Şimdi Ara

Crysis 3 Video İnceleme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
2
Favori
9.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: musAKka

quote:

Orijinalden alıntı: Peter_Petrelli

Aynen çok yerinde bir puan.diğer sitelerde aşağı yukarı bu panı verdi zaten.

Oyun sadece Grafikten ibaret, geri kalan herşeyi iyi değil. Yani kusura bakmayın bir oyununu mükemmel olması sadece grafikleriyle olmuyo. Oyun genel olarak kötü işte.

"8.6 alması yerinde" diyorsun, ardından da "oyun kötü, balon patladı" diyorsun...

/>

Günümüzde artık bütün oyunlar hemen hemen aşağı yukarı 8, 7 puanlar alıyor özelliklede Crysis gibi ismi ün yapmış oyunlar ben artık incelemelerde 9 hatta 9,5 dan aşağı olan oyunlara direk kötü olarak yorumluyorum. Çünkü artık bu paunlar okadar standartlaştırılmışki bu punaları çoğu oyunda görmek mümkün...

yani kusura bakmayın siz beyenmiş olabilirsiniz ama ben beyenmedim ve oyuna direk kötü diyorum. Çok sıradan hikayesi,Vuruş hissi berbatki bir fps de en önemli kriterden biridir benim için vuruş hissi.

Elbette bu oyunu seven veya sevmeyen eleştiren veya savuna kişiler olucaktır ama Oyun bütün editörlerden Oynanış ve yapay zekadan eleştiri aldı ve bunu puanlara yansıttılar. Benim için oyun kötü ve okadar şişirildiki bu oyun sonunda editörler tarafından patladıldı.

Benim düşüncem bu şekildedir istediğiniz kadar kendinizce laf söyliyebilirsiniz umrumda deil

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Oyunun optimizasyonu çok kötü. HD 6950 CF de medium-high karisik iken bile akici oynanmiyor.

Sanırım bu amd ekran kartlarında olan bir sorun . Ben bu oyunu GTX 660M de (ki gtx 660m hd 5770 ayarında bir kart) 720p Txaa ve diğer ayarlar highta 30 fps akıcı bir şekilde oynamıştım ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatal05

Bu oyuna kötü diyen kişiler, konsolcu ve ekran kartından dolayı oyunu oynayamayanlardır.aralarında istisnalarda vardır tabiki, ancak ben crysis serisinide seviyorum cevat yerliyide seviyorum çünkü oyun türkçe zaten en güzel şey bu. Sen kalkıp adama laf sayıyorsun oyunu kötülüyorsun, tama bunlarıda yaptın ama şunun farkındamısınız bilmem de:

crysis 2 konsollora özel yapıldı aslında PC de değişiklik gördünüzmü grafikler dahi 1. oyundan kötüydü ve biz önü açık olan PC kullanıcıları boyun eğdik. Ve şimdi ise biz bu oyunu full ayarda DX11 kartlarla oynamata hak da kazandık ve oynuyoruzda. Madem konsol sürümünü beğenmedin bu oyunun düzgün bir açıklama yap, madem kartın açmıyor düzgün açıklama yap. Geçen sene grafikler düşük diye dert yanyordunuz şimdi yüksek diye bu iş çocuk oyuncağı değilki. Ben memnunum benim gibi düşüen çok kşi var. Herhangi bir kusuru yok oyunun, kötüleyenler konsolcu ve kartı yetmeyen arkadaşlar.

kardeşim oyuna grafık olarak bakıyorsun.... ve bunu utanmadan azınla söyluyorsun.. oyun oynanış olarak hiçbirşey vermiyor.. oyun çok kötü de değil ama.. ben 1 yıl fps oynamassam anca dönüp alırım.. single çok kısa.. mp çok mu güzel yoo ... tomb raider da bile bundan kat kat iyi yenilikçi bir mp var... ben ne diye alıcam ki bu oyunu.. ps3 kullanıcısıyım .. grafıgı crysis 2 den çok az farklı.. oyunun grafiği iyi diye oyun iyi olmaz... moh oynayalım ozaman hepberaber .?

• Grafik...
  • Videodaki oyun korsan mi

• quote:

Orijinalden alıntı: acheron

Videodaki oyun korsan mi

yok crysis

• Haha bu incelemede niye Msi laptop'un performansını gösteren küçük bir kısım hazırlamadınız ?
  • ahahah anlamsız konuşma mı resmen adamlar South Park'taki Cartman'dan alıntı yapmışlarhttp://www.youtube.com/watch?v=_KqqRPvM_Sw

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • /watch?v=_KqqRPvM_Sw

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

quote:

Aynen çok yerinde bir puan.diğer sitelerde aşağı yukarı bu panı verdi zaten.

