Şimdi Ara

CRYSIS 3 PC Multiplayer Topluluğu 65+ Kişiyiz - The Lost Island DLC! (DH Server) (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.083
Cevap
7
Favori
82.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ted1Getir

hahaha aynen öyle ses çıkıyor şu rhıno ve makinalı var ikiside çok harika tabi bende yok düşmanı oldurunce alıyom yerden fakirlik işte :D Rhino çok fenna bişi adama tek atıyor abi ve o makinalı varya elime aldım karşımda 3 adam tak tak tak tak eşşek gibi vuruyor. Hepsini aldım 3 mermisi yetiyor çok dengesizlik olmuş. ama rhino sayesinde oyunda 12 ye 4 gidiyodum hiç ölmeden 6 adam öldürdüm fennaa :D

Nasıl dengesiz ya claw ın hasar oranına baktınmı?

@EGZoD!A

Arkasından gelen hunter perkli adamı max radar ile görebilir, name tag olayı önemsiz çünkü zaten nerdeyse hep max radar açık mini map a hızlı bir bakışla yakınında kim varsa görüyorsun zaten, okçular ayrı olay iyiyse hile yapsada yapmasada sinir edebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 5 Haziran 2013; 16:32:54 >

• demekki baya insan dlcyi almış oh rahatladım.. benim en büyük korkum dlcyi aldım oyanayacak adamın olmayışıydı

yeni silahlarla eski maplerde oyanamk büyük keyif olacak.. şu sınavlar bitsin hele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 5 Haziran 2013; 16:42:40 >
  • Evet inceledim. Rhino felaket olmuş. İki atış bi dirsek adam yerde. İnternetten silahla çekilmiş videolara baktım gerçekten Semi-Auto denen olayı abartmışlar. Bu kadar hasar vermesi normal değil. Diğer taraftan Claw denen makineli tüfek, bir tane alt tutacak bir de nokta nişangah atınca silaha resmen ölüm makinesine dönüyor. Ben Gauss'la vurulabilen biri değlim. Tek sıkıntım şu ana kadar oyunda lanet YAY kullanıp da dedim ya önceki mesajda ortalıkta sağ gibi dolaşan, sonra sen bir çatışmaya giriyorsun 5-6 kişiyle 5'ini indiriyorsun 6. ayakta zor duruyor. YAY kullanan herif karşıdan bir ok bırakıyor bummm. Ya daha dün adamın birisi beni, şu ismini hatırlayamadığım etrafı denizle kaplı ve içerisinde bol miktarda demirli malzemelerin boruların(bildiğimiz boru direk değil) ve tepesinde yönetim merkezi gibi dağıtılmış bir yer olan haritadayken metrelik borunun arkasından vurdu. Böyle bişey mi var yaaa.

Neyse Finallerime çalışayım ben, çok stres yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-98B20E742 -- 5 Haziran 2013; 20:17:57 >

• Coastline haritası sanki tamamen farklı bir oyun harika yapmışlar.
  • Rica ederim.
  • Ne DLC imiş arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-98B20E742 -- 9 Haziran 2013; 10:58:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EGZoD!A

Evet inceledim. Rhino felaket olmuş. İki atış bi dirsek adam yerde. İnternetten silahla çekilmiş videolara baktım gerçekten Semi-Auto denen olayı abartmışlar. Bu kadar hasar vermesi normal değil. Diğer taraftan Claw denen makineli tüfek, bir tane alt tutacak bir de nokta nişangah atınca silaha resmen ölüm makinesine dönüyor. Ben Gauss'la vurulabilen biri değlim. Tek sıkıntım şu ana kadar oyunda lanet YAY kullanıp da dedim ya önceki mesajda ortalıkta sağ gibi dolaşan, sonra sen bir çatışmaya giriyorsun 5-6 kişiyle 5'ini indiriyorsun 6. ayakta zor duruyor. YAY kullanan herif karşıdan bir ok bırakıyor bummm. Ya daha dün adamın birisi beni, şu ismini hatırlayamadığım etrafı denizle kaplı ve içerisinde bol miktarda demirli malzemelerin boruların(bildiğimiz boru direk değil) ve tepesinde yönetim merkezi gibi dağıtılmış bir yer olan haritadayken metrelik borunun arkasından vurdu. Böyle bişey mi var yaaa.

