Şimdi Ara

Crysis 2'de Korsan Krizi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
13.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam indirdik arkadaşımın SuperOnline 100 mbps internetiyle.Fake mi değil mi diye merak ettik ancak indirdiğimizde büyük hayal kırıklığına uğradık çünkü sanırsak bu sürüm Crytek Frankfurt'taki hatta Oyungezer'den Tuğbek Ölek'inde oynadığı beta sürümdü çünkü her dosyasının başında test ibaresi geçiyordu neredeyse.Bol bol çöktü oyun ve bug içeriyordu.Dergilerin hepsine denettirildiği düşünülürse en az 6 ay önceki Crysis 2 sürümü diyebiliriz.
    Biraz oynadık oyun olmuş arkadaşlar çokda kurcalamadan yasal bir şekilde 24 saat içinde sildik sabit diskimizden oyunu.Artık oynamak için Mart'ı bekliyoruz. Tek merak ettiğim oyunun oynadığımız bölümündeki Türkçe dublaja şive katılmış olmasıydı ve çok da saçma gözüküyordu.Çok spoiler yemeyelim diye etraflıca araştırmadık arkadaşımla ben ama aklıma acaba birlikten bir tanesi Türk'mü düşüncesi geldi.

Eğer siz bu bizim yaptığımız merak zihniyetini oynama zihniyetine dönüştürürseniz bizim Türkçe oyun sevdamız ancak OyunÇeviri'nin altyazılarıyla

• Yeter artık kabullenin şu türkçe oyun işini crysis çıktığı zaman tek türkçe oyundu ama şu anda başka türkçe oyunlarda var onlardan biri nete düşse hiç bişey demezsiniz pc ye çıkarmaya bilir crysis 3 ü ama türkçeyle ne alakası var indirenlerin çoğu türk değil.Ayrıca cod serisindede hep oluyo ama deliler gibi satıyo.
  • indiriyorum çıkıncada orjinalini alcam abartmaya gerek yok...
  • Sızdırmayan adam sızdırmıyor diablo 3 sızıyormu world of warcraft sızıyormu starcaft falan hepsi blizzarddan oldu ama sızmıyor adam yapıldıgını bile soylemiyor bırak sızmayı ki bu sızan gold surum degil sonucta beta oyun eksik sorunlu dikkate bile alınacak bir sey degil korsan dunyası için asıl bakmaları gereken nokta bunu sızdırıran.

SAYGILARLA
  • Yazık ne diyelim. Lanet olsun şu korsan işine.
  • Dün Ersin abiye e posta ile bu konuyu haberdar ettim..

Youtube'de Videolar mevcut..EA Tarafından videolar kaldırıldı.Crysis 2 PC Beta Singleplayer görüntüleri..2 Tane Video vardı 2side kaldırıldı..
  • açıkcası hiç üzülmedim :) beter olsunlar :)

sen git kıçıkırık bulgaristanda aç ofis bölge ekip hatta bide oyun geliştir vatanında iğne ucu bile açma :)

ha ha ha indirelim bakalım bi tadına ;)

türkçe oyun yapıyolarmış pehhhh küçük emrah sis
  • quote:

Orijinalden alıntı: hal_darksider

açıkcası hiç üzülmedim :) beter olsunlar :)

sen git kıçıkırık bulgaristanda aç ofis bölge ekip hatta bide oyun geliştir vatanında iğne ucu bile açma :)

ha ha ha **** bakalım bi tadına ;)

