Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Cronusmax Nedir Nasıl Kullanılır ? (Video İnceleme)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
112
Cevap
5
Favori
11.357
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> FPS >> Cronusmax Nedir Nasıl Kullanılır ? (Video İnceleme)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    872 Mesaj
    Konsol için on numara gereksiz bir alet.
    Klavye ve mouse ile oyun oynuyacak olsam geçerim Pc'nin başına paşa paşa oynarım.
    Konsol mantığına ters birşey. Konsolcu uzanır koltuğuna rahat rahat oynar. Basar tuşa açar oyununu oynar. Onu tak bunu tanıt ayar yap dedikten sonra, sandelye masa başında çok daha yüksek grafiklerde klevye ve mous ile Pc başında oynarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Mevcut ekipmanlarınızı yeni konsolunuzda kullanmanıza, yada yeni konsolunuzun ekipmanını diğer yeni konsolda da kullanmanıza, kısaca ekipman portföyünüzü esnek olarak kullanabilmenize de yarayan bir cihaz. Yani gerekliliği, gereksizliği kişiden kişiye değişir. Ben şahsen çok kullanmasam da elimin altında olmasından son derece memnun olduğum bir ürün. Script işlevleride bazı insanlar için çok kullanışlı oluyor.
    |
    |
    MSI Z370 GAMING PRO CARBON AC INTEL I7 8700K 16GB CORSAIR VENGEANCE RGB DDR 4 3466Mhz NZXT KRAKEN X62 LIQUID COOLING SYSTEM 11GB DDR5X ASUS STRIX 1080TI SILVERSTONE PM-01 RGB KASA 3x Benq 24" Monitors, CORSAIR 1000W PLATINIUM PSU, 512GB SAMSUNG 960PRO Nvme SSD, 2X2 TB WD Caviar Black HDD (Raid 0), 256GB SAMSUNG EVO 850 SSD, SIMUCUBE DIRECT DRIVE SYSTEM IONI HC PRO 20Nm Mige Servo, Simupad Button Plate, Simupad Button Box, Simupad Feedback pad, FANATEC Clubsport V3 Loadcell pedals, Fanatec Clubsport V1,5 Shifter.
  • Yüzbaşı
    523 Mesaj

Bende cronusmax alıcam fakat aklıma takılan bişey var klavye ve fareyi pcye mi bağlıyoruz ?
    |
    |
    Bahsedilenler: Assasin_2015

Evet, klavye fare kullanmak istiyorsanız cronus'u konsola takıp, yanındaki kablosundan PC'ye takıyorsunuz. Sonrasında aletin yazılıma geçip klavye ve fareyi görmesini sağlayıp devam ediyorsunuz.
    |
    |
    erayyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    523 Mesaj

Son bir sorum daha olucak bildiğim kadarıyla bununla bfde makro, hile vs yapabiliyoruz bunları yaparsam ban yeme riskim var mı ?
    |
    |
    Bahsedilenler: Ormanci

Valla orasını bilemiyorum anlayabilirler mi, hile değil de makro oluyor bildiğim kadarıyla... Ama tabi hile gibi de düşünebiliriz bunu.
    Gamepad'le rahat edemedikten sonra, oyun içi normal ayarları da tutturabildikten sonra, klavye+mouse'un varlığı bile yetiyor bence, isterseniz full standart şekilde kullanın, gayet yeterli gibi...
    |
    |
    erayyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2985 Mesaj

Neye göre kime göre? Size göre...
    Bi başkasına göre ise 10 numara gerekli olabilir.

PC'de oynayamayacağınız, Xbox veya PS'e özel "exclusive" oyun olursa?

Bazı oyunlar gerçekten de gamepad ile konsolda oynanamayabiliyor. Veya bazı oyunları gamepad yerine klavye+mouse ile oynayınca daha rahat edebiliyorsunuz.

Ayrıca bu aletle sırf klavye mouse kullanımı yapmıyorsunuz...
    Eldeki direksiyon, başka bir makinenin gamepad'ini ikinci bir tane almaya gerek kalmadan kullanma gibi imkanları da var.

