Şimdi Ara

Crysis (2007) [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.462
Cevap
6
Favori
705.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • donmuş kısımdaki grafikleri cok merak ediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: wandoga

donmuş kısımdaki grafikleri cok merak ediyorum

Crysis (2007) [ANA KONU]
  • quote:

Orjinalden alıntı: rietveld

Valla bu oyun çıktığı zaman grafik olarak bir devrim yaratıcak.Biz oyuncuların ise önünde iki seçenek var.Ya binlerce ytl vererek sistemimizi upgrade etmeye devam edicez yada bir Xbox 360 veya PS 3 alarak işi toptan çözücez.

Ps3 veya x360 bu grafikleri veremeyecek yukarıda yazdık zaten önceki postları da biraz okusan bilirdin bunu
  • ben oyunu oynamak ıcın 5-6 ay beklıcem herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: DEJ@WU

Bu oyunla ilgili bu kaçıncı konu ya.
    Ana konu bu istersen yorum yapmayabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 13 Nisan 2006; 22:48:46 >
  • bu grafiklerden sonra
    SİSTEM AĞLADI BEAA !
  • en deli oyun motoru bu cryengine2 helal olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Madman

quote:

Orjinalden alıntı: rietveld

Valla bu oyun çıktığı zaman grafik olarak bir devrim yaratıcak.Biz oyuncuların ise önünde iki seçenek var.Ya binlerce ytl vererek sistemimizi upgrade etmeye devam edicez yada bir Xbox 360 veya PS 3 alarak işi toptan çözücez.

Ps3 veya x360 bu grafikleri veremeyecek yukarıda yazdık zaten önceki postları da biraz okusan bilirdin bunu

Bende gördüm grafiklerin PS3 ve Xbox 360 ta PC kadar iyi olmayacağı ile ilgili yazıyı.Ben genel olarak konuşuyorum.Biraz mantıklı bakarsak sürekli ekran kartı,ram almaktansa bir kereliğine PS3 yada Xbox 360 almak daha mantıklı.
  • oyunu 3 kardeş almanya daki stüdyolarında yapıyor. Toplam çalışan sayısı 115 ve 12 si türk . Level in bu nisan saysında bu konu kapak konusu ve baya bi sayfa yazı var okudum ve harikaydı herkese öneririm

dx10 un ise benim 6600 de artık .................
  • quote:

Orjinalden alıntı: bulent35220

bu grafiklerden sonra
    SİSTEM AĞLADI BEAA !

dedıgım gıbı ben oyun cıktıktan 5-6 ay sonra oynıcam oyunu herhalde . cok kotu yaaaaaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuGy18

ayrıca oyun ageia physix destekliyor.. böylece oyunun x360 da kesinlikle pc kadar kaliteli olmayacağı belli oluyor zira x360 da ageia nın a sı bile yok

ps3 te var ama ondada dx10 eşdeğer bir grafik işlemcisi yok tabi kasıma kadar ps3 büyük bir atak yapıp grafik işlemcisini geliştirirse bilemem

way beaa yeni nesil konsollar şimdiden öldümü yani

ee ps4 nezaman geliyor

• işte oyun diye buna derim benn...
  • Ben buna oyun demem hakikat derim
  • pcde şuana kadar gördüğüm en güzel ssler oyun çıkınca sansasyon yaratacak gibi...umarım yanılmam
  • quote:

Orjinalden alıntı: mosquito

pcde şuana kadar gördüğüm en güzel ssler oyun çıkınca sansasyon yaratacak gibi...umarım yanılmam
    Yanılmayacağın kesin bu oyun çıktığında PC sektöründe bir devrim yaratacak.
  • o zamana kadar gelmiş geçmiş en iyi fps olabilir...

• Intel P4 Prescott 3.0E Ghz / GeForce FX 5950 512 mb / 2*1 gb kingston ile çalışırmı?????
  • agp sistemimi sattım pusuya yattım bekliyorum simdilik demoyu görme imkanım oldu sıkı bır oyun olacak fazla beklemeyız umarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: X360

Intel P4 Prescott 3.0E Ghz / GeForce FX 5950 512 mb / 2*1 gb kingston ile çalışırmı?????

tabi çalışır herşeyi full açarsın

7900gtx ler x1900xtx ler yetmiyor diyoruz fx 5950 diyorsun yav
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.