Şimdi Ara

Crosshair VI Hero :(RYZEN 5000 CPU DESTEĞİ) BİOS Güncelleme AMD AM4 AGESA ComboV2PI 1208 8702 (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.389
Cevap
18
Favori
87.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o değil de şimdi de alttaki site asus R 9 işlemcileri desteklemeyecek yazmış asus diyormuş ki takıp kullanırsan sana kalmış kartı bozarsan beni ırgalamaz diyormuş buna x570 X470 ve B450 asus larda dahil yazıyor şaka mı bunlar çözemedim
    https://old.reddit.com/r/Amd/comments/cb26yf/no_asus_motherboards_officially_support_the_r9/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 10 Temmuz 2019; 3:5:29 >

• Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    ram gskill trident z F4-3600C15D-16GTZ (15-15-15-35)
    3466'da 14-14-14-32 olarak denedim
    3200'de 14-14-14-28 olarak kullanıyorum.
  • Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    son iki bios güncellemesinden sonra oldu benim 8 hata kodu almam. bios sorunlu diye düşünüyorum. umarım düzelir bundan sonra. Çok can sıkıcı. bilgisayarı açık bırakıp gitmeye korkar oldum başına bir iş gelecek hiç açmayacak diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aesca -- 10 Temmuz 2019; 12:53:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bios 7201 çıkmış, öncekinden farkı klavye-mouse görmeme hatasının düzeltilmesiymiş yanlış anlamadıysam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

Bios 7201 çıkmış, öncekinden farkı klavye-mouse görmeme hatasının düzeltilmesiymiş yanlış anlamadıysam.
    Sagolun haber icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7201 ile kullanıyorum, herhangibi postcode hatası almadım AA olarak görünüyor. 3000 Ramler 3200 de çalışıyor. Voltajlara bakmam lazım işlemci boşta sürekli 4.3 te çalışıyor

Crosshair VI Hero :(RYZEN 5000 CPU DESTEĞİ) BİOS Güncelleme AMD AM4 AGESA  ComboV2PI 1208  8702

Edit: Voltajı manuel ayarlamassanız çok saçma bir rakam veriyor 1.5 gibi maunel olarak 1.35 yaptım lakin hala core VID değerleri yüksek neden bilemiyorum.

Crosshair VI Hero :(RYZEN 5000 CPU DESTEĞİ) BİOS Güncelleme AMD AM4 AGESA  ComboV2PI 1208  8702

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donda -- 20 Temmuz 2019; 18:42:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: donda

7201 ile kullanıyorum, herhangibi postcode hatası almadım AA olarak görünüyor. 3000 Ramler 3200 de çalışıyor. Voltajlara bakmam lazım işlemci boşta sürekli 4.3 te çalışıyor

Edit: Voltajı manuel ayarlamassanız çok saçma bir rakam veriyor 1.5 gibi maunel olarak 1.35 yaptım lakin hala core VID değerleri yüksek neden bilemiyorum.

3700x dr sorun yok yani? Guzel bare.

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

3700x dr sorun yok yani? Guzel bare.

Alıntıları Göster
    Açıkcası çok kurcalayamadım lakin bir sorun yok gibi görünüyor, herhangibi post code hatası yok cinebench 4797 puan verdi. Vaktin olunca kurcalıycağım. Core Vid voltajlarından bir şüphe duymuştum 1.5 e kadar çıkıyor diye lakin normal olduğunu öğrendim

• quote:

Açıkcası çok kurcalayamadım lakin bir sorun yok gibi görünüyor, herhangibi post code hatası yok cinebench 4797 puan verdi. Vaktin olunca kurcalıycağım. Core Vid voltajlarından bir şüphe duymuştum 1.5 e kadar çıkıyor diye lakin normal olduğunu öğrendim

Alıntıları Göster
    Manuel voltaj verin. 1.3v mesela

• quote:

Manuel voltaj verin. 1.3v mesela

Alıntıları Göster
    Şuan 1.35v aslında zaten auto da bırakmak hiç akıl işi değil direkt 1.52v ile açıyor :)

• BIOS 7302 yayınlanmış. AGESA 1003AB içeriyor.
    https://rog.asus.com/forum/showthread.php?112279
  • quote:

BIOS 7302 yayınlanmış. AGESA 1003AB içeriyor.
    vBulletin Message
    No Thread specified. If you followed a valid link, please notify the administrator
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1200gs

vBulletin Message
    No Thread specified. If you followed a valid link, please notify the administrator

Alıntıları Göster
    Neden olduğunu bilmiyorum ama hemen kaldırmışlar, ben indirdim elimde mevcut.
  • donda kullanıcısına yanıt
    upload eder misin
  • 1200gs kullanıcısına yanıt

Linke tıklamayın, kopyala yapıştır ile başka pencerede açın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 25 Temmuz 2019; 12:48:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

Linke tıklamayın, kopyala yapıştır ile başka pencerede açın
    Bu şekilde açılıyor
  • Silmislerse kurmayin. Bu arada 7201 ile 3700x 1.27vda oyunda cokmeden oynadim oddesyy oyunu mesela. Iki saat oynadim ne donma ne kasma ne cokme oldu.

• quote:

Silmislerse kurmayin. Bu arada 7201 ile 3700x 1.27vda oyunda cokmeden oynadim oddesyy oyunu mesela. Iki saat oynadim ne donma ne kasma ne cokme oldu.
    Cinebench R20 Skorlarınız kaç hem multi hem single olarak
  • quote:

Cinebench R20 Skorlarınız kaç hem multi hem single olarak

Alıntıları Göster
    Cine ile ilgim olmadigi icin ona bakmiyorum. Ben oyunda sorun yoksa sorun yok olarak goruyorum. Iki saattir coktan coken birsuru islemcim oldu. Bunda olmadi. Cpuz 5500 mu neydi ama

• quote:

Cine ile ilgim olmadigi icin ona bakmiyorum. Ben oyunda sorun yoksa sorun yok olarak goruyorum. Iki saattir coktan coken birsuru islemcim oldu. Bunda olmadi. Cpuz 5500 mu neydi ama

Alıntıları Göster
    Ya aslında oradaki amaç cinebench performansından ziyada, hız ve overclock tutarlılığını ölçmek
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.