Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Cronusmax Nedir Nasıl Kullanılır ? (Video İnceleme)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
112
Cevap
5
Favori
11.357
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> FPS >> Cronusmax Nedir Nasıl Kullanılır ? (Video İnceleme)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    700 Mesaj
    Ya ne olur şu gerizekalı hacker zihniyetli tipler bizim konsola bulaşmasın.pcde yapacağınızı yaptınız KONSOL un doğasını bozmayın.zorlanın fps de rpg de zorluk sayesinde tecrübenin değeri anlaşılsın.

Ben açık söyliym hiç oynayamıyorum ama zaten herşey aşırı kolay ve anlamsızlaşıyorken böyle saçma sapan aletleri konsollara bulaştırmayın.

Haksız oynanabilirliğe HAYIR!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Asus P5QC/Intel Quad Q8400 2.66GHz/200 GB Seagate SATA/320GB WD Ex HD/2x2 Kingston 1333 Mhz DDR3/Sapphire 256MB/256Bit HD 3850/Creative Audigy 2 PLATINUM/ASUS DRW 1608P2 DVD-Writer/Feel Hurricane I Hard Case/Coolmaster 600W PSU/Samsung 997MB 19" CRT/M-Audio Firewire 410/KRK Rokit 6 Powered Monitor/Rode NT2-A Mic/M-Audio Axiom 49 Midi Keyboard/AKG Headphones
  • Çavuş
    58 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BREATH

Ya ne olur şu gerizekalı hacker zihniyetli tipler bizim konsola bulaşmasın.pcde yapacağınızı yaptınız KONSOL un doğasını bozmayın.zorlanın fps de rpg de zorluk sayesinde tecrübenin değeri anlaşılsın.

Ben açık söyliym hiç oynayamıyorum ama zaten herşey aşırı kolay ve anlamsızlaşıyorken böyle saçma sapan aletleri konsollara bulaştırmayın.

Haksız oynanabilirliğe HAYIR!
    beyler herkeze slm titan one kullanıyorum Xbox one da hıc sorun yasamadım ama ps 4 de kullanmayı denedım wii arcade stıck var wii koluna takılan onu ps4 de kullanmak ıcın tıtan one tanıtıyorum 5 dakka sorun yok oynatıyor sonra bağlantı gıdıyo tekrar tanıtmam gerekıyo bu konuda bılgısı olan varsa lütfen yardımmmm tesekkurler
    |
    |

Orijinalden alıntı: Enexsis

beyler herkeze slm titan one kullanıyorum Xbox one da hıc sorun yasamadım ama ps 4 de kullanmayı denedım wii arcade stıck var wii koluna takılan onu ps4 de kullanmak ıcın tıtan one tanıtıyorum 5 dakka sorun yok oynatıyor sonra bağlantı gıdıyo tekrar tanıtmam gerekıyo bu konuda bılgısı olan varsa lütfen yardımmmm tesekkurler

Alıntıları Göster
    ÖNCELİKLE HERKESE SELAM ARKADAŞLAR...

arkadaşlar ürünü 2 hafta önce aldım uzun uğraşlar sonunda ps4 kolunu xbox one çalıştırdım ama pc format attım başşka pcde g27 dreksiyonu xbox one tanıtmak isterken ayarları sıfırladım tabi direksiyonuda tanıtamadım arkadaşlar cronus max plus xbox one ps4 ps3 kollarını tanıtmını yapılmış ayarı kaydedip paylaşak kimse varmı lütfen yardımlarınızı bekliyorum cihaz ile ilgili çok fazla türkçe kaynak yok...
    |
    |

• Yarbay
    2416 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mavili__

ÖNCELİKLE HERKESE SELAM ARKADAŞLAR...

arkadaşlar ürünü 2 hafta önce aldım uzun uğraşlar sonunda ps4 kolunu xbox one çalıştırdım ama pc format attım başşka pcde g27 dreksiyonu xbox one tanıtmak isterken ayarları sıfırladım tabi direksiyonuda tanıtamadım arkadaşlar cronus max plus xbox one ps4 ps3 kollarını tanıtmını yapılmış ayarı kaydedip paylaşak kimse varmı lütfen yardımlarınızı bekliyorum cihaz ile ilgili çok fazla türkçe kaynak yok...

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ürünü ilk aldığımda 1-2 kez kullanıp kutusuna kaldırdım sağlam şekilde çalışıyordu ancak uzun aradan sonra Pc ye taktığımda Usb aygıtı tanınmadı hatası veriyor.Ne yapabilirim cihazın durduk yere arızalanması çok garip
    |
    |

• Yüzbaşı
    499 Mesaj
    Beyler bende xbox one controllerı ps4 te kullanmak istiyorum. Bu cihazı nereden bulabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Playstation 4 te hala kullanan var mı? Herhangi bir sorun çıkarıyor mu klavye mouse kullanımında? Amazon.de üzerinden sipariş vermiştim ama siparişten sonra yorumlarının çoğunun olumsuz olduğunu fark ettim. Eski versiyonu yolluyormuş sanırım ve belli bir süre sonra sorunlar oluyormuş. Paket elime geldi açmadan geri yolladım yurtdışına.

Güncel versiyonu kullanan var mı? Bir sorun olmuyorsa Amerika üzerinden sipariş vereceğim.
    |
    |

https://forum.donanimhaber.com/sim-racing-ekipmanlari-ana-konu--105503312-204#128376996
    |
    |
    MSI Z370 GAMING PRO CARBON AC INTEL I7 8700K 16GB CORSAIR VENGEANCE RGB DDR 4 3466Mhz NZXT KRAKEN X62 LIQUID COOLING SYSTEM 11GB DDR5X ASUS STRIX 1080TI SILVERSTONE PM-01 RGB KASA 3x Benq 24" Monitors, CORSAIR 1000W PLATINIUM PSU, 512GB SAMSUNG 960PRO Nvme SSD, 2X2 TB WD Caviar Black HDD (Raid 0), 256GB SAMSUNG EVO 850 SSD, SIMUCUBE DIRECT DRIVE SYSTEM IONI HC PRO 20Nm Mige Servo, Simupad Button Plate, Simupad Button Box, Simupad Feedback pad, FANATEC Clubsport V3 Loadcell pedals, Fanatec Clubsport V1,5 Shifter.
  • Çavuş
    61 Mesaj
    Merhabalar 2019 dan geliyorum arkadaşlar 150 tl den almışlar şuan 500 neyse benim sorum ben konsola klavye mouse bağlamayacağım gerekte duymuyorum zaten ben ps4 e xbox kolu bağlamak istiyorum bu ürün ile bu mümkün mü ve bunun için bilgisayara gerek var mı bilgisayar kapalıyken de yapılıyor mu ?

|
    |

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Mesajı silen admine teşekkür ederim. Sayesinde xbox forumunda bir admin olduğunu öğrendim. Sadece öneri yapmıştım...
    evet en çokta o işe yarıyor
    |
    |
    Elimde satılık ihtiyaç fazlası var isteyen ulaşsın.
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.