Şimdi Ara

Cs1.6 ONLİNE DOSYALARIYLA BİRLİKTE ANLATIM & HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
803
Cevap
1
Favori
357.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadasım sağlam olsun diyosan v19 yüklersen senin için iyi olur ama su senoyna cd işini tam anlayamadım sen bu senoyna cd i baska serverlara girerkendemi kullanıyosun?

Bende su an cs non-steam v6 ve patch 26 kurulu cogu server a hatta %90-95 ine rahatlıkla girebiliyorum giremediklerimde korumalı serverlar
  • bende counter v7 war ve v27 yukluydu fakat şimdi invaled cd key dediği için v19 yukledim hata mata yok tek sorun cheating olmayınca serverdan atıorlar cheating açınca update dior ben senoyna.net serverlarını beyeniom öncedende giriodm fakat deişi adres almışlar deişmişti giremion şuan sence neden senoyna.com dan indirdim cd yi
  • ya ben yapamadım indirdim steam install diye bişeyi.sora bikaç bişey yapdım uploadının tamamladım ama olmadı join şeyi çıkıyo ama ben basamadan kapanıyor ama seerwerları gorebiliyorum paralı mmaralı bişeyler war 9 küsür dolarmı ne istiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hips

bende counter v7 war ve v27 yukluydu fakat şimdi invaled cd key dediği için v19 yukledim hata mata yok tek sorun cheating olmayınca serverdan atıorlar cheating açınca update dior ben senoyna.net serverlarını beyeniom öncedende giriodm fakat deişi adres almışlar deişmişti giremion şuan sence neden senoyna.com dan indirdim cd yi

Arkadasım o zaman sorun ekran kart driverında olabilir bununla ilgili bazı konular var ararsan bulabilirsin heraldeBide senoyna serverları değişti demissin simdi yazıym buraya:
    cs1.senoyna.net
    cs2.senoyna.net
    cs3.senoyna.net
    cs4.senoyna.net
    cs5.senoyna.net
    cs6.senoyna.net
    cs7.senoyna.net
    bunlara girebilirsin

• quote:

Orjinalden alıntı: maDkiD

ya ben yapamadım indirdim steam install diye bişeyi.sora bikaç bişey yapdım uploadının tamamladım ama olmadı join şeyi çıkıyo ama ben basamadan kapanıyor ama seerwerları gorebiliyorum paralı mmaralı bişeyler war 9 küsür dolarmı ne istiyor

Sen steam yüklemissin bu konunun basındaki Cs-non/steamv6 ve patch i yükle Simdi yüklü olanı sil yaramaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: RevengerX

quote:

bende counter v7 war ve v27 yukluydu fakat şimdi invaled cd key dediği için v19 yukledim hata mata yok tek sorun cheating olmayınca serverdan atıorlar cheating açınca update dior ben senoyna.net serverlarını beyeniom öncedende giriodm fakat deişi adres almışlar deişmişti giremion şuan sence neden senoyna.com dan indirdim cd yi

Arkadasım o zaman sorun ekran kart driverında olabilir bununla ilgili bazı konular var ararsan bulabilirsin heraldeBide senoyna serverları değişti demissin simdi yazıym buraya:
    cs1.senoyna.net
    cs2.senoyna.net
    cs3.senoyna.net
    cs4.senoyna.net
    cs5.senoyna.net
    cs6.senoyna.net
    cs7.senoyna.net
    bunlara girebilirsin

driver duzgun çalışıyor da anlamadım işte update new versiyon falan diyor abi zaten serveları biliodm tekrar yazmışın 2. veya 3. sayfada war ordan gordum ben orda şey dedim eskiden .com lu idi bunalr şimdi deişmiş o zmn hepsi cd istemiordu ama deişince artık hepsi cd istiyor. senoyna.com da kapalı belki yeni versionu çıkmıştır dicem ama nasıl olacak o onu anlamadım

• Yok canım senoyna.com acıp sadece anasayfayı yapamamıslar daha, bende serverların net seklinde değiştigini bilmiyosundur die yazdımValla senin ekran kartıdanda değilse baska bişeyden olamaz cs.nsv6 yüklü,patch26 yüklü,senoyna cd de tamam baska bir altarnatif gözükmüyo

Bişey bulursam sana solerim bu konuda Hips
  • quote:

Orjinalden alıntı: RevengerX

Yok canım senoyna.com acıp sadece anasayfayı yapamamıslar daha, bende serverların net seklinde değiştigini bilmiyosundur die yazdımValla senin ekran kartıdanda değilse baska bişeyden olamaz cs.nsv6 yüklü,patch26 yüklü,senoyna cd de tamam baska bir altarnatif gözükmüyo

