Şimdi Ara

CS GO gibi kötü bir oyun neden bu kadar popüler? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
2.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Türklerin ve rusların hile ile içine sictigi bir oyun

Oysaki hile olmasa piyasadaki en sağlam fps oyunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

bende lince geldim. hala ordamısın

bence daha fazla vurmayalım hocam
  • Şimdi bir ucuz İki bu oyunda arkadaşlarla oynamayınca zevki çıkmaz iyi bir gruba edin ve arkadaş edin 3 oyunun zevki çıkar ve öbütr oyunlar gibi iyi olduğunu görürsün.
  • - ilk olarak oyun diğer oyunlara göre daha uygun fiyatlı

-ikinci olarak oyun tek başına oyarsan gerçekten sıkıcı olur , bu yüzden ya bir arkadaş grubuyla oynarsan daha zevk alırsın ya da arkadaşın yoksa oyundfan bulabilirsin

- üçüncü olarak gercekten eski bir seri counter strike mesela 1.6 dan tut globbal offensive e kadar kaliteli bir seri oyunu

-istersen tekrar oynamayı dene
  • Çünkü basit. Biz hala İnternet kafede 1.6 oynuyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CS GO candır, gerisi yalandır.
  • jacquer kullanıcısına yanıt
    Hocam anlatımına bayıldım

Bu arada Rainbow Six Siege bende merak saldım acayip bir oyun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bende de rainbow six de var babci de var ama gidip cod 4 oynuyorum doğarken bekleme silah toplama olayı yok doğ ve tara

• fantazi meselesi vakit geçirmek, sevdiğinden gibi vb. şeylerden oynanıyor olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cs ne bf gibi savaş hissi vermez ne de cod kadar arcade bir oyundur. Tamamen refleks oyunu.

Bu kadar oynanmasının nedeni de alışkanlık ve zevk meselesi bence. Genelde cs oynayanlar diğer oyunları pek oynamazlar mesela.

• Rekabetci oyun olduğu için map tasarımları çok güzel millet seviyor. Bazıları bf cod falan daha başarılı demiş doğru teknoloji tasarım açısından bir söz yok ancak çok basit oyunlar aim almak çok kolay recoil çok kolay . R6 da ilk gören vurur zaten map kontrolü ve taktik önemlidir ancak silah kullanımı basittir. Kısacası csgo şuan oynamasamda yetenek gerektiren bir oyundur diğer oyunlar casual oyunlardır r6 hariç.
    Rainbow güzel oyun ama oyun mobaya döndü çok fazla karakter var. Her karakterin kendine has özelliği var. Apexte de mesela bunu sevmiyorum. Moba oynamıyoruzki ulti atalım veya karakterler skilleriyle fark yaratsın. Öte yandan rainbow hem çok zor hem çok sinir bozucu. Cs de adamı görüyorsun vurursan vuruyon yoksa ölüyon. Rainbowda adam seni oyuncak arabayla tespit edip halatla camdan ters sarkmış vaziyette indirebiliyor. Gerek yok bu kadar komplike oyunlara cs candır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyin yormayan sadece kola bakan oyun. R6 Siege olan bir evrende bırak multi fps/shooterı başka bir onlien oyun oynanmaz bence. Oyun MOBA özellikleri taşıyor. Harita blirince savunulacak oda/ataktaysen defansın seçbilceği odayı tahmine dip operötr seçimiyle başlayan strateji var. Seçilen operötrler birbirne destekleyen özellikelri var. Oyun daha opertör seçiminde bir strateji gerktiryor. Oyun takım oyunu,iletişim strateji,gizlilik ,refleks,harita bilgisi, alet kulklanımı bilgisi herşey gerektiriyor. Oyun beyin gerektiriyor. Oyunda stres,pusu,gizlikk,aksiyon,patlama çatlama her türlü duyguyu yaşıyorsun. Oyun evre ever 100 saate kadar noobsun harita öğrenriisn, 100-500 saat arası oyunun bir parçası oalrak öğrenme süreci, 500 saaten sonra oyundan cidden bağımlılık yapıyor.İnsurgency 1de Muhteşem oyundur. ikincisinde birnci oyunun tadı yok aynı zamanda fps drop,stutter,akıcılık sorunları var. BF serisi tam bişr kaos stratejiden ,takım oyununn uzak hurra savaştığın aşırı hılzı sadece aksiyon olan bir oyun. Cod u online çok oynamadım. GR Wildland PvP güzel r6siege akdar olamsad onun açık alnlı TPS gibisi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26E6B5369 -- 13 Mart 2019; 3:15:14 >

