Şimdi Ara

CRYSIS 3 PC Multiplayer Topluluğu 65+ Kişiyiz - The Lost Island DLC! (DH Server) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.083
Cevap
7
Favori
82.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasretbiter

evet şu son yama dan sonra oyunun iyice b..ku çıkmış. hiç bir şekilde zevk vermez oldu. yeni silahlar eski silahlara hiç fırsat vermiyor.

Claw başlarda hoşuma gitsede kullandıkça soğudum silahtan, nokta atış modülü olsa bile çok tepiyor ve hasarı düşük bence oyundaki en kötü silah, ama rhino da benim için en iyi silahlardan biri.

CRYSIS 3 PC Multiplayer Topluluğu 65+ Kişiyiz - The Lost Island DLC! (DH Server)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 7 Haziran 2013; 21:36:56 >

• Benide ekleyin beyler kendimi yalnız hissediyom gerçi ahyz kardeşmi beni eklemiş kendisini tanımıyorum mesajlarada bakamadım bunu yazınca bakıcam Crysis 3 Hunter Edition - ahmtmlh eklerseniz sevinirim şimdi ben sizden habersin Taglamıyım nicki ayıp olur diye düşündüm :) Herkese iyi oyunlar :)
  • Taglayabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalchar

quote:

evet şu son yama dan sonra oyunun iyice b..ku çıkmış. hiç bir şekilde zevk vermez oldu. yeni silahlar eski silahlara hiç fırsat vermiyor.

Claw başlarda hoşuma gitsede kullandıkça soğudum silahtan, nokta atış modülü olsa bile çok tepiyor ve hasarı düşük bence oyundaki en kötü silah, ama rhino da benim için en iyi silahlardan biri.

CRYSIS 3 PC Multiplayer Topluluğu 65+ Kişiyiz - The Lost Island DLC! (DH Server)

biz şimdi bu silahları para verip dlc alarak mı alabilicez?

• quote:

Orijinalden alıntı: Khalchar

quote:

oyundaki nick ne ?

claw süper silah.. ben ço kbeğendim iyi adam öldürtüyor valla kullanıyorum

• @Soap Mactavish82
    Evet, silahlar 4 harika harita ve yine oynaması keyifli oyun modlarını para vererek alabilirsiniz.

@X-FI
    ahyz

Claw ı şimdi namlu ağız baskısı yerine eş namluyla denedim baya bi değişti silah dur bakalım yeniden ısınıyor gibiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 8 Haziran 2013; 0:26:35 >
  • Aynen öyle kardeş. 15 Euro'yu(yaklaşık 37 TL) basınca veriyorlar DLC'yi ve tüm bu bahsedilen Rhino, Claw, 4 yeni harita paketi(Kayıp Ada'daki) ve bir kaç kaplama vs. Piyasa böyle yürüyor artık. Oyun yapımcıları bunlardan kazanıyor para. Yapıcak bişey yok.

Ekleme: Ben bu DLC'ye bu kadar para verecek değilim. Neredeyse oyunun fiyatında(oyun 405- tl ye alınabiliyor, hunter edition 50-60 tl arası) satılıyor. Bu resmen Electronic Arts şirketinin para kazanmak için Crytek üzerinde kurduğu baskıdan ibaret. Yakında yeni DLC'ler çıkarsa şaşırmamak gerek.

Neyse, kalın sağlıcakla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-98B20E742 -- 8 Haziran 2013; 9:07:54 >
  • Milleti böyle yola getiriyorlar kardeş :D Biz kanmayız :D Ama parası olan alsın derim bizde yok alamıyoruz. daha S3 Alcam
  • aynen öyle ço kfark ediyor

dostum aslında fiyatı $15 ama bize 15€ dan veriyorlar, kazıklanıyoruz ama yapacak bişrey yok ben doalrdan almayı denedim USA VPN le ama olmadı hata verid kart.. HSBC ya da USA e kayıtlı kredi kartlarla belki olaiblir eğer sizde varsa.. bir deneyin derim.
  • Epeyidir yoktum. Sinavlarim vardi. Simdi tekrar bi isinalim ama sun son guncellemeyle birlikte mahvettikleri oyunda sonradan bi guncelleme oldu mu? Yeni oyun paketinde de bu sorunlar var mi?

