Şimdi Ara

Crysis Warhead Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar ben Crysis Warhead indirdim crack vs vs. herseyi yaptım fakat oyunu actığımda direk siyah ekran cıkıyor ve masaüstüne dönünce hata raporu veriyor. Yardımlarınızı bekliyorum

• Arkadaşlar oyunu acıyorum başlangıçta siyah ekran görünüyor sonra atıyor ve Crysis Warhead(R) Çalışmayı Durdu hatası veriyor
  • Sistem Özelliklerin hakkında bilgi verirsen sana daha iyi yardımcı olabilirim.
  • merhaba arkadaşlar steam dan crysis warhead aldım fakat oyun yüklendikten sonra crysis warhead çalışmayı durdurdu hatası alıyorum
    sistem amd a 10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bin64 dosyasindan calistirabildim steamdan yine ayni hatayi beriyor masaustu kisayol yapi simdilik sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun hatalı olabilir yada pcde sorun olabilir.
  • Selamun aleyküm.

Arkadaşlar konuyu hortlattım ama benim gibi hala oynamak isteyipte bu sebepten oynayamayan varsa ÇÖZÜM şu şekildedir:

Masastündeki oyun ikonunun sağtuş menüsünden özellikler/hedef yolu ile Target bölümüne şu ilave değeri ekleyebilirsiniz

Örnek:

"C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis WARHEAD\Bin32\Crysis.exe" -DX9

arada boşluk olacak

Forum sordum.nette söylemişler. Denedim vede çalıştı.

Hayırlı günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeoTiger

Selamun aleyküm.

Arkadaşlar konuyu hortlattım ama benim gibi hala oynamak isteyipte bu sebepten oynayamayan varsa ÇÖZÜM şu şekildedir:

Masastündeki oyun ikonunun sağtuş menüsünden özellikler/hedef yolu ile Target bölümüne şu ilave değeri ekleyebilirsiniz

Örnek:

"C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis WARHEAD\Bin32\Crysis.exe" -DX9

arada boşluk olacak

Forum sordum.nette söylemişler. Denedim vede çalıştı.

Hayırlı günler.
    hocam ben özellikler deyince ekleyecek bi alan bulamadım :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.