Şimdi Ara

Creative Zen Stone Plus 2gb Şarj Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim Creative Zen Stone Plus 2gb mp3 çalarım var(hoparlörü olmayan model) hama şarj adaptörü kullanarak şarj ediyordum.ama bugünlerde şarja taktığımda önce pil göstergesinde voltaj işaret görünüyor yani şarj oluyor görünüyor.ama 5-10 dakika sonra pil göstergesinde fiş işareti görünüyor ve açtığıma şarj olmamış görünüyor.acaba sorun nedir daha önce başına gelen var mı? servise göndermek mi gerekir? Yardımcı olursanız sevinirim.

• Aynı şey lap-toptan şarj ederken bana da oluyor,sürekli port değiştiriyorum.
  • Adaptör gücü fazla/az gelmiş olabilir. İlk şarjda 3 saat kadar kalması gerekiyordu yaptın dimi?
  • evet yapmıştım cihazı alalı 5-6 ay oldu.

Dün gece bu konuyu açtığım zaman şarja takmıştım. Sabah kalkatım fiş işareti çıkmamış. Pil göstergesinde voltaj işareti ve 3 tam şarj görünüyor. Bende çektim heralde şarj olmuştur diye. Zaten tamamen şarj olduğunu nasıl anlayacaz bilmiyorum. Saatlerce dursa bile pil göstergesinde voltaj işareti ve 3 tam şarj görünüyor.
  • Priz işareti çıkıyor mu? Bende öyle.
  • Zamanında benim zen v plusta da olmuştu firmware update ile düzelmişti.Bir deneyin isterseniz
  • hayır priz işareti çıkmıyor.mesela gece takıyorum sabaha kadar şarjda duruyor ama priz işareti çıkmyor.bende dolmuştur diye çekiyorum.

burak (adaş) firmware updateyi nasıl yapacaz?
  • Ben sölim

http://ccfiles.creative.com/manualdn/Drivers/PDE/10147/0xE3778CB5/ZENStonePlus_PCFW_L19_1_03_01.exe

Zen stone plus 2gb ı bağlıyorsun ve bu programı çalıştırıyorsun hepsi bu
  • yaptım.umarım düzelir.buraya yazacağım
  • şarj ayrı bir dert. en iyisi şarjlı pil almak en iyisi.
  • bendede aynı problem olmuştu 2 adet laptopta 1 adet masaüstünde ve usb girişli dvd playerda denedim hiç birinde şarj olmadı %20 de takılıp kalıyodu en sonunda jabra bluetooth kulaklığımın şarj aletini kullandım ve onunla şarj edebildim eğer elinizde varsa rahatlıkla kullanabilirsiniz...
  • Jabra şarj aletini deneyeceğim bir işe yaramış olur
    quote:

Orjinalden alıntı: AkRaeP

bendede aynı problem olmuştu 2 adet laptopta 1 adet masaüstünde ve usb girişli dvd playerda denedim hiç birinde şarj olmadı %20 de takılıp kalıyodu en sonunda jabra bluetooth kulaklığımın şarj aletini kullandım ve onunla şarj edebildim eğer elinizde varsa rahatlıkla kullanabilirsiniz...

• dostum kendisinin mekanını değiştireceksin, bazı mekanları sevmiyor bu aletin usbsi
    örneğin benm pcnin öndeki usblerine gıcık, arkadakileri seviyor
  • Aynı sorun Bendede var Bu Mp3 çaları Yeni aldım Hiç bir yerde Şarj olmuyor.Ne Yapabilirim Lütfen Yardımcı Olun 140 tl ye aldım ne pc de ne laptopda hiç birinde şarj olmuyor.Ipod orjinal Şarj cihazı da yapmıyor.Bilen Varsa Yardımcı Olsun lütfen
  • Konu çok eski ama benimde şarj ile ilgili sorunum var . Firmware güncellemek için indirdim fakat bu sefer de çok uzun süre arıyor. Sonunda portlara bağlı aygıt bulunamadı diye hata veriyor. 4 farklı portta denedim hepsinde aynı sorun. Neden olabilir ?
  • Selam aleyküm hocam yaptirabildini mi zen inizi ? Bende de ayni sorun var acilmiyo hic sarj almiyoo yardimci olursaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam şu an o mp3 çalar nerede onu bile bilmiyorum :) umarım yaptırabilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.