türkçe oyun yapıyolarmış pehhhh küçük emrah sis

sakin ol
  • 1 oyunda çoğu ses yok 2 görünmezlik modu dışında hiç biri çalışmıyor kesinlikle satışları düşürceğini düşünmüyorum çünkü beta bize (senaryo dışında) hiç bir şey vermiyor
  • indirelim bakalım
  • @hal_darksider,
    Türkiye'de adam mı var, geliştiricilere vergi indirimi mi varda adamlar açmadı?
    O kadar kolay değil stüdyo açmak, çoğunluk açıldığı ülkenin vatandaşı olmalı ki iyi kontrol edebilsin stüdyoyu.Devlet senden bir ton vergi alacak sende oyun geliştiriceksin...
    Çoğu oyunun 5-6 sene geliştirildiğini ve o süre zarfı içinde stüdyonun hiçbir gelirinin olmadığını biliyorsun değil mi?Türkiye bunlardan yüklü vergi alır bu süre zarfı içinde.
    Devletin yaptırımları olmalıki adamlarda gelsin. Bugün zengin firmalar bile Türkiye'ye çoğu içeriğini sunmuyor/sunamıyor çünkü müthiş vergi alımı var.
    Bu ülkenin bu kadar parasının olmasının sebebi misal 700 liralık ps3'ün 300 TL'sinin vergi olmasıdır.
  • denedimde olmamış kardeş gene olmamış. umarım beta olduğu için böyledir.
  • Bi kere bu Crytek e yavşamanızı anlamıyorum

firma tamamen amerikan propagandası yapıyor ve ceosu türk olması beni hiç ilgilendirmiyor. Muhteşem Amerika(!) yı vurguluyor sürekli

oyunda emeği geçen alt yapıda türk adam yok geliştiriciler arasında belki 1-2 tane türkçe dublaj işi türklerin sevgisini kazanma olayı Türkiyede bir pazar yakalama olayı ve tutturmuş adamlar bunu gören firmalar zaten adımı attı sony örnek

oyunun betası internete düşürülmüş. acaba internete koyandamı sıkıntı yoksa koydurandamı bunu sorarım size.

korsancılara bela okuyanlar var unutmayın korsancılık olayında firmaların parmağı var

bide pc oyunculugu çökecek fln geçin bu işleri arkadaşlar. Xbox a çıkan her oyun 1-2 hafta önceden internete düşüyor hani nerde o zaman xbox şu ana kadar yaşamıyodu yani böyle bi saçmalık yok çok yüzeysel bakıyosunuz olaya.

ayrıca oyunun korsanı çıkarsa çıksın kaliteli yapımlar emeğinin karşılığını alıyor. Diğerleride emeksizliğin karşılığını alıyor

SAYGILARLA

• bu nu nete sızdıran kesin orda çalışan biridir ve bulup cezasını verirler inş.bu oyun 1 milyar olsa bile orijinal alıcam.ister türkçe olsun ister olmasın.
  • luissera

sonunda bukadar coluk cocugun arasında beynı calısan bırı var inek bıle saman yer ama sut verır ............
  • Sabırsızlıktan neyapacaklarını şaşırmışlar. Stüdyo basıp oyun çalacaklar neredeyse...
  • xbox a korsan serbest demi editör .. inşallah okuyosundur bu yorumları
  • ya orjinel alın diyonuz da fiyatları çok pahalı ucuz olsa niye orjinel almayalım bu korsan işini çözmek istiyorlarsa fiyatları düşürsünler
  • İstiyen orjinalini alır istiyen korsanını, sanki korsan alıcak olan ilk orjinal gelince hemen orjinale koşucak. Ben PS3'e orjinal oyun alıyorum, Türkçe diyede Start the Party ile GT5 aldım, çıkınca Killzone 3 alıcam ama bu hiç korsan almıyorum demek değil, pc de 9-10 oyun harici hep korsan, Crysis ve bütün Blizzard oyunları orjinal, araba bikaç tane kampanyalı indirmeye yada korsana değmez diye aldıklarım var, alma sebebimde adamlar yapmış bu oyun Multisiz olmaz şeklinde oldu. Crysis çıkıncada tek alma sebebim Türkçe diye olucak yoksa sanmıyorum orjinal alayım.
  • valla yazık olmuşda editorler fazla abartıyor oyun 1 ay hatta 2hafta içinde xboxa piyasaya çıkarçıkmazda ps3 e korsan olarak çıkacak
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.