Şimdi Ara

Crysis 4 de ne olacak ? HARD SPOILER İÇERİR!!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
2
Favori
55.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

crysis serisi 3 ile bitmemiş miydi

pyshco credit scene ye göre yeni bi oyun gelmesi lazım
  • Şu an zaten nanosuit giyen 4 kişi kaldı.
    Raptor Team'den Nomad(ölmediyse),Prophet ve Eagle team'den Dane ve Bandit. Bir de Psycho var giysisiz.Bunları birleştirip güzel bir takım kurabilirler.
  • Crysis 4 cikacak 3 yil once yazmisziniz crysis hastalari !! Cikacak 2 sene daha sabirli olmayiliz cevat yerliyi ruyamda gordum bana dediki cikacak ben yanilmam (bu arada konuyu hortlattim) :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve sunuda belirtim NOMAD ÖLDÜ crysis 1 in sonunda olmedi CELL onunda derisini yuzdu ve ordan SAYKO zor kurtuldu RAPTOR EKİBİ DİYE BİSEY KALMADİ crysus 4 de bence sayko ne oldu nomad alcatraz bunlari gosterir bence

• Nomad ölmedi. Hayır inanmam.

Nomad ölemez ya bir kere o oyunun baş kahramanı.

"Benim başım hep dertte" Nomad

• BalistikBomba B kullanıcısına yanıt
    üzgünüm ama öyle
  • Bu gidişle Crysis 4 gelmeyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Bu gidişle Crysis 4 gelmeyecek.

Kendisine bu kadar fan kitlesi oluşturan bir oyunun daha güzel serileri neden gelmiyor?
    Hikaye mi bitti?
    Paraları mı yok? Nedir olay?
    Assasins serisi bile kaç oyundur çıkıyor!
    Şu oyunu ilk oyuna benzer olarak çıkarmak çok mu zor?
  • BalistikBomba B kullanıcısına yanıt
    Bütçeleri yok sanırım. Önceki oyunlarda da bekledikleri kazancı yakalayamadılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Bütçeleri yok sanırım. Önceki oyunlarda da bekledikleri kazancı yakalayamadılar.

Öyle olmasına da pek şaşırmadım. Çünkü, Crysis'i efsane yapan, Türkçe dublaj oluşu, grafiksel anlamda yepyeni teknolojileri ve standartları getirmesi, oyunun keyifli oynanabilirliği, ve ilk oyununda savaş alanının havasını tam verebilmesi, ne bileyim adada bir yerden bir yere giderken aniden tepende uçaklar jet gibi uçması gibi efektler oyuna gerçeklik katabiliyordu.
    Sonra bu uzaylı işine aşırı sardılar ki, kimse uzaylı vurmaktan zevk almadı. Yine birinci oyundaki serbest oyun yapısı, sonraki oyunlarda yerini çizgisel ilerlemeli oyun yapısına terk etti.
    Tamam para kazanmak istiyorsun ve multiyi hedefliyorsun ama oyunu oyun yapan tüm özelliklerden vazgeçiyorsun!
    İşte bu seriyi bitiren etkenler bence bunlar oldu. Kaldı ki, Crysis 2'de bu eleştirileri göze alıp, sonra düzeltselerdi Crysis 3 böyle olmazdı. Hikayeyi devam ettirmek adına uzaylı temasına ağırlık verdilerse o zaman şunu sorarım: ''Nomad'a ne oldu?, Psycho'nun hikayesini bağlayıp, sonlandırdılar mı?''

Bakalım, yine de yapımcılarına teşekkür ederim. Zira bize Türkçe oyun deneyimi yaşattıkları için...

• Hayatımda oynadığım zevk aldığım nadir oyunlardan biriydi .

• https://teknoforza.net/crysis-4-mu-geliyor/
    sanırım en güncel haber bu... gelmez giden günler
    crysis 3 'ü 2 yıl bekledikten sonra 8 saatte indirmiş gece 1:30'da DX12 desteği olmadığı için açamamış deliye dönmüştüm, ekran kartını güncelleyip gece 3:30 oyuna girmiştim... ooff o heyecanının tarifi yok
     Crysis 4 de ne olacak ? HARD SPOILER İÇERİR!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzgun_ -- 26 Ekim 2017; 14:2:42 >

• Crysis özellikle de Crysis 2 efsaneydi benim için umarım devamı gelir ve inşallah oyun Türkiye'de geçer.

• Bence artık Crysis 4'ü beklemeyi bırakmanın zamanı geldi. Crytek 2-3 defa iflas etmenin eşiğinden döndü ve geçen seneki habere göre 6 aylık bir süre kadar işçilerine para vermemiş, yeni oyun çıkaracağını sanmıyorum Crytek'in, güzel bir üçlemeydi açıkçası Crysis üçlemesi. Özellikle Crysis 2 çağ ötesinde grafikleri ile çok etkilemişti çoğu inceleme sitelerini. Umarım bir mucize olur da 4. oyunu çıkarmayı başarırlar.

https://www.polygon.com/2016/12/10/13908156/crytek-employees-not-paid
  • aynen beklemeyi bırakın
  • Cell nomed in derisini yüzmedi seriyi iyi takip etseydin anlsrdın nomed crysis wreckrage adlı oyunda enkaz altında yanarak öldü

• frkn3d kullanıcısına yanıt
    Nomed crysis wreckrage adlı oyunda yanarak ölüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ÜüSsBb

Nomed crysis wreckrage adlı oyunda yanarak ölüyor
    Hayır wreckrage oyunu offical bir oyun değil o sadece bir mod. crysis 3 de nomadin derisi yüzülü halde görebilirsiniz. psycho ile prophet ın bir binada buluştuğu sırada psycho delirir ve küfür eder. onun nedeni nomadi görmesidir sonra zaten kendi derisinin sevgilisinin yüzdüğünü öğrenir sizde nomadi görebilirsiniz tek dikkat etmeniz gereken yer odalar orda yatıyor ölü bir şekilde nanosuit li :)
  • Noamedin yanarak ölümü olan bir oyun fan mod yani Crytek ile bir bağlantısı yok

• dikkat etmemişişm pardon crysis 4 duyuruldu onca senenin sonunda ama cevat yerli yok bence o eski taadı alamaycağız

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.