Şimdi Ara

CS GO LOGITECH G300 Mouse Makro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
30.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RapidFire , awp quick zoom, sekmeme gibi özellikler söyleniyor. Ancak internette bulamadım. Yardım ederseniz mutlu olurum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• csgo da öyle şeyler olmaz
  • Sekmeme mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cs go da olmuyor ;D
  • yok öyle bir şey. sektirmemek istiyosan spray yapcan.
  • Ayrıca CS:GO'da makro ban sebebiymiş. Bir arkadaş daha dün ban yemiş makrodan sebep VAC hemde.
  • quick zoom yapabilirsin glock rush filan ayarlabilirsin ayrıca ban yiyeceğini pek sanmıyorum ben günlerce makro açık kullandım bişey olmadı fakat nedense faydasından çok zararını gördüm kontrolüm dışındaki hareketler kaybettiriyor artık normal stock oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 31 Ağustos 2014; 15:42:31 >
  • Reklamlar reklamlar Benim mousenin kutuyu görsen ne vaatler ne vaatler varda kullanma gereği bile duymadım. Manuel her türlü daha iyi kontrol ederim.
  • Bendede Bloody Gun3 V7 var. Kutusuyla programda yazılanlara bakarsan base'den headshot çakarım lan ben bu mousela dersin ama gel gelelim oyuna girince ilistire çeviriyorlar işte.
  • Aynı mouseı kullanıyorum ve macro eklenebiliyor evet ama normal kullanmanı öneririm alışırsın hem. Ayarladığım makro böyle nadir kullanıyorum sol üstteki G5 tuşuna basınca bir atış yapıyor basılı tutunca 170 MiliSaniyelik gecikmelerle sürekli atış yapıyor yani sekmeyi önlemiş oluyorsun ama ben bunu genelde arkası dönük yada uzaktaki adamlara kullanıyorum önü dönük adama da kullanmışlığım var adam beni öldüremezse o kadar süre içinde benim tüm mermilerim adamı bulmuş oluyor. Ama dediğim gibi normal kullanmaya alış kullanıcaksan uzaktaki adama kullan derim ve 170 milisaniyeyi azaltabilirsin azaltırsan daha hızlı atışlar yapar sekmeyi arttırabilir çoğaltırsan iyice azalır sekme ama çok yavaş vurursun. Komut kısmındaki gecikmeyi arttırırsan mousea o kadar süre basılı tutmuş olur yani bir kere G5 e bastığında 2 atış yapabilir yada 3. Deneme yanılmayla oluşturdum komutu.
     CS GO     LOGITECH G300 Mouse Makro
  • Ban yemenıze sebep değilmi bu olay ?
  • HaYTo kullanıcısına yanıt
    degil ama hic kullanisli degil atislarini yavaslatiyor

• makro ban sebebidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvrantum16

makro ban sebebidir.

öle bir şey yok

• ban yemezsin ama sen makro sayesinde normalde yapamadığın bişeyi yapıyor olsan için rahat şekilde kullanmaya devam edecek misin... esas sorun bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: easypeasy

quote:

Orijinalden alıntı: lvrantum16

makro ban sebebidir.

öle bir şey yok

Tamam kullanın siz
  • Makroyu yapıp oyuna girsen bile makro çalışmıyo g300 kullanıyorum bende sadece seri dpi geçişleri felan yapabiliyosun.bide sıkça info veriyosan oyun içinden mikrofonu sol ön g tuşuna al rahat oluyo

• CS GO da makro olmaz, yok sekmeme olmaz gibi konuşan arkadaşlar herhalde hiç Bloody mouse kullanmadılar :) Kendi yazdığım AK-47 makrosunun videosunu koyuyorum aşağıya. Pitten Gus'a kadar gayet isabetli atış yapıyor burst olarak, 3 mermiyi de adrese gönderiyor. Eliniz yatkınsa stok kullanmak en iyisi. Bahsettiğim gibi atışlar harici kullanmıyorum. Diğer şekilde şart oluyor, laptop ekranında adamın hareketini takip etmek kör olmakla eşdeğer.

Ayrıca makro ban sebebi değildir, keyfi bir olaydır. Aşırıya kaçarsanız rcs gibi algılanabilir overwatch da, ama sanmyorum. Çok uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir sıkıntısı olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WesterLandX -- 23 Şubat 2016; 7:19:37 >
  • WesterLandX kullanıcısına yanıt
    Overwatchta hileci avına çıkan birisinin macro kullanıyorum demesi bana aşırı garip geldi.
    Sakın bana macronun hile sayılmadığını savunmaya kalkmasın kimse.
    Avantaj sağlayan 3. parti program kesinlikle legal değil.
    Bunu tam olarak yakalayamadıkları için hala oynamaya devam edebiliyorsunuz.
    Hiç kullanmasanız çok daha düzgün bir iş yapmış olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inalough -- 23 Şubat 2016; 8:55:36 >
  • Inalough kullanıcısına yanıt
    Macro kullanıyorum evet ama bunu uzak mesafe için kullanıyorum. Millet patır kütür hile kullanırken ben macro kullanmam abes birşey değil. Bunları koyup kullanmıyorum diyebilirdim, ama kullandığımı söylüyorum. Kimse bu kadar parayı adı için bayılmıyor mouselara. Ki ben de son bir aydır kullanıyotum. Awp oyuncusuyum normalde, elime ak gelince çok da iyi değilim. Ayrıca macro hile değil, kim ne derse desin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.