Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Cronusmax Nedir Nasıl Kullanılır ? (Video İnceleme)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
112
Cevap
5
Favori
11.379
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> FPS >> Cronusmax Nedir Nasıl Kullanılır ? (Video İnceleme)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1271 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Valla özelliklerine, yapılabilenlere falan filan biraz bakarsanız, verimli mi verimsiz mi siz karar verin

Alıntıları Göster
    Chronus MAX için beklenen update geldi arkadaşlar. Yeni update ile cihazımızın adıda Chronus Max Plus olarak revize oluyor.

Orijinal Chronus MAX sahibi olup register etmiş herkes yeni özelliklerden update yolu ile faydalanabiliyor.

En göze çarpan özellikler:

PS4 kablosuz controller desteği

PS4 kablosuz tanımlama desteği

Playstation TV desteği

OTG kablosu yolu ile Android desteği

Xbox One Trigger force feedback desteği

Geliştirilmiş 3. party controller desteği

Bunlar dışında pek çok iyileştirme ve yenilik var.

Ayrıca:

X-AIM

MAX-INPUT

MAX-MAPPER

MAX-COMBO

MAX - REC

yazılımlarının tamamı yenilenmiş vaziyette.

Xbox One'ımı sattığım için deneyemiyorum ama, elinde Chronus MAX ve Xbox one olan arkadaşların özellikle Forza 5 ve Forza Horizon 2 gibi oyunlarda yeni yazılım ile direksiyon deneyimlerini ve varsa deneyimledikleri farklılıkları iletmelerini rica ederim.
    |
    |
    MSI Z370 GAMING PRO CARBON AC INTEL I7 8700K 16GB CORSAIR VENGEANCE RGB DDR 4 3466Mhz NZXT KRAKEN X62 LIQUID COOLING SYSTEM 11GB DDR5X ASUS STRIX 1080TI SILVERSTONE PM-01 RGB KASA 3x Benq 24" Monitors, CORSAIR 1000W PLATINIUM PSU, 512GB SAMSUNG 960PRO Nvme SSD, 2X2 TB WD Caviar Black HDD (Raid 0), 256GB SAMSUNG EVO 850 SSD, SIMUCUBE DIRECT DRIVE SYSTEM IONI HC PRO 20Nm Mige Servo, Simupad Button Plate, Simupad Button Box, Simupad Feedback pad, FANATEC Clubsport V3 Loadcell pedals, Fanatec Clubsport V1,5 Shifter.

• Yüzbaşı
    531 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Assasin_2015

Chronus MAX için beklenen update geldi arkadaşlar. Yeni update ile cihazımızın adıda Chronus Max Plus olarak revize oluyor.

Orijinal Chronus MAX sahibi olup register etmiş herkes yeni özelliklerden update yolu ile faydalanabiliyor.

En göze çarpan özellikler:

PS4 kablosuz controller desteği

PS4 kablosuz tanımlama desteği

Playstation TV desteği

OTG kablosu yolu ile Android desteği

Xbox One Trigger force feedback desteği

Geliştirilmiş 3. party controller desteği

Bunlar dışında pek çok iyileştirme ve yenilik var.

Ayrıca:

X-AIM

MAX-INPUT

MAX-MAPPER

MAX-COMBO

MAX - REC

yazılımlarının tamamı yenilenmiş vaziyette.

Xbox One'ımı sattığım için deneyemiyorum ama, elinde Chronus MAX ve Xbox one olan arkadaşların özellikle Forza 5 ve Forza Horizon 2 gibi oyunlarda yeni yazılım ile direksiyon deneyimlerini ve varsa deneyimledikleri farklılıkları iletmelerini rica ederim.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bende merak ediyorum ciddi manada bu cronusmax veya titan ile özellikle xbox one konsolunda pc deki gibi bir klavye mouse ile akıcı oynanıyormu oyunlar...mesela mouse hassasiyeti ayarları filan varmıdır...

