Şimdi Ara

CREATIVE ZEN TOUCH HAKKINDA HERŞEY!!! (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.772
Cevap
2
Favori
82.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • denedım hocam ama sonuc aynı degısen bırsey yok senden rıcam izmirde creative servisi varmıdır varsa tel ve adresını bılıyonmu?
    ben aramadım ama bulamadım o yuzden soruyorum tek carem aletı servıse goturmek
  • Merhaba arkadaşlar.Dün akşam Zen Touch'ımı deneme fırsatı buldum ve ilk izlenimim oldukça iyi.Yalnız kulaklığı pek hoşuma gitmedi.Zaten oldum olası bu kulak içi kulaklıkları sevmiyorum.'Be Creative' senin şu meşhur kulaklığı soracaktım ki fiyatı görünce küçük dilimi zor tuttumNeyse arkadaşlar makul fiyata tavsiye edebileceğiniz kulaklık var mı?(Philips'in bi modelini yazmıştınız ama Philips markasını düşünmüyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SKYBRAVE -- 22 Mayıs 2006; 19:36:46 >
  • @Cem2004_34
    Hocam multimedya.com adresinden ulaşabilirsin sanırım o bilgilere. Creative'i ithalat eden ve bu işlerle uğraşan firma kendileri. Umarım İzmir vardır bayiileri arasında...

@Skybrave
    Denedikçe daha da çok beğenirsin..Zaten Westonelar önceden beri donanımhaberde efsane gibi bir şeydir Benden önce de buradan birçok arkadaş kullanıyordu. Ama sen kulak içi kulaklık beğenmiyorsan çok kötü olacak, çünkü kulak içinin alâsı hatta kanal tipi kulaklıktır IEMler. Yani kulağın içine sokmak gerek Müzisyenlerin kullandığı kulaklıklardan bilirsin zaten...

• 'Be Creative' kulaklık çok güzel gözüküyor da fiyatı çok pahalı.Bi de dediğim gibi kulak içi kulaklıkları sevmiyorum.Sürekli düşüp duruyor,sinir ediyor beniNeyse işin önemli kısmını atlattık,mp3 çaları aldık.Biraz araştırma yapayım.Bunu da hallederim umarım
  • ben kulakiçi kulaklığı kulağa zararlı olduğu gerekçesiyle istemiyorum...

Sennheiser PMX60 dizaynında olmalı ama kalitesi de um1 gibi olmalı...

Tabii bi de uygun fiyata

var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: KontG

ben kulakiçi kulaklığı kulağa zararlı olduğu gerekçesiyle istemiyorum...

Sennheiser PMX60 dizaynında olmalı ama kalitesi de um1 gibi olmalı...

Tabii bi de uygun fiyata

var mı?

'KontG' bulursan bana da haber verirsin değil mi İkimiz işbirliği içerisinde beraber ararsak sanırım daha çabuk bulacağız.
  • Sesini açmazsan zararlı değil, aksine çok çok yararlı. Kanal tipi kulaklıkların yapılış amacı sağlığını korumak zaten, izolasyonu sayesinde sesi çok kısık seviyelerde bile net olarak duyabiliyorsun...Kastettiğiniz gibi bir alet var mı piyasada bilmiyorum, genelde kaliteli aletler berbat görünüyorlar
  • ya tafun format at demişsinde zaten sorun ilk arkadaşın bilgisayarda ortaya çıktı sonrada benim bilgisayardada aynene devam etti yani bi kere verdi hatyı daha düzelmedi başka bi bilgisayrda daha deniycem evden biraz uzaktayımda format biraz zor olacak yani:) yardımlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar
  • Ya kulaklıkarı gidip bizzat deneyip beğenip alabileceğim bir yer yok mu?
  • Aldığınız kulaklıklar buradan bildirinde bizde uyduruk kulaklıklardan kurtulalım artık. Para hazır bekliyorum araştırıyorum şu sıralar. Sizlerde alınca burada resmini ve fiyat/performansını belirtirseniz çok sevinirim.
  • zv:m topiginde ve kulakiçi kulaklık rehberi topigine yeni izolasyonlu creative kulaklıkları eklemiştim bi bakın isterseniz.
  • haydaa ,dostum ben sorunumu bu şekilde çözdüm onun için aynısını sana ve cem.ede önerdim.mesela cem.de işe yaradı o da cihazını kurtarabildi benim gibi;)yani şiddetle öneriyorum dostum..geçmiş olsun yeniden...
  • Creative yeni firmware çıkarmayı düşünüyor mu tekrar?
  • beyler bende 192nin geçimemesi taraftarıyım, iyi bir kulaklığınız olsa bile pil tüketimini göz ardı etmeyin. 320kbps 192nin aşşa yukarı 2 misli pil tüketir...
  • @Be Creative

