Şimdi Ara

creative zen? samsung yp-p2? teac-mp600? hangisini seçersiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

samsung yp-p2

teac MP-600

bu üç model arasında kaldım sizce hangisi bi sorayım dedim

• bi fikri olan yokmu????????
  • bi yardım eden yok yav bende donanım haber kullanıcılarının engin bilgisinden faydalanmak istiyodum bi yardımcı olamadınız yazık
  • zen zen zen derim ben
  • iki markadan da birkaç mp3 çaları denedim.. samsung t10(yeni bi model)- eski bi yepp modeli
    creativeden de nano, üstteki zen ve eski zen touch ( 20 gblığın modeli buydu sanırım).. samsungların ses kalitesi ve beraberinde verilen kulaklıklar birkaç gömlek üstün bence..samsungların sesi çok daha temiz..
    bu yüzden marka olarak samsung derim.. model karşılaştırmasına gelince

p2 nin 3 inch büyüklüğünde 480x272 çözünürlükte ekranı var.. 35 saate yakın müzik dinleme süresi.. bluetoothu ve dokunmatik ekranı var..inceliği ise 9.9 cm uzunluğu 100 cm..
    zen de 2.5 inch 320x240 ekran var..20-25 saat civarı müzik dinleme süresi..boyutları ise 55 x 83 x 11.3 mm..

p2 bariz olarak üstün bence.. ( ses kalitesinin de yp-t10dan iyi olduğu söyleniyor)

teac bu ikisine yaklaşamaz bile..
  • quote:

Orjinalden alıntı: barisozer83

iki markadan da birkaç mp3 çaları denedim.. samsung t10(yeni bi model)- eski bi yepp modeli
    creativeden de nano, üstteki zen ve eski zen touch ( 20 gblığın modeli buydu sanırım).. samsungların ses kalitesi ve beraberinde verilen kulaklıklar birkaç gömlek üstün bence..samsungların sesi çok daha temiz..
    bu yüzden marka olarak samsung derim.. model karşılaştırmasına gelince

p2 nin 3 inch büyüklüğünde 480x272 çözünürlükte ekranı var.. 35 saate yakın müzik dinleme süresi.. bluetoothu ve dokunmatik ekranı var..inceliği ise 9.9 cm uzunluğu 100 cm..
    zen de 2.5 inch 320x240 ekran var..20-25 saat civarı müzik dinleme süresi..boyutları ise 55 x 83 x 11.3 mm..

p2 bariz olarak üstün bence.. ( ses kalitesinin de yp-t10dan iyi olduğu söyleniyor)

teac bu ikisine yaklaşamaz bile..

yorumun için teşekkürler teac ın ekranı 3.5 inch film izlemek için güzel olacağını düşünüyorum ayrıca sd kartla hafıza artıyo diye biliyorum bence kararsız kaldım valla en iisi biraz daha beklemek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.