Şimdi Ara

Crysis'in X360'ta ilk on dakikası (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gece sabaha doğru almayı düşünüyorum Crysis'i.

Oyunu US Live'dan alıcam. US Live'dan alınan versiyonun içinde inşallah Türkçe dil desteği vardır.

(UK hesaptan almak istemiyorum çünkü US hesaba göre 10 TL daha pahalıya geliyor oyun)
  • Crysis 2 hiç güzel değil oyunu yarıda bıraktım,ama bu crysis bir başka ya çok süper kesinlikle oynaması lazım bu oyunun.Kaderde xbox la oynamak varmış
  • Crysis 2 yer yer sıksada genel olarak zevk alarak bitirmiştim ama multi sarmayınca sattım şu oyun yoğunluğu döneminde 1600msp edermi bilmiyorum ama grafikleri görmek hatrına alacağım sanırım.
  • UK hesap ile alınca Türkçe desteği oluyor mu?
  • oyun crysis 2'den daha kötü gözüküyor,pc ile kıyaslamak gerekirse o zamanlar 4850 ile 17'' monitörde 1280x1024 çözünürlükte 4x aa ile baya iyi bir şekilde hıgh ayarlarda oynamıştım burda ise normal ayarlarda ve aa olmadan oynar gibiydim üstelik oyunu elden geçirip cry engine 3 motorunu kullanmışlar oyun grafik olarak daha iyi olabilirdi tabi ama bu oyunun her şekilde gideri var hele ki hiç oynamamış biri için çok güzel gider,bu arada cry engine 3 motoru bence çok başarılı bunu yeni nesilde göreceğiz ama her zaman favorim unreal engine olmuştur ve olacaktır,geow 3'de eskimiş olarak görülen bu oyun motorunun neler yaptığını görüyoruz
  • Demin US hesaptan indirmeye başladım. Türkçe dil desteği varmı veya yokmu diye bilgilendirme yapıcam download bitince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Demin US hesaptan indirmeye başladım. Türkçe dil desteği varmı veya yokmu diye bilgilendirme yapıcam download bitince.

Eyvallah bro, iyi olur.
  • Benim tahminim Türkçe altyazı olacağı yönünde ama bakalım belki şok edecek birşey olur Türkçe dublaj çıkar ama buna pek ihtimal vermiyorum. Gerçi Crysis 2'nin almanca versiyonuna özel Türkçe dublaj vardı oyunda. (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Demin US hesaptan indirmeye başladım. Türkçe dil desteği varmı veya yokmu diye bilgilendirme yapıcam download bitince.

Eyvallah bro, iyi olur.

Üstte JOSEPH_STALin Türkçe desteği var demiş
  • ben microsoft points ve live'a bağlanmak için kod almak istiyorum. Fakat kredi kartım yok. İnternetten alışveriş yapmam imkansız. Sadece iş bankasında hesabım var. Havale ya da eft yoluyla bana kod yollayabilen arkadaşlar benimle pm den özel olarak irtibata geçebilir mi? Ya da istanbul da dükkanı olan varmı kod satan?
  • USA sürümde türkçe dil desteği var arkadaşlar ama sadece altyazı ile. Bilginize.
  • Oyunda türkçe dublaj da varmış. Şok oldum valla XBOX360'a dublajlı sürümü koymalarına.
  • Bu oyunu 3 defa bitirdim. İlki medium grafiklerdeydi diğeri high ve en sonuncusu very high grafiklerleydi. Sistemimi upgrade ettikçe bitirdim Xbox ss lerine baktım ağzım sulandı. PC de yapamıyorduk ama Xbox'ta şöyle kontrastı, rengi, keskinliği adam gibi açıp oynarsak çok zevkli olur. MS point'im olsa alacağım vallahi
  • Oyun süresi ne kadar arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Oyun süresi ne kadar arkadaşlar?

5-6 saat kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Oyun süresi ne kadar arkadaşlar?

5-6 saat kadar.

Yok yaw o kadar az değil,hiç oynamayan birisi baya oyalanır bölümlerde,oyunu hiç oynamamış kişiler için 8-10 saat gideri var.
  • 1600 pointe değer mi?
    oyunu daha önce oynamadım.
  • 5870 i ilk aldığımda şöyle bir bakmıştım. Türkçe oyun deneyimi ilginç oluyor hakikaten. Sonra oynayamadan kartı sattım. Şimdi XBOXda oynuyorum ve hakikaten oyun kötü olsa bile bu deneyim ilginç. Bu arada ben normalde 720p oynuyordum, bu oyun için 1080p yi açtım. Fark var mı acaba bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kunter -- 6 Ekim 2011; 23:15:19 >
  • İlk zamanlar PC de fena kasardı bu oyun.Bende sırf oynamak için almayı düşünüyorum live üzerinden bakalım
  • oyunu dun oynadım..grafik olarak kaplama kalitesi cok dusurulmus,patlama efetleri pcden cok farklı..avantaj olarakama oyun pc ye gore daha canlı renklere sahip...pcde ultra high detaylarda oynamıstım.konsolda da buyuk keyif alarak oynuyorum..oyunu tv nizden uzakta oynarsanız sorun olmaz..gercekten kaplamalar cok kotu çimenler sırıtıyor resmen..diğer yandan oyun oynanıs olarak gercekten ok iyi ustelik turkce dublaj.....
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.