Bişey bulursam sana solerim bu konuda Hips

abi sen oynanın forumu açık mış dikkatli bakıldığın gorunuormuŞ ogun sinirden tekrar girdim o arada gordum v23 pacth indirin en sorunsuz o yazıordu bende onu indirdim kurdum sorun yok rahat rahat takıldım server da bu arada server 7 kadar deilmiş 12 ye kadarmış

yani

cs1.senoyna.net
    cs2.senoyna.net
    cs3.senoyna.net
    cs4.senoyna.net
    cs5.senoyna.net
    cs6.senoyna.net
    cs7.senoyna.net
    cs8.senoyna.net
    cs9.senoyna.net
    cs10.senoyna.net
    cs11.senoyna.net
    cs12.senoyna.net

olacak

• Evet biliyorum ama bunlar benim takıldıklarım hem ole prolar ancak ilk6-7 serverda oluyor Ondan o kadar yazdım ama 12 oldugunuda bilmiyodum fazlaymıs
    İyi Oyunlar
  • evet doğru söyluyorsun iyi oynayanlar genellikle ilk 5 server da oluor işte sona doğru yaklaşıldıkça 10 - 11 gibi kişi sayısı da azalıor yani gece 12:30 - 01.00 gibi tum ark.larını toplasan rahat i.cafe de oynar gibi oynarsınbi tek harita değiştiremicen
  • quote:

evet doğru söyluyorsun iyi oynayanlar genellikle ilk 5 server da oluor işte sona doğru yaklaşıldıkça 10 - 11 gibi kişi sayısı da azalıor yani gece 12:30 - 01.00 gibi tum ark.larını toplasan rahat i.cafe de oynar gibi oynarsınbi tek harita değiştiremicen

Evet zevkli olur ama ekran yaparlar güven olmaz
  • Abiler indirecem de kaç MB bunlar ve wirüs olanağı war mı???????????**
  • quote:

Orjinalden alıntı: Axi Boy94

Abiler indirecem de kaç MB bunlar ve wirüs olanağı war mı???????????**

ne virüsü canım cs de buldun bulalacagın en güvenli sitelerdendir, toplam 300 mb falan zaten bir önceki sayfada sormuslardı okursan görürsün
  • RevengerX ya dostum sana bi şey sorucam.Eğer ben orjinal 1.6 yı yüklersem internet üzerinden istediğim servera girebilir miyim?Bide ben yurttayım bağlantı bazen çok yavaş oluyo.Bu çok problem olur mu?Bi arkadaş rate ayarlarını yapmassanız lag olur demiş.En sinir olduğum şey lag zaten.eğer orjinal cd alınca oynayabileceksem bu lagı önleyecek rate ayarlarını da yazabiilir misin?
    Teşekkürler şimdiden
  • benim sorunum cs 1.6 nonsteam v6 indirmede normalde 272 mb yazıo ama indirirken daha 1. mb da kaydedilio masaüstüne gelen stup.exe yi çalıştır diorum hiç bişi olmuo nedenini anlayabilen arkadaşlar warsa yardım etsin ltfn
  • quote:

Orjinalden alıntı: desert1167

RevengerX ya dostum sana bi şey sorucam.Eğer ben orjinal 1.6 yı yüklersem internet üzerinden istediğim servera girebilir miyim?Bide ben yurttayım bağlantı bazen çok yavaş oluyo.Bu çok problem olur mu?Bi arkadaş rate ayarlarını yapmassanız lag olur demiş.En sinir olduğum şey lag zaten.eğer orjinal cd alınca oynayabileceksem bu lagı önleyecek rate ayarlarını da yazabiilir misin?
    Teşekkürler şimdiden

Arkadasım orjinal 1.6 dedigin normal steam zannedersem eger orjinal key de alırsan girebilirsin,ama bu konunun basında verdigim 2 dosyayı yükleyerek de cs oynayabilirsin...(1.6n-s ve patch26-27)
    Rate ayarlarını vermem içinse senin net hızını söylemen lazım...
    Saygılarımla...
  • quote:

Orjinalden alıntı: akserin60

benim sorunum cs 1.6 nonsteam v6 indirmede normalde 272 mb yazıo ama indirirken daha 1. mb da kaydedilio masaüstüne gelen stup.exe yi çalıştır diorum hiç bişi olmuo nedenini anlayabilen arkadaşlar warsa yardım etsin ltfn

İndirdigin yerde sorun olabilir,bu konunun basındaki linkten indirirsen sorunun çözülmesi lazım
  • Güzel bilgiler !

Eline sağLık !
  • quote:

Orjinalden alıntı: DreqLex

Güzel bilgiler !

Eline sağLık !

Saol kardeş,elimden geldigince yardımcı olmaya çalısıyorum
  • saolun arkadaşlar werdiğiniz bilgilwer için işime çok yaradı=)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.