Şimdi Ara

CRUZE İÇİN KAPORA VERDİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konu açmıştım 35.000 TL araç tavsiyesi diye
    Cruze için kapora verdim
    100.000 km de araç
    hasar kaydı 14.000 tl
    33.000 TL ye anlaştık
    Nasıl fiyat sizce.

• Çok ucuzmuş, model yılı, donanım nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat iyi hasar fazla .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hasar fazla hocam. Kaporadsn önce iyi bir baktırsaydınız keşke. Gerçi servis sigortadan para almak için şişirmiştir der.

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    2010 model ls paket hocam

• Ekspertiz yaptırdım hocam

• Çokta takılmadım açıkçası tavanda boya yok benim için önemli değil uzun süre binmeyi düşünüyorum

• Elinde patlar o hasar kaydiyla. Yada 27-28e anca satarsin

• o paraya b segmenti 10 yaşında araç alamıyorsun, gayet iyi fiyatı, hasar kaydı da birşey değil, sınıfındaki araçlarda en ufak kazada yetkili servisin çıkardığı rakamlar bu seviyede

önemli olan bu araçta motor durumu, bazı kronik sıkıntıları var, 2-3 bin harcarsın zamanla ama güzel olur, bir de hantallığı için çözümler var
  • Hayırlı olsun hocam

• Bende de 2012 lt plus manuel bir cruze var.Araç gerçekten fiyat performans arabası.Milletin fazla yakıyor dediğine bakmayın 1.6 benzinli atmosferik tüm araçlar aynı yakıyor.Benim tüketimim şehir içi dışı karışık 7.9 lt.Geçenler de benim yağ soğutucusu bozuldu 1200 tl ye antifiriz,yağ,yağ soğutucusu,radyatör ek deposu ve ön fren balatalarını değiştirdim.Bildiğim kadarıyla yağ soğutucusu kronik bir sorun.Daha önce değişip değişmediğini sorun ve yağ soğutucusunun etrafını(parça yerine internetten bakın) bir kontrol edin yağ kaçırıyor mu diye.Yine radyatör ek kabına bakın üst kısmında yağlanma var mı diye.Onun haricinde bir de ayna kenarındaki siyah plastikte beyazlaşma sorunu oluyor.Sanırım kireçten dolayı imiş.Bende de aynı sorun var kireç çözücü ile temizleyince baya düzeldi gibi.Bir de lpg varsa subap erimesi oluyor imiş.
    Bir de plus olmayan pakette tek satır ekran var,yağmur ve far sensörü yok,usb girişi yok,cam altı çıtalar yok,6 yerine 4 hoparlör var aklınızda bulunsun.
    Aklınıza takılan başka bir soru olursa mesaj atın,bildiğim bir konu ise yardımcı olmaya çalışırım.Allah kazasız belasız binmeyi nasip eder inşallah.

• Hasar kaydi cok fazla, 2010larda cruise control yok, 2011 ve sonrasinda cruise control standart. Ben onermem hocam, ne kadar kapora verdiniz bilmiyorum ama satmaya calistiginizda hatasiz boyasizini satmak bile aylar surebiliyor, yukaridaki arkadasin da dedigi gibi 25-27 seviyelerinden belki bi galeriye verirsiniz.

Bunun disinda arac olarak gercekten guzel, size onerim 2010 kazasiz duzgun bisi bulmaya calisin. Mumkunse 2011 alin, butce yetmiyorsa 2012ve ustu yeni kasa aveolara bi bakin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Misal sunu buldum:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-ihtiyactan-satilik-son-fiyat-525069633/detay

Bence bunu 34e cok rahat alirsiniz. Bi anda bisilere kapilip gitmeyin derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun temizleri zaten 40a gitmiyor mu

• Çok iyi kaçmaz

• Elinde kalırcılar, son sahibi olursuncular gelmiş. Chevrolet turkiyeden gitticiler ve çok yakıyocular gelmemiş daha.

Arkadaş araç içine sindiyse al. Millet araba bulamıyo. Satamazsın diyenede bakma. Arabanın herseyini iyi öğren düzgün ve samimi bir ilanla satılmayacak araba değil mal yol. Her malın bir alıcısı vardır.

İlk aracım 1 değil 2 kere pert olmuş chevrolet kalos tu. 12 ye alıp 2 sene sonra yine 12 ye satmiştım yıllar önce. Hemde 1 hafta bile sürmemişti.

2. Aracım mitsubishi colttu. Dediler klima degilmi o ne arabası. Elinde kalır elinde patlar. Artik hurda indirimi gelene kadar sende falan... ilana koydum 2. Gün satıldı. Binlira altını yazarsın satarsın. Şimdiden en hayırlısı neyse onu dilerim.

• Dark Territory kullanıcısına yanıt
    Neden patlasın hocam 4 parça boyalı otomatik cruze?

• KaSaTuRa. kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi düşünüyorum teşekkür ederim yorumunuz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: doblocu_

Hayırlı olsun hocam

Sağolun hocam

• porketles P kullanıcısına yanıt
    Evet kronik sorunları araştırdım hocam

Çok sağolun teşekkür ederim herhangi bir sorum olursa size sorarırım

Allah razı olsun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.