Şimdi Ara

Crytek sanal para birimi Crycash’i duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kripto para birimlerine ilgi giderek artıyor. Yenilikçi firmalar, dijital para sektörüne bir an önce adım atmak istiyor. Türk kardeşler tarafından kurulan ve geçmiş dönemde çıkardığı yenilikçi oyunlar ile öne çıkan firmalardan Crytek, kripto para birimine Crycash ortaklığı ile adım atacağını duyurdu. 

Crytek, oyunculara yönelik kripto para birimi Crycash’i kendi oyun ekosisteminde kullanacağını duyurdu. Crycash, sadece oyunculara özel bir para birimi olacak ve madencilik ile elde edilemeyecek. Crycash, uygulama içi satın alımlarda ödeme seçeneği olarak kullanılacak. İlk olarak ücretsiz FPS oyunu Warface’de kullanılacak. Entegrasyon işleminin 2018’in başında tamamlanması planlanıyor.

Ayrıca Bkz.Yapay zekâ savaşı kızışıyor: Intel Nervana nöral ağ işlemcisi

Crycash, Plink isimli platformun üzerinden takip edilecek. Plink’in mobil uygulaması üzerinden cüzdan takibi ve alım satım yapılacak. Oyun içi bazı görevler yerine getirildiğinde kullanıcılar ücretsiz Crycash elde edebilecek.

Crycash satışları 12 Aralık 2017 tarihinde başlayacak. İlk etapta 1 adet Crycash’in değeri 0,001 Ethereum olarak değerlendirilecek. Crycash, 2018 yılında diğer üçüncü parti geliştiriciler ile de iş birliği sağlamayı hedefliyor.

Üç Türk kardeş tarafından kurulan oyun firması Crytek’in çıkardığı Crysis ve FarCry oyunları büyük ilgi topladı. Firma şuanda Hunt: Showdown adlı yeni bir oyun geliştiriyor. 

• Biz adamlara oyun yapın diyoruz yaptıkları şeye bakın!

Nerelerinden anlıyorlarsa...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crytek den Cry ile başlamayan bir şey duyurmasını bekliyorum.

• Ucuzken alıp kenara atmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Ucuzken alıp kenara atmak lazım.

Crycash in degerlenmesi icin Crytek in cok önemli oyunlar falan cikarmasi lazim ama Crytek te o potansiyal i göremiyorum ne yazik ki.
  • Oyunculara yönelik kripto para birimi derken, oyuncu dediğin adam oyuna para harcar, coinle işi olan genelde iş adamı zengin tayfası oyuncuların çoğu parasız ben dahil.

• Yok Crysis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 9 Aralık 2017; 17:35:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Crytek den Cry ile başlamayan bir şey duyurmasını bekliyorum.

Firma şuanda Hunt: Showdown adlı yeni bir oyun geliştiriyor.

• Bu kripto paranın da oku çıktı. Çoğaldıkça gümleme ihtimali artıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Warface'i istatistiklere göre günde ortalama 5-6 bin kişi oynuyor. Fena bir rakam değil ama Crytek'in oyun kütüphanesini de düşününce gereksiz bir uğraş gibi duruyor.
  • oh ne kebap ya bas 100 milyon crycash topla ethleri çevir usdye havadan para şirkete Türkün kafası çalışıyor abi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Crytek den Cry ile başlamayan bir şey duyurmasını bekliyorum.

Warface? Hunt:Showdown? Robinson:The Journey?
  • bu muhabbetin sonu gelmez yakında dh de kripto para çıkartır DHcash

• Crytek bırak bu işleri, sen asli görevini yerine getir. Bak Hunt'u ve Crysis 4'ü merakla bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Yok Crysis.

+ oyun ne korsan mı?

- yok crysis

hatırladıkça gülerim
  • Crytek free to play konseptinden iyi para kazandığından dolayı (ftp oyunlarda oyun içi item vs. satışları kazandırır)parça parça küçük satın alımlardan ziyade oyuncunun toplu şekilde parasını çevirerek Crycash aldırarak mali kazanç elde edecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Yok Crysis.

+ oyun ne korsan mı?

- yok crysis

hatırladıkça gülerim

Bunun başka bir türü, yine bu forumda canlı canlı şuna şahit olmuşluğum vardır.

Konuyu açan arkadaş bilgisayarın oyundayken reset attığından muzdarip olduğu söyler ve şu dialog gelişir,

Forum üyesi : Power supply nedir?
    Konuyu açan arkadaş : Power supply güç kaynağıdır, der.

Bayağı gülmüştüm o zaman.

• farcry5 i önsiparişle alacam .
    yerli düşmanları çatlayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: bytradm

farcry5 i önsiparişle alacam .
    yerli düşmanları çatlayın.

Farcry 5, Ubisoft tarafından geliştiriliyor yani ilk oyun haricinde hiçbir Farcry oyununun Crytek'e faydası yok.

Yerli kardeşlerden Crysis tadında bir AAA oyun gelsede oynasak.
  • MehmetNY kullanıcısına yanıt
    Ben diyecektim,baktılar o sektör para kazandırmıyor,böyle bir şeye girişelim demişler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.