Şimdi Ara

CS coundition zero

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kusura bakmayın oyun bölümünde kimse yok onun için buraya açtım

yaklasik diyeyim 2 sene önce falan sehirdisindaki bir kuzenimde condition zero oynamistim, oyun görev üzerineydi, ilk olarak böyle kapali bir yerden basliyordun ilerliyordun falan siyahi rakipler vardi bi missionda afrikaydi galiba.. pek tam hatirlamiyorum ama cok zevk almistim oyundan..

sali günü nostalji olsun deyip condition zero aldim evde kurdum pcye.. benim aldigimda klasik cs haritalarinda sunu öldür bombayi kaldir rehineyi kurtar hede hödö missionlari veriyor?? aradim taradim benim daha önce oynadigim bölümleri bulamadim?

oyunu açınca böyle bir görüntü çıkıyor.bastaki sütun daki asamalardan 3 ünden birini secebiliyorum.diger sütunlar kilitli.birini secip basladığımda ise devam etmiyor .bitince tekrar takrar aynı haritayı oynuyorum

yardımcı olursanız sevinirim

CS coundition zero

• bende böyle oynamıştım oynadıkça diğer haritalar açılıyodu görevlerde mesela şu silahla 3 kişiyi vur şu kadar saniyede oyunu biti vs vs. gibiydi
  • dostum ilgine tesekür ederim önce.
    hiç aşama gecilmiyorki.1. haritada 10 sefer oynadım mesela sonraki haritaya gecmedi.sanki1.6 yı tek basımıza oynadığımızda nasıl oluyorsa aynı
    conter terorist 1 teerroris 2 diye skor tutuyor habire.bazı yerlerde oyunla ilgili konulara baktım aşamalardan falan bahsetmiyorsürekli ilerlemeli oyunmus gibi yorumlar var ne iş anlamadım.hem yanında serial verdiler serial girecek bi yerde yok kurarken key falanda istemedi
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.