Şimdi Ara

Plantronics BackBeat PRO2 SE ya da Sony MDR-1000X

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kablosuz kaliteli bir kulaklık arıyorum. Zamanında yabancı sitelerden yüksek puanlar alan ancak ne bass ne de kullanışlılık namına beş para etmeyen bir çok marka çer çöpe para döktüm.

Başlıktaki 2 kulaklık arasında kaldım. Yerli sitelerdeki incelemeler 5 para etmez. Yabancı sitelerde de farklı yorumlar var.

https://www.rtings.com/headphones/tools/compare/plantronics-backbeat-pro-2-vs-sony-mdr-1000x/415/412#usage*5003!threshold*0.1

Önceliklerim yüksek ses ve bass. Kablosuz olup da memnun eden bir kulaklığa maalesef rastlamadım. Flac dinliyorum, mobilde de Tidal uygulamasını kullanıyorum.

Bu iki kulaklığı ya da birini denemiş biri varsa yorumunu beklerim. Adam gibi bass yok, sesi de sonuna kadar açınca bile "ehh" seviyesindeyse lütfen belirtin, boşa para vermeyeyim..

Çok teşekkürler

• Takip???
  • Satın aldin mi bilmiyorum ama Sony WH-1000XM2 gene SonyWH-1000XM3 ve BEATS STUDIO 3 kulaklıklar 2 gün içinde elime gelecek 3 kulaklıkta kendi param ile satın alındığından gayet adil bir inceleme yaparım istiyorsanız bekleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xm2 aldim cok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.