Örneğin Xbox360'ı sattım, elimde Wireless Speed Wheel kaldı, PC'de de kullanıyorum diye satmadım. Xbox One aldım, ona uyumsuz... Şimdi bu aletle onu da kullanabiliyorum. Başka videolar var bir sürü, adamlar G27'yi çalıştırmış oynuyor, bi başkası, elindeki PS3 kolu ile Xbox One'da 2 kişi oyun oynuyorlar, falan filan. Bir sürü avantajı var yani.
    |
    |
    MAD MAX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    872 Mesaj

Evet bana göre..
    PC ye özel oyun olursa PC de oynarım, konsola özel olursa konsolda gamepad ile oynarım.
    Zaten gamepad ile oyun oynamayı beceremeyen PC nin başından kalkmasın.
    Tekrar edeyim kendi düşüncem kendi fikrimce 10 numara gereksiz bir alet.
    |
    |
    Ormanci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2985 Mesaj
    Hocam yani atıyorum bi FPS'de, RPG'de falan filan gibi oyunlarda hiç zorluk çekmiyorsunuz yani?
    Gamepad ile de beceriyorum ama, bazı oyunlardaki klavye+mouse ikilisinin rahatlığı tartışılmaz bence. Onu kullanmak istiyorum.

Son paragraflarda söylediğim gibi, alet sadece klavye+mouse kullanım imkanı sağlamıyor, böyle de değerlendirebilirsiniz. Ama tabi fikir düşünce sizin, eyvallah
    |
    |
  • Yarbay
    2052 Mesaj
    Beyler lag varmı direksiyon için almayı düşünüyorum G25 çöp olduda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Merhaba herhangi bir LAG yok. Ama direksiyonunuzun force feedback özelliklerinden feragat etmek zorunda kalabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assasin_2015 -- 21 Mayıs 2015; 16:59:48 >
    |
    |
    _Gamemaster_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI Z370 GAMING PRO CARBON AC INTEL I7 8700K 16GB CORSAIR VENGEANCE RGB DDR 4 3466Mhz NZXT KRAKEN X62 LIQUID COOLING SYSTEM 11GB DDR5X ASUS STRIX 1080TI SILVERSTONE PM-01 RGB KASA 3x Benq 24" Monitors, CORSAIR 1000W PLATINIUM PSU, 512GB SAMSUNG 960PRO Nvme SSD, 2X2 TB WD Caviar Black HDD (Raid 0), 256GB SAMSUNG EVO 850 SSD, SIMUCUBE DIRECT DRIVE SYSTEM IONI HC PRO 20Nm Mige Servo, Simupad Button Plate, Simupad Button Box, Simupad Feedback pad, FANATEC Clubsport V3 Loadcell pedals, Fanatec Clubsport V1,5 Shifter.
  • Teğmen
    115 Mesaj
    Acaba CronusMax ile PS4 üzerinden GTA V tecrübesi yaşamış bir arkadaşımız var mı?
    |
    |
    Arkadaşlar 9 ay önce aldığım ama neredeyse 4-5 kere kullandığım sıfır ayarında Cronusmax'i satıyorum. Son çıkan versiyona güncellenmiş durumda kutusunda tüm aksesuarları ile birlikte satılacaktır.

Edit: Satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nec85 -- 4 Temmuz 2015; 10:12:06 >
    |
    |
    arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama xbox360 ta klawye mouse bağlamak için böyle bir aparata ihtiyacım var, son durum nedir?
    birde bazı yorumlarda kablolu joystick olması şart felan denilmiş doğrumudur?

ayrıca kablosuz klawye mouse ın takım olmasımı lazım? 2 farklı alıcı takamıyormuyuz?
    |
    |
    Huawei Mate 9 *** Megane 2
  • Yarbay
    2421 Mesaj
    Herkes takmış haksız rekabete ma benim gibi elleri problemli olanlar için bulunmaz nimet. ölümüne karşı çıkmayın :) verdim sipariş
    |
    |
  • Yüzbaşı
    510 Mesaj
    Merhabalar. Bu aparat için klavye ve farenin kablolu veya kablosuz olması fark ediyor mu acaba?
    Edit: Tamamdır buldum cevabı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vagojeo -- 16 Ocak 2016; 9:27:47 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ormanci

Evet, klavye fare kullanmak istiyorsanız cronus'u konsola takıp, yanındaki kablosundan PC'ye takıyorsunuz. Sonrasında aletin yazılıma geçip klavye ve fareyi görmesini sağlayıp devam ediyorsunuz.

Üstad klavye fare ile oynarken pc'ye takılı mı kalacak bunlar?
    |
    |

Evet hocam, kablosuzsa zaten sıkıntı yok da, diğer türlü zaten PC klavye ve mouse'unu kullanıyorsunuz. Dizüstü bilgisayar ile bu şekilde yapıyorum.
    |
    |
    vagojeo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    510 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

Evet hocam, kablosuzsa zaten sıkıntı yok da, diğer türlü zaten PC klavye ve mouse'unu kullanıyorsunuz. Dizüstü bilgisayar ile bu şekilde yapıyorum.

Teşekkürler üstad
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
haberler
Lastik Fiyatları
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.