• Yüzbaşı
    356 Mesaj

Hocam hem titanda hemde bf4 oynuyorum , iki oyundada farklı şekilde ayar yapmak gerekiyo birbirini tutmuyo çünkü cronusmaxın kendi forumunda paylaşılan ayarlar ile pcdekinden hiçbir fark olmadan çok rahat şekilde oynanıyo Biraz haksız rekabet oluyo kabul ediyorum ama bf4 te aim assist ile çok güzel dağıtılıyo ortalık
    |
    |
    fakcakaya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: AFSNKS

Hocam hem titanda hemde bf4 oynuyorum , iki oyundada farklı şekilde ayar yapmak gerekiyo birbirini tutmuyo çünkü cronusmaxın kendi forumunda paylaşılan ayarlar ile pcdekinden hiçbir fark olmadan çok rahat şekilde oynanıyo Biraz haksız rekabet oluyo kabul ediyorum ama bf4 te aim assist ile çok güzel dağıtılıyo ortalık

Alıntıları Göster
    peki kablosuz klavye mouseyi görüyormu cronusmax...keşke bir video koysanız tam olarak görebilsek...
    |
    |

• Yarbay
    2052 Mesaj
    klavye mouse için gereksiz birşey bence sonuçta konsol bu masaüstü pc de gamepadle internete girmek gibi bişey önemli olan elimdeki Logitech G25 i xbox onede ya da ps4 de kullanabilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Gamemaster_ -- 6 Mart 2015; 1:55:47 >

Evet kullanabilirsin. Sadece Forcefeedback efektlerini alamazsın. Bir miktar titreşim alman olası ancak alıştığın geri bildirimleri bekleme.

Birde direksiyonu controller gibi algıladığı için yüksek hızlarda yön değiştirme biraz problemli olabiliyor.

Manuel vitesini kullanmak için bir PC ye ihtiyacın olabilecektir.
    |
    |
    _Gamemaster_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI Z370 GAMING PRO CARBON AC INTEL I7 8700K 16GB CORSAIR VENGEANCE RGB DDR 4 3466Mhz NZXT KRAKEN X62 LIQUID COOLING SYSTEM 11GB DDR5X ASUS STRIX 1080TI SILVERSTONE PM-01 RGB KASA 3x Benq 24" Monitors, CORSAIR 1000W PLATINIUM PSU, 512GB SAMSUNG 960PRO Nvme SSD, 2X2 TB WD Caviar Black HDD (Raid 0), 256GB SAMSUNG EVO 850 SSD, SIMUCUBE DIRECT DRIVE SYSTEM IONI HC PRO 20Nm Mige Servo, Simupad Button Plate, Simupad Button Box, Simupad Feedback pad, FANATEC Clubsport V3 Loadcell pedals, Fanatec Clubsport V1,5 Shifter.
  • Yarbay
    2262 Mesaj
    quote:

Evet kullanabilirsin. Sadece Forcefeedback efektlerini alamazsın. Bir miktar titreşim alman olası ancak alıştığın geri bildirimleri bekleme.

Birde direksiyonu controller gibi algıladığı için yüksek hızlarda yön değiştirme biraz problemli olabiliyor.

Manuel vitesini kullanmak için bir PC ye ihtiyacın olabilecektir.

Alıntıları Göster
    Benim tek istedigim PS4'de iki tane xone kolu kablosuz olarak tanıta biliyormuyuz bilgisayar olmadan.

bir kere bilgisayarda ayarlana biliyorsa almak istiyorum varmı hiç böyle kullanan yada bunu yapabiliyormu ?

• Yarbay
    2225 Mesaj

Bende titan one sipariş ettim acaba cronusmax mi alsaydım yanlış mı yaptık bilemedim ki. Sanırım ps4 e veya xbox a mesela ps4 e hem xbox kolu hemde wiimote aynı anda çalıştırılmıyor değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Assasin_2015 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Her bir kol için ayrı bir cronusmax ve bluetooth adaptör alman gerekiyor. Ben X1'a ds4'ü bu şekilde kablosuz bağladım ama tersini hiç denemedim. Büyük ihtimalle o şekilde de olur.@AL[e]N

Her kol için ayrı bir tane ihtiyaç var. Aynı anda 2si birden bağlanamıyor. Tian ve Cronusmax benzer diye biliyorum. Zaten her 2sini de yapanlar daha önce beraber çalışıyorlarmış.@profxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsirin -- 7 Mart 2015; 9:02:02 >
    |
    |
    Bahsedilenler: AL[e]N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör profxxx
    quote:

Orijinalden alıntı: gsirin

Her bir kol için ayrı bir cronusmax ve bluetooth adaptör alman gerekiyor. Ben X1'a ds4'ü bu şekilde kablosuz bağladım ama tersini hiç denemedim. Büyük ihtimalle o şekilde de olur.@AL[e]N

Her kol için ayrı bir tane ihtiyaç var. Aynı anda 2si birden bağlanamıyor. Tian ve Cronusmax benzer diye biliyorum. Zaten her 2sini de yapanlar daha önce beraber çalışıyorlarmış.@profxxx

Alıntıları Göster
    Şu an nereden satın alabilirim. Yardımcı olabilecek varmı?

