Şimdi Ara

CREATIVE ZEN TOUCH HAKKINDA HERŞEY!!! (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.773
Cevap
2
Favori
82.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: dj_jaws

arkadaşlar zen touch şu anda bana en yakın marka öyle vision la felan uraşamam..
    çünkü ben mp3 çalsın istiorum film izlemicem yani..
    herşeye baktım i pod lar kalitesi ve uçuk fiyat..
    yane şu anda en uygunu zen touch..
    ama almamı engellyen tek bir sebep var..
    tamam playliste atmak için program kurmak gerekioo ama mesela bir veri alıcam (foto film v.s) progarmı kurmadan direk hard diske atar gibi bunu alabilirmiyim ben bunu istorum işte..
    bu arada dolar fiat ları uçuoo...acele etmem lazım..
    bu özellik hakkında biri aydınlatsın beni..
    yoksa ben hayran oldum bu makinaya yaw..
    saygılar

Eskiden İpodlar gibi driver yükleme program yükleme olayı vardı. Ancak yeni firmware ile birlikte gelen en müthiş özellik Service Pack 2 ve Media Player 10 olan Pc de direk görüyor hard disk gibi. O yüzden gidip taktığın Pc de Media Player 10 olursa rahatça arşivleri sömürebiliyorsun
    Çok gittim çok sömürdüm Sömürülen arkadaşlar üzülüyor tabi ama nafile zen touch ımla canavar gibi o pc senin bu pc benim koşuyorum

NOT: okudumda mesajımı reklam gibi olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angel_of_mercy -- 17 Mayıs 2006; 0:10:24 >

• beyler yeni zen touch aldım harddiskinden ara sıra tıkır tıkır sesler geliyor, sizce bi sorun varmıdır? bide diske nasıl scandisk yaparız. simdiden çok teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Angel_of_mercy

quote:

arkadaşlar zen touch şu anda bana en yakın marka öyle vision la felan uraşamam..
    tamam playliste atmak için program kurmak gerekioo ama mesela bir veri alıcam (foto film v.s) progarmı kurmadan direk hard diske atar gibi bunu alabilirmiyim ben bunu istorum işte..
    saygılar

Eskiden İpodlar gibi driver yükleme program yükleme olayı vardı. Ancak yeni firmware ile birlikte gelen en müthiş özellik Service Pack 2 ve Media Player 10 olan Pc de direk görüyor hard disk gibi. O yüzden gidip taktığın Pc de Media Player 10 olursa rahatça arşivleri sömürebiliyorsun
    Çok gittim çok sömürdüm Sömürülen arkadaşlar üzülüyor tabi ama nafile zen touch ımla canavar gibi o pc senin bu pc benim koşuyorum

bu dediğin prgramlar olurmu malum...

• ARKADAŞLAR ZEN TOUCH SOR0NUMU ÇÖZDÜM.DEDİĞİM GİBİ PC'NİN REGISTRY DOSYALARINI BOZMUŞ O ELEKTRİK KESİNTİSİ.DÜŞÜNDÜĞÜMÜ YAPTIM (pc'ye format attım).VE CREATİVE.IN WEB SİTESİNDEN OTOMATİK GÜNCELLEME YAPTIM PROBLEMİM SONA ERDİ:)ACAİP MUTLUYUM.PROBLEMİMLE İLGİLENEN TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM..
  • quote:

Orjinalden alıntı: zopzekir

beyler yeni zen touch aldım harddiskinden ara sıra tıkır tıkır sesler geliyor, sizce bi sorun varmıdır? bide diske nasıl scandisk yaparız. simdiden çok teşekkürler...

Adı üstünde Hard Disk yani, tabii ki gelecek öyle sesler. Hatta bana huzur veriyor , çalıştığını hissediyorum
  • quote:

quote:

quote:

saygılar

Olmasa bile SP2siz çalışırmı bilmiyorum ama media player 10 yüklemek zor değil 5 dakkanı almaz internetten. Çoğu Pc de olur yani zaten SP2.