• Evet öyle de, DLC'leri millet aldıkça oyun yapımcılarının iştahı kabarıyor. Crysis 1'deki multiplayer oyun tarzı ve zevkini bilenler bilir. Multiplayer'ın oynama kolaylığı vs vardı. Uzaylı silahları(dondurucu silah mükemmeldi, sınırsız mermii felan) olsun, kaza alanı diye ufacık bir kutuyu korumuyorduk koskoca uzaylı enkazını koruyorduk. Saldırı modu vardı. Resmen üssü ele geçiriyordun, yani gerçek bir üssü ve daha bir çok özellik. Crysis 2'de anlaşılan bekledikleri satışı gerçekleştiremeyince ek paket olarak çıkarakları bir çok özelliği silahı vs(örnek FY71) çıkarmadılar oyunun bir üst versiyonu diye piyasaya sundular. Ayrıca Multiplayer modunu o kadar sadeleştirmişlerdi ki. Saldırı modunda gidip koruduğumuz ufacık kutucuklar iğrençti. Röleyi ele geçir modu aynı şekilde berbattı. Nerse o üsse girdiğin zaman sana ateş etmeye başlayan makineliler felan. Nerde kullanılabilen tanklar, arabalar felan. Resmen Takım İşi Öldürme oyununa yüklenmişler. Bakınız Crysis 3'e, kimse artık Deathmatch(Ölüm Karşılaşması, herkesin tek başına olduğu) oynamıyor. Herkes Team Deathmatch oynar oldu.

Crysis 3 için çıkaraklarını daha oyun çıkmadan önce düşündüğüm oyun modlarını haritaları çıkarmadıla, oyunu 3 versiyonla sattılar ki bu bence tamamen para kazanma hırsıyla yanan EA'nın Crytek'e yaptığı bir zulümdür. Crytek 1. oyundan bellidir ki kafasının etini yemeyen(2007 deki EA için) bir EA ile çalışmayı her zaman çok istemiştir sanıyorum. Possession denilen olay tamamen internetteki bazı ücretsiz oyunlarda bulunan bir oyun modu. Ve şu oyun içerisinde sürekli belli aralıklarla oyuncunun silahları değişen mod, bu da Call of Duty'deki "Gun Game" in ucuz bir kopyasından başka bir şey değil. COD oynayanlar bilir ordaki versiyonda. Oyunun başında bir silahla başlıyordun, genelde tabanca tarzı oluyordu, her vurduğun bir yada iki adam için silah daha güçlü silahlarla değişiyordu. Anladınız demek istediğimi sanıyorum.

Electronic Arts şirketinden nefret ettiğimi de bir kez daha belirtmek isterim. Crytek'in de o kadar online oyun çıkarmasına rağmen hala oyundan kopma problemlerine ve de bazı kritik sorunlara yol açabiecek sorunlara ve de oyunu her açışınızda başlamayışına bir çözüm bulaması yüzünden kınıyorum. Firmanın(Franfurt merkezi için konuşuyorum) çoğunun(%99.9) yabancılardan oluşmasını da kınıyorum. Türklerle çalışsaydılar oyunun sorunlarının minimize edilebileceğini ne zaman anlayacaklar bilemiyorum artık. (Bu son söylediğim sözün bir çok dayanağı mevcut, örneğin piyasada bulabileceğiniz en iyi, sorunsuz ve çok geniş kapsamlı muhasebe programları Türklerin şirketine ait bizzatTürk yazılımcılar tarafından yazılmıştır.Bu konuda araştırmalar yapabilirsiniz.)

Neyse fazla uzattım sanırım. Sağlıcakla kalın.

• Yok kardeş, gün geçtikçe oyunun içine s.ç.y.rl.r. Yeni DLC silahlarını alan estiriyor oyunda. Yüz yüze kaşılaşmada olsun uzaktan uzağa olsun bayağı bir mahvetti ortalığı. DLC si olan adam artık ScAR+Lazer le oynamıyor bile, o kadar ciddi bir üstünlük problemi var.
  • Bilgi icin sagol. Desene bosuna pc duzduk o kadar. Artik yeni trend batfld 4 olacak galiba

• Sanırım masaüstü bilgisayarımı bu yüzden yakında satıp bir Ultrabook alıcam. Artık bir anlamı kalmadı. Zaten Optimizasyon dahi yapmıyor oyun üreticileri, sırf donanım piyasası kazansın diye.
  • Crysis 3 aldığımda Ekran Kartı+Power supply almıştım yazıklar olsun oyunun hiç zevki çıkmıyor bitane adam 23 e 0 yaptı Rhino ile mermisi nasıl bitmedi hayret ettim ama o silahı alınca ölümsüz oluyor :D Hadi hep beraber crysis 1 **** gamespy den oynarız :D Crysis 1 dediğin gibi güzeldi araba felan sürüyordun maplar çok çok büyüktü. Yürümesi Gelmiyordu İnsanın :D ben hemen crysis 1 indiriyorum crysis 3 ü satcam :D :D
  • Aynı şekilde Crysis + Crysis Warhead + Crysis Wars, az önce hepsini dizdim masaüstüne. En yakın zamanda aktif sunular bulup oynamaya başlayacam. Crysis 2-3 oynamak artık çok zevksiz.
  • Egzodia gel beraber oynayalım. seç bitanesini hepsini indiremem
  • Crysis oynayalım, sadece Crysis. Verdiğin linkte Team DeathMatch oynuyorlar.
  • İndirme Linki verir misin yanlış olmasında bide ondan kale savunma var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.