• Yüzbaşı
    356 Mesaj

Konsolu satıyorum hocam boşa çıkacak benimki satabilirim isterseniz PM ile ulaşınız
    |
    |
    doctreus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profxxx -- 9 Mart 2015; 3:04:38 >

İlgili oyunlar için önceden tanımlı tuş kombinasyonları ve ayarları bir araya topluyor.

Konsolum varken pack leri denemedim hiç. Şimdide Xbox One'ı sattığım için deneme yapamıyorum malesef.
    |
    |
    profxxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2225 Mesaj
    quote:

İlgili oyunlar için önceden tanımlı tuş kombinasyonları ve ayarları bir araya topluyor.

Konsolum varken pack leri denemedim hiç. Şimdide Xbox One'ı sattığım için deneme yapamıyorum malesef.

Alıntıları Göster
    Beyler titan one aldım.Xbox one'a Wii u pro kol veya wiimote kol bağlamak için önce xbox kolunu usb ile titan cihaza takıyorum sonra çıkartıp usb bluetooth u takıyorum sonra wiimote cihazını vs.görüyor.Cronusmax'de de böyle mi böyle iş mi olur ya ne kadar saçma.Bir açıklık getirir misiniz şu konuya.

• Binbaşı
    1271 Mesaj

Chronus MAX da da o şekilde işliyor sistem ama bu bahsettiğiniz işlem 30sn. bile sürmüyor.

Bence cross platform ürün kullanmak için yapılan bu kısacık işlem hiç de kafaya takılacak bir iş değil.

Bu kısacık işlemden sonra problemsiz olarak kullanıyorsanız Wii cihazlarınızı, keyfini çıkarın.

Bu cihazlar olmasa bunuda yapamayacaktık.
    |
    |
  • Yarbay
    2225 Mesaj
    quote:

Chronus MAX da da o şekilde işliyor sistem ama bu bahsettiğiniz işlem 30sn. bile sürmüyor.

Bence cross platform ürün kullanmak için yapılan bu kısacık işlem hiç de kafaya takılacak bir iş değil.

Bu kısacık işlemden sonra problemsiz olarak kullanıyorsanız Wii cihazlarınızı, keyfini çıkarın.

Bu cihazlar olmasa bunuda yapamayacaktık.

Doğru dediniz şimdi bir arcade stick bir tane daha titan one alıp 600 TL'ye hem 360 da hem one'da hem ps4 de hemde wii 'de çift arcade stick şekli yapmayı düşünüyorum.Kullanımına alışınca basit işlem bende yadırgamadım sonradan.Titan one mı yoksa cronusmax'in yeni sürümü çıkmış alırsam ikisinden birini alabilirim tekrar.

Açıkçası TITAN ONE denemedim hiç o yüzden bişey diyemiyorum.

Ama Chronus Max in yazılım, destek ve komunitesinden çok memnunum.

Bendeki hissiyat Chornus Max'in daha güçlü bir grup tarafından üretildiği ve giderek kurumsallaştığı yönünde.

Dolayısı ile bana daha çok güven veriyor. Ama dediğim gibi TITAN ONE'ım yok. Bişi diyemem.
    |
    |
  • Binbaşı
    1570 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Valla özelliklerine, yapılabilenlere falan filan biraz bakarsanız, verimli mi verimsiz mi siz karar verin

Alıntıları Göster
    bende tus ayarlamayi bulamadim
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Soruyu çok iyi anlayamadım?

Normalde PC yi sadece cihazın içine pack veya script atmak için kullanıyorsunuz. Birde cihazı güncellemek için.

Bunları yapmayacağınız zaman PC ile işiniz yok zaten.
    |
    |
    DragonDogan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,450
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.