şu pil deneyini yaparken müzikler hep 320 kbps miydi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoonRose

quote:

Orjinalden alıntı: KontG

Müjde arkadaşlar... Sonunda creative zen touch 40 gb mp3 playerı aldım.. Bu ürünle ilgili tüm sorularınızı burada alabilirim...

Herkese benden BİRA!!!

WAY CANINA

BUGÜN DUYDUUUUM EN İYİ HABER

HAYIRLI OLSUN

bu yalanasen bile inanmamışsındır eminim gerçekçi olyok sitede karizma sistemide olmadığından anlam veremedim

benim makineyle aynı marka zaten creative appledan sonra en iyidir
    ses sistemininn öncüsüdür
    iyi yapmışsın

Creative yeni firmware çıkarmayı düşünüyor mu tekrar
    dostum en doğrusunu sitesinden doğru kaynaktan bulursun

• Yuh Neden 320kbps'da iki kat fazla pil harcayacak? Taş çatlasa 1.5saat farkeder kb farkı.

@KontG
    Yok tabii ki değildi. 1500parçadan ne kadar çaldı bilemiyorum ama zaten 200tanesi falan 320kbps...
  • Selamlar herkese
    bende 1.5 seneden fazladır zen touch kullanıyorum fakat şimdi bir problemim var.empeüç çalarımın şarj aleti kayboldu ve pili tam boş bu yüzden usb den şarj olmuyor ya da oluyorda bi ayarı falan mı var yardım ederseniz çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurco -- 30 Mayıs 2006; 18:55:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurco

Selamlar herkese
    bende 1.5 seneden fazladır zen touch kullanıyorum fakat şimdi bir problemim var.empeüç çalarımın şarj aleti kayboldu ve pili tam boş bu yüzden usb den şarj olmuyor ya da oluyorda bi ayarı falan mı var yardım ederseniz çok sevinirim

Mp3 player a takabileceğin (yani girişi uyan) 5V, 1.5A ve Dc olan herangi bir adaptör kullanabilirsin. Ancak önce bi aldığın yere sor belki garantisi gidebilir.

NOT: 5V, 1.5A bendeki 20 GB lık Zen touch ın adaptöründe yazanlar. Ama bilmiyorum deneme bence :) şimdi 4.7 V tur adamlar 5 yazmıştır falan. Voltaj önemli çünkü, yanar falan devreler. Boşver vazgeçtim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angel_of_mercy -- 30 Mayıs 2006; 23:22:04 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Angel_of_mercy

quote:

Orjinalden alıntı: onurco

Selamlar herkese

Mp3 player a takabileceğin (yani girişi uyan) 5V, 1.5A ve Dc olan herangi bir adaptör kullanabilirsin. Ancak önce bi aldığın yere sor belki garantisi gidebilir.

NOT: 5V, 1.5A bendeki 20 GB lık Zen touch ın adaptöründe yazanlar. Ama bilmiyorum deneme bence :) şimdi 4.7 V tur adamlar 5 yazmıştır falan. Voltaj önemli çünkü, yanar falan devreler. Boşver vazgeçtim :D

yaw şimdi kim konya sokağa gidecek diye üşeniyorum aslında yoksa o değerleri ben de buldumda :D yok yaw bişi olmaz ben daha önce başka cihazlara aynı yöntemden kullandım fakat saçma değil mi usb den pil tam boşken şarj olmaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurco -- 31 Mayıs 2006; 17:19:46 >

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.