Oyun sadece Grafikten ibaret, geri kalan herşeyi iyi değil. Yani kusura bakmayın bir oyununu mükemmel olması sadece grafikleriyle olmuyo. Oyun genel olarak kötü işte.

"8.6 alması yerinde" diyorsun, ardından da "oyun kötü, balon patladı" diyorsun...

/>

Günümüzde artık bütün oyunlar hemen hemen aşağı yukarı 8, 7 puanlar alıyor özelliklede Crysis gibi ismi ün yapmış oyunlar ben artık incelemelerde 9 hatta 9,5 dan aşağı olan oyunlara direk kötü olarak yorumluyorum. Çünkü artık bu paunlar okadar standartlaştırılmışki bu punaları çoğu oyunda görmek mümkün...

yani kusura bakmayın siz beyenmiş olabilirsiniz ama ben beyenmedim ve oyuna direk kötü diyorum. Çok sıradan hikayesi,Vuruş hissi berbatki bir fps de en önemli kriterden biridir benim için vuruş hissi.

Elbette bu oyunu seven veya sevmeyen eleştiren veya savuna kişiler olucaktır ama Oyun bütün editörlerden Oynanış ve yapay zekadan eleştiri aldı ve bunu puanlara yansıttılar. Benim için oyun kötü ve okadar şişirildiki bu oyun sonunda editörler tarafından patladıldı.

Benim düşüncem bu şekildedir istediğiniz kadar kendinizce laf söyliyebilirsiniz umrumda deil

Oyunu beğenip beğenmemek sizin kendi tasarrufunuzdur, buna kimse karışamaz zaten. 9 puanın altı size göre kötüyse de yapacak birşey yok, şahsen sadece üzüldüm. (Size göre iyi olan oyunları da oldukça merak ettim)

Oyunun adı Crysis olmasaydı zaten böyle laflar edilmezdi. Millet birbirinin gazına geliyor, konsol kullanıcıları da Cevat Yerli'ye sinir olduğu için bu sonuçlar çıkıyor ortaya.

Not: Oyunu beğendiğimi de söylemedim; son kararımı oyunu bitirince söyleyeceğim. Ama "çöp, balon" vs... gibi lafları bence kesinlikle haketmiyor. Hele ki piyasada onlarca çöp oyun varken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 10 Mart 2013; 2:17:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: stun

quote:

Orijinalden alıntı: Tenth Doctor

Eğer bu oyun grafik üzerinden 10 puan alamıyorsa ciddi soruyorum hangi oyun alır? Tamam herkes topa tutuyor oyunu yok böyle yok şöyle diye ama hiç bir yerde o kötü yorumların arasında grafik hakkında bir şey göremedim. Bu oyunun grafikleri açık ara gelmiş geçmiş en iyi grafiklere sahip oyundur. Yani tam puanı hak ediyor.

10 puan alıcakmış... goty yapsaydın oyunu grafıkle özdeşleştiren kıt beyinliler çıktı ya... nezaman türediniz anlamadım kı.. hikaye yok -oynanabılırlık yok .. mp desen hakkını yemıyelım... crysis 2 ye göre daha iyi ama gene çok iyi birşey değil .. bir gow :ascension tomb raider multıplayerı çok daha iyi... tomb raiderı oynadım.. gow a da 1 aylık betayı oynadım... ve elımde gow var şuan.. sanatsal oyunlara.... efsaneleşen oyun karakterlerıne senaryolara azıcık saygınız olsun şu 10 almıyormu..yazarken...

Grafik üzerinden diyor arkadaş. Mesela oyunun grafik puanı 10 genel olarak da 8, 7, 6 her neyse verilebilirdi

• oynayan ve bitiren birisi olarak söluyorum oyun şahaser

• şu grafiklerle half life 3 yapsalardı ne güzel olurdu yav.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tenth Doctor

Eğer bu oyun grafik üzerinden 10 puan alamıyorsa ciddi soruyorum hangi oyun alır? Tamam herkes topa tutuyor oyunu yok böyle yok şöyle diye ama hiç bir yerde o kötü yorumların arasında grafik hakkında bir şey göremedim. Bu oyunun grafikleri açık ara gelmiş geçmiş en iyi grafiklere sahip oyundur. Yani tam puanı hak ediyor.

10 puan alıcakmış... goty yapsaydın oyunu grafıkle özdeşleştiren kıt beyinliler çıktı ya... nezaman türediniz anlamadım kı.. hikaye yok -oynanabılırlık yok .. mp desen hakkını yemıyelım... crysis 2 ye göre daha iyi ama gene çok iyi birşey değil .. bir gow :ascension tomb raider multıplayerı çok daha iyi... tomb raiderı oynadım.. gow a da 1 aylık betayı oynadım... ve elımde gow var şuan.. sanatsal oyunlara.... efsaneleşen oyun karakterlerıne senaryolara azıcık saygınız olsun şu 10 almıyormu..yazarken...

