.senoyna.net

arkadaşım yardımın için teşekür ederim fakat bende çalışmadı cd'yi çalıştırıyorum daha sonra oyunu açmaya çalışıyorum açılmıyor ilk önce siyah bir ekran çıkıyor sonra da açılmıyor masa üstüne geri dönüyor

• quote:

Orjinalden alıntı: olkannn

counter 1.5 te bölüm kurarken Error: W_LoadWadFile: couldn't load gfx.wad die bi hata verio kafayı yicem ya lüften biri yardım etsin!!!!

Burası 1.6 için ayrılmıs konu lütfen ayrı bir konu aç.
  • quote:

Orjinalden alıntı:bigsoldier,

arkadaşım yardımın için teşekür ederim fakat bende çalışmadı cd'yi çalıştırıyorum daha sonra oyunu açmaya çalışıyorum açılmıyor ilk önce siyah bir ekran çıkıyor sonra da açılmıyor masa üstüne geri dönüyor

Arkadasım bi kc defa basma cs simgesine ilk one gorev yoneticisinden bak hl.exe ve cd.exe i sollandırararak kapat daha sonra da senoyna cd e bi kere tıklayarak bas baslat de sonra cs simgesine sadece 2 defa bas üst üste basarsan hata verebilir.Sonra acılacaktır...

• v27 patchi kurdum
    eskiden girdiğim serverlara artık girmiyor ( protocol hatası 46-47 diyor )

şimdi v26 patchi mi yükleyim
    bide v19 patchi diye bişiy duydum

hangisini yükliycez, her server için farklı patch mi lazım

yardımcı olursanız sevinirim
    birde v26 patchi bulamadım, link atabilir misin?
    teşşekürler...
  • quote:

quote:

Arkadasım bi kc defa basma cs simgesine ilk one gorev yoneticisinden bak hl.exe ve cd.exe i sollandırararak kapat daha sonra da senoyna cd e bi kere tıklayarak bas baslat de sonra cs simgesine sadece 2 defa bas üst üste basarsan hata verebilir.Sonra acılacaktır...

arkadaşım dediklerini aynen yapmış olmama rağmen olmadı yinede yardımların için sağol

• quote:

Orjinalden alıntı: *Overdose*

v27 patchi kurdum

teşşekürler...

En son hangi patch çıktıysa onu yüklemeyi dene
  • quote:

v27 patchi kurdum

teşşekürler...

*Overdose* en son patch yüklemek sorunu çözmez hatta daha fazla sorun cıkarır giremedigin server sayısı dahada artar cünkü serverlar güncellenmediginden yeni patch lerde hata veriyor.Ben patch26 kullanıyorum sen de onu indir konunun basında 26nın linkini verdim

• quote:

quote:

quote:

arkadaşım dediklerini aynen yapmış olmama rağmen olmadı yinede yardımların için sağol

Arkadasım bu cok basit bi sorun ya biraz ugras cozersin hatta soruın bile sayılmaz bildigim kadarıyla ekran kartından değil

• teşşekür ederim revengerX
    konu başındaki linki hatalı sanmıştım, dikkatli bakınca gördüm
    sağolasın
  • ekran kartımdan olsa normalde de açılmaması gerekiyor ama sadece sen oynayı çalıştırınca açılmıyor?galiba takozluk bende çünkü server listelerinin bile nereye yazılacağını bile daha bilmiyorum bir arkadaş bana oyunu açtıktan sonra internet falan diye sıralı seçeneklerin olduğu yere server ip:nosunu yaz enter de çalışır demişti bunu denedim oyun sanki hile yazmışım gibi oluyor?
  • quote:

teşşekür ederim revengerX
    konu başındaki linki hatalı sanmıştım, dikkatli bakınca gördüm
    sağolasın

Önemli değil *overdose* yardımcı olabildiysem ne mutlu
  • quote:

ekran kartımdan olsa normalde de açılmaması gerekiyor ama sadece sen oynayı çalıştırınca açılmıyor?galiba takozluk bende çünkü server listelerinin bile nereye yazılacağını bile daha bilmiyorum bir arkadaş bana oyunu açtıktan sonra internet falan diye sıralı seçeneklerin olduğu yere server ip:nosunu yaz enter de çalışır demişti bunu denedim oyun sanki hile yazmışım gibi oluyor?

Arkadasım nası,diğer serverlara giriyor mu senoynadan ayrı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revenge® -- 18 Ocak 2007; 20:02:51 >
  • evet game-monıtor'den aldığım serwer lere giriyorum neyse arkadaşım çok teşekür ederim sana bana epey yardımcı oldun
  • quote:

evet game-monıtor'den aldığım serwer lere giriyorum neyse arkadaşım çok teşekür ederim sana bana epey yardımcı oldun

Allah allah o zaman sorun cd de dir kusura bakma ama sormam lazım hiç hile acmısmıydın?
  • yok dostum ben hile kullanmambelki ara sıraama cs'de hiç kullanmadım.bence cd'de1.0v'lar içindir diyor belkide sorun ondandır?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.