• ilk çıktığı zamanlarda iyiydi şimdi ise kötü ve geri kalan bir oyun.yani olayı bu.
  • 1. Gelişmiş hile ve oyunbozanlık koruma sistemi. Normalde çoğu oyunda sadece "kullanıcıyı bildir" seçeneği olur birde uyduruktan bir anti-cheat sistemi ki çoğu durumda işe yaramaz bile. CS:GO'da ise bundan çok daha fazlası var, kullanıcıyı bildir haricinde:

A. VAC (Valve Anti-Cheat): Bu nane senin bilgisayarda CS:GO oynarken arkaplanda çalışan tüm işlemleri kayıt altına alır, eğer kullandığın bir program hile veritabanındaysa hesabın ve telefon numaran ban yer, telefon numarana bağlı olan tüm hesaplar oyuna sahip olmasa bile banlanır. VAC koruması aktif olan hiç bir servere ve rekabetçi modlara giremezsin, ayrıca o hesapta olan hiç bir skini vs. satamazsın, VAC ban yediğin oyunu bir daha kimseye hediye edemeyeceğin gibi hediye ettiğin kişi de VAC ban yerse o oyunu tekrar hediye edemezsin. Anca botlarla ve VAC kapalı olan serverlarda takılırsın, bu arada Valve'ın Source motoruyla yapılmış oyunların da multisini de unut zira onlardan da ban yiyiorsun. VAC geriye dönük çalışır, 10 ay önce hile yaptın veritabanına yeni girdi yine ban yiyorsun. VAC ban hiç bir şekilde kaldırılamaz, eğer bir hata yapılmışsa Valve bunu otomatik olarak kaldırır. Eğer gerçekten hata varsa ancak Valve bunu kabullenmiyorsa geçmiş olsun.

VAC Ban yiyince ne olduğuna dair resmi Steam açıklaması:https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=4044-qdhj-5691

B. Owerwatch: Eğer çok fazla bildirildiysen CS:GO'yu çok oynayan tecrübeli kişilere senin oyun tekrarın yollanıyor, buraya sadece hile yaptığın için değil trollük yaptığın için de düşebilirsin. Eğer çoğunluk suçlu dediyse geçmiş olsun.

C. Seçkin hesap: CS:GO artık F2P oldu ancak "Seçkin hesap" diye birşey çıktı ve bu 76 lira oldu. Buna sahip kişiler kendi aralarında oynuyorlar böylece "oyun bedava zaten hile yapayım yea" diyen zekilerden kurtulmuş oluyorsun.

2. Basit oynanışı: Evet bu oyun gayet basit, stres atmak için ideal. Gerçekçilik arayan arkadaşlar Arma 3 gibi ağır simülasyonlar oynayabilir.

3. Köklü bir geçmişinin olması ve buna sadık kalması.

4. Microtranscation olayının sadece skinlerden ibaret olması ve en kral skinli silah ile stok skinli silah arasında hiç bir fark olmaması. Oyunda kullanabileceğin her ekipman direkt olarak açık böylece rakibin ile aranda sadece tecrübe ve refleks farkı oluyor.

5. Ucuz olması

6. Her sistemde öyle yada böyle çalışabilmesi.

Bunu yazmaya gelmiştim
  • DeliKulaBey kullanıcısına yanıt
    aynen tercüman olmuş
  • Ben csgo yu 1 ay önce seçkine yükselttim 400 lira verip eskidende oynuyordum ama seçkin değildi hesap o zamanlardan 3 tane revolver 1 tanede gamma 2 kasam vardı bu kasaların toplamı 260 lira falan tutuyor o zamanlarda oyunu bırakmamın sebebi seçkin hesap olmadığı için fazla hile çıkıyordu bayıp sildim attım oyunu 1 ay önce indirdim sırf kendini amorti eder birazda para gelir steamda oyun alırken destek olur diye

Oyunda adama %100 kafa vuruyorsun ama vurmadın sayıyor saçma bir spreyi var sanki kol felci geçiripte fizyoterapi gören adamın eline vermişler silahı öyle bir tepme var bende haftada 3 4 tane rekabetçi atıyorum sonra level atlayıp kasamı alıp gidiyorum öteki haftaya görüşürüz diyip oyuna

Battlefield 1 rainbow six siege pubg candır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.