Neyse Finallerime çalışayım ben, çok stres yaptım.

"nokta nişangah atınca" bu ne ? .. alt tutacak taktım clawa birde match barrel mi ne koydum ama az sekiyor silah üste doğru.

• Optik Nişangah deniyor ya, hani silah yakınlaştırmasını kullandığında normalde açık nişagah gelir, silah üzerindeki gez göz arpacık üzerinden nişan alırsın. Optik Nişangah'ta nişan aldığında ufak bir karemsi bir şekil ortasında bir kırmızı optik ışık(nokta dediğim olay) vardır. Bu noktaya göre nişan alırsın. Bir de şunu söyleyeyim eğer gerçekten o silahı kullanacaksan. Uzun atışlardan(uzun soluklu) uzak dur. Ya da Nişan Alma Perkini 3. seviyeye getirip öyle kullan. Aksi halde istediğin sonucu alamazsın. Çok fazla tepen bir makineli tüfek kendisi. Anlatabilmişimdir umarım.

Sağlıcakla kal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalchar

quote:

hahaha aynen öyle ses çıkıyor şu rhıno ve makinalı var ikiside çok harika tabi bende yok düşmanı oldurunce alıyom yerden fakirlik işte :D Rhino çok fenna bişi adama tek atıyor abi ve o makinalı varya elime aldım karşımda 3 adam tak tak tak tak eşşek gibi vuruyor. Hepsini aldım 3 mermisi yetiyor çok dengesizlik olmuş. ama rhino sayesinde oyunda 12 ye 4 gidiyodum hiç ölmeden 6 adam öldürdüm fennaa :D

@EGZoD!A

Arkasından gelen hunter perkli adamı max radar ile görebilir, name tag olayı önemsiz çünkü zaten nerdeyse hep max radar açık mini map a hızlı bir bakışla yakınında kim varsa görüyorsun zaten, okçular ayrı olay iyiyse hile yapsada yapmasada sinir edebiliyor.

baya dengesiz çok hasar veriyor Rhino Hele o makinalı tüfek kafaya bir kurşun yetiyor acayip saçmalamışlar herkesin alması gerek yoksa rhinosu olan adam oyunun kralı olur.

• quote:

quote:

quote:

@EGZoD!A

baya dengesiz çok hasar veriyor Rhino Hele o makinalı tüfek kafaya bir kurşun yetiyor acayip saçmalamışlar herkesin alması gerek yoksa rhinosu olan adam oyunun kralı olur.

/>

Aynen öyleyim bu aralar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

@EGZoD!A

/>

Aynen öyleyim bu aralar.

Başta durumu anlattım zati,dlc silahı olan karşı takım maçı aldı.Oyun güzel geçti rekabetliydi ama kill cam izlediğimde bu silahları kullananların çatışmalarda gayet avantajlı olduğunu gördüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ahyz bana mesaj at :)
  • typhoon overkill skini çok güzel onu kullanıyom şimdi..
    rhinoya alışamadım

bu arada claw için en iyi kombinasyon artık sekmiyor ve FY71M den daha iyi silah oldu:

SS ler.. TXAA 2Xaçtım palmiye ağaçları adam oldu

• FENNA :D

• Bu sinyalcide karizma alet bayılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 7 Haziran 2013; 5:19:53 >

• Güzel resimler. Eline sağlık.
  • rhino candır:)
  • beyler kim DLC aldı pm atsın konuya ekleyeyim.

bu arada DLC ile birlikte tüm premium özellikler geliyor.. overkill, stalker pack vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 7 Haziran 2013; 16:26:43 >
  • evet şu son yama dan sonra oyunun iyice b..ku çıkmış. hiç bir şekilde zevk vermez oldu. yeni silahlar eski silahlara hiç fırsat vermiyor.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.