Şimdi Ara

Cs1.6 ONLİNE DOSYALARIYLA BİRLİKTE ANLATIM & HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
802
Cevap
1
Favori
357.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne oynardım bu oyunu en iyileri hiç unutmam
  • Dün akşam adminli server de takılıyordum tavsiye ederim. Admin olacak bir de onu bir round da pis vurdum, harita değiştikten sonra ne yaptı dersiniz adamların tümünü ct yaptı kendi dahil ben tek başıma t kaldım kaçacak delik aradım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kryeck

Dün akşam adminli server de takılıyordum tavsiye ederim. Admin olacak bir de onu bir round da pis vurdum, harita değiştikten sonra ne yaptı dersiniz adamların tümünü ct yaptı kendi dahil ben tek başıma t kaldım kaçacak delik aradım.

İşte böyle adminlere kıl oluyorum tabi daha sonra intikamımı alıyorum :) Küfür müfür ne varsa dermişim

Allah'tan ben böyle admin değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revenge® -- 29 Aralık 2006; 20:01:32 >

• arkadaşlar server sağlayıcı firmalardan nixcon da IP ler değiştiğinden pek çok oyuncu yeni server IP lerine ulaşamıyor.

ben bildiklerimi yazayım sizinde bildiğiniz serverlar varsa ekleyin.

62.68.203.130:27015 (18 kişilik counter-strike 1.6) WasP
    62.68.203.131 WaG Server
    62.68.203.132 R#ym3 ^ Clan Server
    62.68.203.134 unleash the fury

iyii oyunlar
  • Yazdıgın iyi oldu
  • kur yükle ip gir işlem bu.rate ayarlarını unutmayın lag cıkar
  • Laglı oynarlar artık dur yürü dur yürü dur yürü bişey anlamazlar
  • counter yerine war rock oynaya bilirsiniz çok güzel bir oyun aynı counter gibi ama online oyun ve lvl li çok zevkli counterdan daha iyi die bilirim çok güzel bölümleri var uçağa arabaya motora binmek kısacası tüm taşıtlara binebilirsiniz ve çok zevkli bi oyun isterseniz counter gibi bölümlerde oynaya bilirseniz istersenizde büyük bölümlerdfe burda büyükçatışmalar yapılır uçaklarla tanklarla

www.warrock.net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levh-i Mahfuz -- 1 Ocak 2007; 11:22:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kırzincirleri

counter yerine war rock oynaya bilirsiniz çok güzel bir oyun aynı counter gibi ama online oyun ve lvl li çok zevkli counterdan daha iyi die bilirim çok güzel bölümleri var uçağa arabaya motora binmek kısacası tüm taşıtlara binebilirsiniz ve çok zevkli bi oyun isterseniz counter gibi bölümlerde oynaya bilirseniz istersenizde büyük bölümlerdfe burda büyükçatışmalar yapılır uçaklarla tanklarla

www.warrock.net

Arkadasım bu topicte bu olmus mu?

• quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

quote:

Orjinalden alıntı: kırzincirleri

counter yerine war rock oynaya bilirsiniz çok güzel bir oyun aynı counter gibi ama online oyun ve lvl li çok zevkli counterdan daha iyi die bilirim çok güzel bölümleri var uçağa arabaya motora binmek kısacası tüm taşıtlara binebilirsiniz ve çok zevkli bi oyun isterseniz counter gibi bölümlerde oynaya bilirseniz istersenizde büyük bölümlerdfe burda büyükçatışmalar yapılır uçaklarla tanklarla

www.warrock.net

Arkadasım bu topicte bu olmus mu?

Aynen

• Beyler serverlere giriyorum ama code 64 hatası alıyorum modifikasyon felan diyo onedir ne yapmalıyım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozkan1183

ya arkadaşlar cahilliğime verin ama kafayı yiycem birisi bana sorularıma cvp verebılır mi basit olarak anlatsın ama.Ben cs 1.6 oynamak istiyorum steam dıye bi program cıkmış.ben normal cs 1.6 oyunumu yukledım gırmeye calısdım olmuyo protokol 46 gibi bısey cıkıyo steam gerekıyomuş sanırım onun gıbı bişey ındırdım sağ alt köşede gözüküyo şuanda tıklıyorum serverlardan bı tanesını cıft tıklıyorum bi site cıkıyo ne yapmam gerekıyo acaba basit bi şekilde anlatırmısınız steam program filesde kendi başına kurulu cs farklı yerde.yazılarınızı okuyorum ama okudukca kafam daha cok karışıyo birisi anlatırsa sevinirim.Şimdiden tşk ediyorum dün akşamdan beri uğraşıyorum :(

Non-steam yükle... En basta link verdim, iyi okusan anlardın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: In The End!

Beyler serverlere giriyorum ama code 64 hatası alıyorum modifikasyon felan diyo onedir ne yapmalıyım?

Valla o code hatalarının hepsinin bi anlamı var ama hepsini bilmiyorum bi arıyım bulursam yazıym...
  • cs v23 ü yükledim geçti sanırım tamda bakmadım ne yalan söyliyeyim bi kaç serverde denedim problem yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: In The End!

cs v23 ü yükledim geçti sanırım tamda bakmadım ne yalan söyliyeyim bi kaç serverde denedim problem yok

Dedigim gibi protocol hataları patch sürümünden kaynakllanıyo ama sen cozmussun işi....

İyi Oyunlar
  • Cs alemine sende katıldın In The End!
  • Hmmm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: s0ng0ku

Hmmm.

Ne hmmmı kardeş Beyendin mi beyenmedin mi konuyu
  • aha arkadaşlar cd-k e y
    http://www.el-forum.com/cs-cd-key-t7286.html?p=22703#post22703
    kesin ban yicem biliom ama olsun sizler oynayın oyunu.
  • 92.102.160.182 -- revenger cs 1.6 serverina herkesi bekleriz.... gL&hf
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.