Şimdi Ara

### Cristiano Ronaldo Fan Club ### (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
3
Favori
9.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

###  Cristiano Ronaldo Fan Club  ###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayarsız Enerji -- 25 Mayıs 2010; 15:15:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Error 404

ekle dostum. iyi messi zart zurt diyen çıkmamış.
  •  ###  Cristiano Ronaldo Fan Club  ###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayarsız Enerji -- 26 Mayıs 2010; 15:21:29 >

• Ronaldo Kamp'ta

• BENİ DE EKLE
  • benide ekle hocam.
  • quote:

Yazmıştık sildiler.
  • UP

konu niye bu kadar geride kalmış ya özellikle Cristiano Ronaldo bomba gibi bir sezon geçiriken.
    KONUYU ÇANLANDIRALIM BİRAZ...

Ekim ayının en iyisi Ronaldo...

Real Madrid'in yıldızı Cristiano Ronaldo, Racing Santander'e karşı sergilediği etkileyici performans ile Ekim ayı Castrol EDGE Performans ödülünü aldı.

Performans ödülü, UEFA EURO 2012 Resmi Sponsoru Castrol tarafından oyuncuları futbol değerlendirme ve veri sistemi Castrol Klasmanı’na dayanarak, Ekim ayında dünyanın beş büyük liginde (Premier Lig, La Liga, Serie A, Bundesliga ve Ligue 1) oynayan futbolcuların sergilemiş olduğu performanslar değerlendirilerek verildi.

Real Madrid’in Racing’e karşı kazandığı 6–1’lik galibiyette büyük rol oynayan Cristiano Ronaldo, ayın Castrol EDGE Performansı’nı 2.279 puanla kazandı. Bu aynı zamanda, Ekim ayındaki en yüksek bireysel Castrol Klasman maç puanı oldu. Portekizli hücum oyuncusu 6 şutundan 4’ünü gole çevirirken, maç süresince takım arkadaşları için hazırladığı 3 gol fırsatı ile de sahada bulunan tüm Madrid’li oyunculardan daha yüksek bir performans yakaladı.

Gösterdiği performansla Santander Kulübü'ne zor anlar yaşatan ve verdiği paslarda da yüzde 74 isabete ulaşan Ronaldo, puan cetvelinde Real Madrid’in zirvedeki yerini sağlamlaştırmış oldu.

Ödülünü alırken değerlendirmede bulunan Ronaldo, "Ekim ayı Castrol EDGE ayın performans ödülünü kazanmaktan dolayı büyük onur duyuyorum. Kendi yeteneklerime güveniyorum ve her zaman en üst seviyede performans ortaya koymak istiyorum. Bu yüzden bu ödülü kazanmak ve diğer büyük oyuncuları geride bırakmak benim için büyük önem taşıyor çünkü bu benim iyi bir oyun ortaya koyduğumu kanıtlıyor" dedi.

Ekim ayı sonunda Castrol Klasmanı’nda Lionel Messi’den sonra ikinci sırada bulunan Ronaldo, 29 Kasım 2010 Pazartesi gecesi oynanacak olan Barcelona maçında ilk “El Clasico” sınavına çıkacak olan hocası José Mourinho için de övgüler yağdırdı. Ronaldo Portekizli çalıştırıcı için, “Jose Mourinho'nun antrenörlük geçmişi inanılmaz başarılarla dolu ve bana göre kendisi dünyadaki en iyi antrenör. Bu seneye kadar onunla hiç çalışmamıştım fakat bu sezon onun yönetiminde oynamaktan büyük zevk alıyorum. Son zamanlarda gerçekten çok iyi oynuyoruz ve önümüzdeki hafta Nou Camp'tan iyi bir sonuç alacağımıza inanıyorum." diyerek sözlerine devam etti.

Ürünlerini geliştirirken kullandığı uzmanlığı ve bilimsel yaklaşımı futbola da uygulayan Castrol, son 12 ayda Avrupa’nın en iyi 5 liginde oynanan karşılaşmalarda, 2000’den fazla oyuncuya ait her pası, her çalımı ve her hareketi tarafsız analiz ve ileri bir teknolojiyle değerlendirerek Castrol Klasmanı’nı meydana getiriyor.

LA LİGA

•  ###  Cristiano Ronaldo Fan Club  ###

Buda Nazar Boncuğumuz Olsun...
  • Ekle
  • quote:

MESSI

artık erroru silebilirsin hayranlar arasından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 29 Kasım 2010; 10:49:09 >

• Benide ekleyin cr7
  • Konuyu Ronaldo'nun blogundan fotoğraflarla canlandıralım.

• o bloğun linkini verebilirmisin burdan yadan pmden
  • http://www.whosay.com/CristianoRonaldo

facebook acc si ile linklemiş; ben, facebook dan takip ediyorum
  • gönderdi arkadaş saol genede . evt facede gördüğüm fotolar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

http://www.whosay.com/CristianoRonaldo

facebook acc si ile linklemiş; ben, facebook dan takip ediyorum

evet bende ordan giriyorum genelde
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.