Şimdi Ara

CS 1.6 Fake Client Hatasi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
14.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeri burası mı bilmiyorum ama bunu çözebilcek kişilerin sadece DH'den çıkabiliceğini düşündüğüm için buraya yazıyorum :) CS 1.6'da oyuna giriyorum non-steam serverlardan herhangi birine girerken downloading kısmında durup 8 saniye sonra "Fake client. Connection was in idle state for 8 seconds" hatasını alıyorum..Bunu çözmek için CS'yi komple kaldırdım, CS'den kalan dosyaları sildim, registery i temizledim bilgisayara reset atıp CS'yi ve v23 Patch'ini baştan kurdum..Ama aynı şekilde o hatayı almaya devam ediyorum..Var mıdır bu olay başına gelen veya bi çözümü olan arkadaş?

• aynı hatayı bnde alıyoeum lütfen acil yardım edin
  • bende aynı hatayı alıyorum konu eskimiş ama yyardım eden olursa sevinirim
  • ByGalaxyS3 kullanıcısına yanıt
    zamanında senoyna'da böyle bi sorun olmuştu, şu şekilde çözmüştük;

-ilk olarak illegal yollardan steam kullanıyosan, kullanma
    bilgisayarında bilmediğin, interneti aksatacak programları temizle modemi kapat 15 saniye sonra tekrar aç

eğer sorun devam ediyosa, girdiğin serverları kontrol et sürekli aynı serverda hatayı alıyosan, senden değil serverdan kaynaklıdır
  • sadece o server da oluyor sorun
  • ByGalaxyS3 kullanıcısına yanıt
    o zaman sorun serverdan kaynaklıdır, puling ayarlarında hata vardır serverın seni yapabileceğin bi şey yok
  • teşekürler
  • Uzun süreden sonra login olunca bildirimlerden gördüm arkadaşların cevaplarını. Konuyu hortlatmak gibi bir niyetim yok ama hala 1.6 oynayan arkadaşlar var mı bilmiyorum fakat sorun router kaynaklıydı. Tek portlu modemi ASUS Router'a bağlayıp çoğaltıyordum. Aradan routerı çıkarınca sorun düzelmişti. Yani tamamen modem/internet alakalı bir sorun :)
  • bende aynı sorunu half life da alıyorum steam de komple silip tekrar kurdum düzeldi 2 gün sonra aynı oldu

cl_alowdownload 0
    ard arda yazınca da rus serverlerine bağlıyor ruslarla oynuyorum :) bunun çözümü nedir  CS 1.6 Fake Client Hatasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hckey

Uzun süreden sonra login olunca bildirimlerden gördüm arkadaşların cevaplarını. Konuyu hortlatmak gibi bir niyetim yok ama hala 1.6 oynayan arkadaşlar var mı bilmiyorum fakat sorun router kaynaklıydı. Tek portlu modemi ASUS Router'a bağlayıp çoğaltıyordum. Aradan routerı çıkarınca sorun düzelmişti. Yani tamamen modem/internet alakalı bir sorun :)
    bende netspeed kullanyrum şüphelenmiyorum değil :) ama ip türk ip si neden öyle bi hata versin ki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.