Grafik üzerinden diyor arkadaş. Mesela oyunun grafik puanı 10 genel olarak da 8, 7, 6 her neyse verilebilirdi

haklsıın şimdi gördüm..

grafikten 10 almakta çok acayip zor birşey.. çunku bu ara yeni nesile giriyoruz.... gözümüz görüyor birşeyler... birde grafik .. gerçekçilik değildir.. oyun butunuyle grafıği ele alırsak hiçbir oyun grafıksel olarakta mukemmel değil.. .. gow 3 le gelen grafık okadar fazlaydı kı ozamana göre tabı.. çok olay oldu.. yada uc 3 ozaman için konuşursak... ama buraya dikkat l.a noire ın yuz grafıklerıne ben devrim diyebılırım.. kı çok çok çok öndedir... surat anımasyonları oyuna etkı ediyordu.. oynanabılırlıgı etkılıyordu ama genel olarak iyi değildi.. bu yuzden.. grafiği yüksek denecek kadar bir puan almadı... grafık puanı gayet iyi...

• Oyunun grafiklerini eleştirerek marjinal olmuyorsunuz liseliler :)

• Bir shooter oyunu olarak diğer shootarlardan açık ara önde bir oyun. Kesinlikle kötü denemez bu oyunun hakkını yemek olur. Ben aradığım zevki bulamadım o ayrı bir konu. Belkide bukadar çok eleştirilmesinin sebebi birbirini tekrar eden oyunların fazlalaşmasıdır. FPS türündeki oyunlar nekadar farklı mekan ve zaman içersede bir süre sonra hep aynı şeyleri yapmak (öldür ilerle öldür ilerle) insanları sıkıyor olmalı. Bu yüzdende beklentiler karşılanamıyor ve ortaya hayal kırıklığı çıkıyor.

• Grafik ses 10 numara genel 8.6 ahahahs:DAS:E'QWads:asd: yerlerdeyim ulaa :D SADqawesd: tövbe estafirullah AS:DQ'Wasd

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fatal05

Bu oyuna kötü diyen kişiler, konsolcu ve ekran kartından dolayı oyunu oynayamayanlardır.aralarında istisnalarda vardır tabiki, ancak ben crysis serisinide seviyorum cevat yerliyide seviyorum çünkü oyun türkçe zaten en güzel şey bu. Sen kalkıp adama laf sayıyorsun oyunu kötülüyorsun, tama bunlarıda yaptın ama şunun farkındamısınız bilmem de:

crysis 2 konsollora özel yapıldı aslında PC de değişiklik gördünüzmü grafikler dahi 1. oyundan kötüydü ve biz önü açık olan PC kullanıcıları boyun eğdik. Ve şimdi ise biz bu oyunu full ayarda DX11 kartlarla oynamata hak da kazandık ve oynuyoruzda. Madem konsol sürümünü beğenmedin bu oyunun düzgün bir açıklama yap, madem kartın açmıyor düzgün açıklama yap. Geçen sene grafikler düşük diye dert yanyordunuz şimdi yüksek diye bu iş çocuk oyuncağı değilki. Ben memnunum benim gibi düşüen çok kşi var. Herhangi bir kusuru yok oyunun, kötüleyenler konsolcu ve kartı yetmeyen arkadaşlar.

kardeşim oyuna grafık olarak bakıyorsun.... ve bunu utanmadan azınla söyluyorsun.. oyun oynanış olarak hiçbirşey vermiyor.. oyun çok kötü de değil ama.. ben 1 yıl fps oynamassam anca dönüp alırım.. single çok kısa.. mp çok mu güzel yoo ... tomb raider da bile bundan kat kat iyi yenilikçi bir mp var... ben ne diye alıcam ki bu oyunu.. ps3 kullanıcısıyım .. grafıgı crysis 2 den çok az farklı.. oyunun grafiği iyi diye oyun iyi olmaz... moh oynayalım ozaman hepberaber .?

o konuda bende birşey diyemeyeceğim, senaryo cidden kısa, multiplayer çok kötü bende aynı kanıdayım ama en azından senaryo bana güzel geliyor, çok ahım şahım olmasada.

• crysis 3 ün sadece ara oyun hatta DLC olduğunu kabul edemiyorsunuz. Ama yeni nesilde crysis 4 gibi oyunlar çıkınca ne demek istediğimi anlayacaksınız. Yeni nesil gelince herşey değişecek :D
  • O grafikler ps3te yok
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.