Şimdi Ara

crysis 2 bölüm geçme yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba bir bölümde alienlarla savaşırken bir adamı takip ediyorum sonra bir uçak geliyor ve bize doğru ateş ediyor ve adam koşmaya başlıyor bende takip ediyorum tabiki, etraftaki alienları temizliyoruz ondan sonra adam bir yerde duruyor ve öyle kalıyor bu arada görev simgesi hala adamın üstünde ama adam öyle pozisyon almış bir şekilde bekliyor yardım edin lütfen, umarım anlatabilmişimdir.

• ,mn75esi k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rob dö şambır -- 30 Nisan 2013; 16:14:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rob dö şambır

çömezken benzer birşeyin başıma geldiğini hayal-meyal hatırlıyorum. mission adı ne? (campaign -> load seçtiğinde adı çıkar)

çömezlik kötü bir şey ya:)
    http://www.youtube.com/watch?v=pMZwhcV-nN4&feature=relmfu bu videonun 20:32 deki kapı bende açık değil
    o yüzden devam edemiyorum ama adamda açık nasıl çözcez bunu?
  • r68mnm v

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rob dö şambır -- 30 Nisan 2013; 16:14:26 >
  • quote:

bir tane canlı uzaylı kalmış olabilir ve gidip senin öldürmeni bekliyordur, sol altta kadrana bak.
    yoksa, kapıdan iyice uzaklaş, asker seni çağırsın.
    gene olmazsa, önceki checkpoint'ten tekrar başla, kapıdan uzakta savaş yani hemen kapının dibine gidip açılmasını bekleme çünkü asker orayı açmak için duvarı havaya uçuruyor.

çok saol bir deniycem dediklerini. haber verirrim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necoti

quote:

bir tane canlı uzaylı kalmış olabilir ve gidip senin öldürmeni bekliyordur, sol altta kadrana bak.
    yoksa, kapıdan iyice uzaklaş, asker seni çağırsın.
    gene olmazsa, önceki checkpoint'ten tekrar başla, kapıdan uzakta savaş yani hemen kapının dibine gidip açılmasını bekleme çünkü asker orayı açmak için duvarı havaya uçuruyor.

çok saol bir deniycem dediklerini. haber verirrim:)

saol yaptım uçak saldırdığında adamı takip etmem gerekirken takip etmeyip etraftaki alienları oldurdüm bir geldim kapı açık:)
  • merhaba,ben crysis2 oynuyorum acemi düzeyde ancak sizi nasıl tarif edeyim olduğum ben baya bir bölüm gectim ancak son görevi yaptım sonra böyle 2 -3 katlı bir yerde kaldım ancak alt kat sularla dolu ve sadece yıkı bir katdan üst kata geciyorum ancak diğer kata çıkabilecek yer yok öyle sıkıştım kaldım !!!
  • youtubedan video izleyebilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.