• o içinden gelen sesler kesinlikle çok güzel bişi... alet elindeyken hafifçe titriyiveriyor... ahhh o kadar güzel ki...
  • Evet, özellikle "Play Mode"u değiştirdiğinizde titriyor Bir de her zaman kapatırken sesini dinlerim yani özellikle, huzur veriyor
  • O mekanik sesi hiç birşeye değişmem bazen üzüle üzüle şarkı değiştirirken mp3 playerı aşırı sallarım takatuka sesler gelir. Bu banada 1,5 yıldır Zen ile huzur veriyor
  • Ben de sallıyordum da bir keresinde bayağı fazla ses geldi, yani 2metreden falan duyulacak kadar fazla bırakayım burada dedim Zarar gelebilir siz dikkat edin gene de
  • Evet beni üzende o azten Ama bayılıyorum ya o sese Bu arada bu başlığında maşallahı var ha sürekli sayfalarca Zen touch hakkında konuşulmuş.Helal olsun
  • quote:

quote:

quote:

quote:

saygılar

Olmasa bile SP2siz çalışırmı bilmiyorum ama media player 10 yüklemek zor değil 5 dakkanı almaz internetten. Çoğu Pc de olur yani zaten SP2.

hocam 500 ytl lik alet alıoruz bence bu özellik olması lazım..
    onu geçelim sadece 1 programla işimizi halledebiliormuyuz
    çünkü bu çok önemli usb gibi kullanmak..

• Kullanıyorsun hocam. İstediğin veriyi depolayabiliyorsun, iki firmwaredan birini seçeceksin. Ya yalnızca Creative programını yüklediğinde aleti görecek, ya da SP1 veya SP2ye sahip olacaksın- WMP 10 da yüklü olacak. İki şartta da veri depolama var. Creative yani boru değil Tek dezavantajı Windows 98de WMP 9 ile falan açmak için pcye başka bir firmware daha yüklemen gerekiyor ama artık onları kullanan da kalmadı yani Dünyada...

Not: Bir firmware'ın da en fazla 3mb olduğunu söyleyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be Creative -- 18 Mayıs 2006; 15:58:10 >
  • Şu an Zen Touch'ımla daha önce denemediğim bir şey deniyorum. Backlight'ı tamamen kapattım, alet yaklaşık 12saattir kesintisiz çalıyor. Daha 2çubuğa inmedi 3ten, ben açıkçası backlightın bu kadar pil yediğini hayal bile edemezdim. Sanırım 35saati rahat bulacak, size söyleyeceğim sonucu. Kesinlikle geceleri lazım olmadığı sürece backlight'ı kapatın derim...

2saat sonraki edit: Harbi sıkıldım ya, daha 2çubuğa inmedi. Anlamadım, gerçekten bu kadar fark etmesi çok ilginç. Bir de siz deneyin bakalım bendeki gibi mi olacak. Rahat 35-40 saati bulacak gibi backlightsız...Pes vallahi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be Creative -- 18 Mayıs 2006; 21:48:48 >
  • oooo bu inanılmaz bir haber... ışık niye o kadar pil yesin ki?... eğer gerçekten pili iki katına kadar kullanabilme süresi artıyorsa bu çok çok güzel bir haber olur yani....

haberlerini dört gözle bekliyoruz @be creative
  • 15. saatinde 2 çubukta, dediğim gibi yani en az 32 saati bulacak çok rahat. Ve benim müzik ripleme konusunda manyak olduğumu da biliyorsunuz, açtığım müziklerin hepsi 320kbps ve de WMA, yani en çok kasacak formatta yüzlerce şarkı çaldı saatlerce. Gerçekten siz de deneyin, inanamayacaksınız...Neden backlightın o kadar pil harcadığını ben de bilmiyorum. Kılavuzunda pil süresi istediğiniz kadar yeterli değilse backlight ayarlarına bakın falan diyor, demek ki gerçekten önemli seviyede pil harcıyor. Yani bazen bir ton ses açıyoruz onda bile 15sn. backlight yanıyor, kasıyormuş demek alet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be Creative -- 18 Mayıs 2006; 22:53:28 >
  • keşke kullanma klavuzunda backlightın çok pil yediğini korkusuzca yazsalardı... bence iyi olurdu... saygımızı daha da kazanırlardı...

ama sen açık tutmaya devam et....

ZEN TOUCH REKORA KOŞUYORRR

• Haberlerini büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz
    Şu final dönemini bi atlatalım bi testte ben yapıyım. Vay be acaip olur 32 saat dinlesek ya
  • @Be Creative

Son durum nedir???

• bu arada ben PHILIPS SHP805'ten çok çok çok memnunum ve hep bunu kullanmak istiyorum ama çok büyük.... onun kalitesinde bişi bulamaz mıyım?
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.