Şimdi Ara

Creative Zen Neeon 2 / Radyo Sorunu Çözüldü / FIRMWARE yükle (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
22.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sekerpare9

Radyo için Dosyayı nerden nasıl indiricez paylaşırsanız sevinirim...

ilk mesajda kocaman download yazıo görmedinmi
  • arkadaşlar vatanbilgisayarın sitesinde 2gblıklar 1 gblıklardan daha ucuz nedendir
  • Dostum cihazın yanındaki reset deliğine iğne sok res at cihaz açılır.
    Ayrıca XP de donanımı güvenle kaldır a basmanız gerekmez. 98 de gerekir.
    quote:

Orjinalden alıntı: enginediz

arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var!!! 1 hafta önce zen neon 2 aldım ilknde çok güzel çalışıyordu sayenizde radyosunuda yükledim fakat dün akşmdan beri çalışmıyor ve neden çalışmadığınıda anlmadım dün şarj etmesi içn bilg. bağladım şimdi ise ne açlıyor nede bilg. görüyor ne yapmam gerek?
  • vatanbilgisayarın internet sitesinden 2 gb'lığını geçen hafta aldım. 1 gb'lıktan ucuzdu. Sebebini ben de bilmiyorum. İlk izlenimlerim olumlu. Creative sitesinden en son firmware'i de yükleyince radyo da geldi. Bence ses kalitesi çok mükemmel değil. Kaybettiğim Trekstor daha iyyidi gibi geldi bana. Resetleme sorunu benimkinde de var. Bilgisayardan ne zaman çıkarsam (ister donanımı güvenle kaldır, ister çekip çıkart) cihaz kitleniyor. Bilgisayarın başında iğne bulunduruyorum sürekli. Bir de Türkçe menü yok. Resetleme olayını şimdilik idare edecem geri götürmek çok zahmetli şu an.
  • olmuyor olmuyor olmuyor çıldırıcam ya dosyayı indiriyorum kurmaya çalışıyorum Your Player İs not connnected Please connect your player Diyor Ve Takılı takılıyor ilerlemiyor sorun ne ya
  • arkadaşlar şu saat itibarı ile ;

CREATIVE ZEN NEEON2 1GB gold da : 131 USD+KDV 185,50YTL (KDV Dahil)

CREATIVE ZEN NEEON2 2 GB ise hepsiburada.com da KDV Dahil 137,85 YTL (ürün indirimde şuan, indirimde ise son 5 günmüş)

CREATIVE ZEN NEEON2 1 GB vatan da 180ytl )kdv dahil) cardfinans la alınca da 10 usd indirim oluyo.

şimdi kararsız kaldım hepsiburada.com dan almak çok cazip ama internetten siparişe ne kadar güvenebilriz. Hepsiburada.com un güvenilir bir site olduğunu duydum ama bu siteden alış-veriş yapılır derseniz bende alıcam. acil. tşk.
  • arkadaşlar şu saat itibarı ile ;

CREATIVE ZEN NEEON2 1GB gold da : 131 USD+KDV 185,50YTL (KDV Dahil)

CREATIVE ZEN NEEON2 2 GB ise hepsiburada.com da KDV Dahil 137,85 YTL (ürün indirimde şuan, indirimde ise son 5 günmüş)

CREATIVE ZEN NEEON2 1 GB vatan da 180ytl )kdv dahil) cardfinans la alınca da 10 usd indirim oluyo.

şimdi kararsız kaldım hepsiburada.com dan almak çok cazip ama internetten siparişe ne kadar güvenebilriz. Hepsiburada.com un güvenilir bir site olduğunu duydum ama bu siteden alış-veriş yapılır derseniz bende alıcam. acil. tşk.
  • Creative Zen Neeon 2 alıcam 2 gb ne diyosunuz alınırmı? sorun çıkartırmı sizce
  • cihaz hakkında pratik bilgim yok ama internetten alabilirsin güvenle
  • arkadaşlar bende neeon2 2gb ile samsung yp-u3 2gb arasında kararsızım hangisini tavsiye edersiniz???

neeon 2 için bilgisayardan çıkarınca donma problemi var deniliyor ayrıca ekran performansıda iyi değilmiş.. samsungda iste radyo yok sonradan da eklenmiyor takip ettiğim kadarıyla..

kullanan arkadaşlardan tavsiyelerini bekliyorum

• ya bende zen neeon 2 2gb versiyon var. aldım firmware güncelledim radyo eklendi kilitlenme de yok herşey güzel fakaaat bişi var ki moralimi bozdu iyice. daha iki gün oldu alalı. bi çıtırtı başlıyo hafızadaki şarkılar çalarken belli bi süre sonra artmaya başlıyo. kulaklıktan veya ses çıkışından mı dedim değil çünkü videoya geçiyorum bi video çalıyorum cızırtı gelmiyo ( ya da radyoya geçiyorum işte) tekrar şarkıya dönünce aynı çıtırtı devam ediyo. ama dediğim gibi kafasına göre yapıo bunu. böyle bi sorunu olan var mı nasıl düzeltirim servise mi yollamam lasım
  • arkadaslar bu urune firmware ile kazandırılan radiosu nasıl.. iyi cekiyomu.. tam PHILIPS SA 3125 alacaktım SONY NWZ-S615F/B i gordum.. şimdi tam sony e karar vermiştim bunu gordum ve insan gercekten ne alacagını sasırıyo.. creative hepsi burada da 138 ytl ve sony i en ucuz 210 a buldum.. radio benim icin önemli.. yardımcı olursanız sevinirim.. eger radio su iyise sony den vazgecip hemen creative siparişi vericem..
  • arkadaslar bu aleti biraz arastırdım su takılma olayı guncellemelerle son buluyomu.. yoksa kullanma hatalarındanmı kaynaklı bi hata kafama iyice yattı bu alet önerirmisiniz alayımmı..
  • Hepsiburada.com'dan siparişi verdim.2gblık modeli için.yarın elimde olcak.umarım güzeldir.
  • ben bu çıtırtı cızırtı olayını çözemedim ama şu var ki soğukta artıyo cızırtı. hiç böyle bi problemi olan ve çözen var mı ? yoksa servise götürücem
  • bende 2 gb sipariş verdim inşallah yarın elimde olcak
  • serviste izmirde direkt olarak değiştirdiler hiç bekletmeden. yani değiştirmişler arkadaşım halletti. yarın elimde olacak umarım bu seferki sorunsuzdur.
  • yaa arkadaslar radyo hakkında sorun bendemi anlamadımmm.... ya bi yapamıorum program mp4e yüklenirken bi ara mp4 kapanıp acılıyor sonra yükleme devam ediyor sonunda yüklendi diyor usb baglantısını kesince radyo yine acılmıyor.. biri yardım etsin neolur yaa :(
  • bendede var bu güzel alet
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.