Şimdi Ara

Creative Zen Neeon 2 / Radyo Sorunu Çözüldü / FIRMWARE yükle (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
22.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    basligi altinda hepsi burada sitesinden alindi zen 2 diye bir ibare olmadigina gore sanirim zen1 diyebilirim istersen siteden detaylarina bakabilirsin,
    ve radyoda firmware yuklendikten sonra sorunsuz sekilde calisti yuklemesi falan cok kolaydi ilgili urunun yorumlarinda bir arkadas tarif etmis bende o tariften hareketle kolayca yukledim soyleyebilecegim sadece bu.
  • arkadaşlar bu radyo özelliği zen v 2gb serisinde oluyor mu?araştıran bilen anlıyan varsa yardımcı olabilr mi? almayı düşünüyorum da karar aşamasındayım yardım lütfen
  • e yardım eden anlayan yok mu ? cevap bekliyorum lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: an_of_en

arkadaşlar bu radyo özelliği zen v 2gb serisinde oluyor mu?araştıran bilen anlıyan varsa yardımcı olabilr mi? almayı düşünüyorum da karar aşamasındayım yardım lütfen

Zen v'lerde oyle bir özellik yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: an_of_en

arkadaşlar bu radyo özelliği zen v 2gb serisinde oluyor mu?araştıran bilen anlıyan varsa yardımcı olabilr mi? almayı düşünüyorum da karar aşamasındayım yardım lütfen

Radyo Zen V Plus modelinde var
  • Zen Neeon 2 de klasörleme özelliği var mı?
  • firmware güncellemesi aleti garanti dışı bırakıyor haberiniz olsun
  • selam arkadaşlar...
    bende bugün zen neeon2 aldım 2 gb...
    eve geldim firmware yükledim menüye radyo eklendi ama radyo çalmıo.
    bastığım zaman "connect your earphones to the player" dio.
    yardımcı olabilirmisiniz...
  • hallettim arkadaşlar..
    sorun bendeymişş...
    kulaklığı tam oturtamamışım.şimdi çalıo ama hiç biyer çekmio neden anlamadım...
    sizdede çekmeme sorunu varmı...
  • çok teşekkürler süpersin dostum valla
  • çok güzel paylaşım, helal olsun arkadaşım bende alıyorum bundan
  • cihazda hoparlör varmı dışarıya ses veriyormu?
  • Arkadaşlar hangi firmware i çekelim ? 2sini de deneyen var mı ?
  • ya arkadaşlar siz bu zen neeon 2 leri nereden aldınız ben zen neeon 2 1GB olanını gördüm hepsiburada.com da ama havale içime sinmio parayı göndeririz alet gelmez falan gibime geliyor bu iş hakkında bilgi verebilirmisiniz ayrıca zen neeon 2 nin 1GB olanına fazla rastlanmıyor İstanbulda bildiğiniz bi yer var mı ?
  • 2 senedir hepsiburada ile alışverişim var ve birkere problem yaşamadım, en son geçen hafta data kablosu ve kulaklık aldığımda 4 güne geldi, ha benim için çok büyük bir eksiklik değildir bu, kargo yola çıktığında diğer gün elinizde oluyor.

Bence içinizde şüpheye ve korkuya yer vermeyin, rahatlıkla alabilirsiniz istediğiniz ürünü , bende zen neeon 2 - 2gb almayı düşünüyorum hafta içi, aldığımda buradan fm update yapacağım
  • faruk_bob_marley, ben iki gün önce hepsiburada.com dan 1GB lık Neeon 2 aldım. Görmüşsündür şu an orda kampanya var cihazı 115 ytl ye satıyorlar (son 6 günmüş bu arada). Ürün gayet sağlam bi şekilde geldi ve kullanıyorum şu an. Firmware güncellemesini de yaptım ve radyo açıldı. Tavsiye ederim alabilirsin.

Ayrıca 1GB lık modeli bir tek megavizyonda gördüm ben istanbul'da. Orada da 200 e yakın fiyata satıyorlardı !!
  • vatan bilgisayarda 2gb modeli satılıyor.

bu firmware lerden 2'sini de deneyen var mı? hangisini yükleyelim
  • arkadaşlar hepsiburada.com dan havale ile mi alışveriş yapıyosunuz acaba yani ben öle yapıcamda bir de nasıl yaptığınızı sölermisiniz (Fazla ayrıntıya gerek yok ben banka hesap numarasını falan kaydettim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk_bob_marley -- 24 Eylül 2007; 16:21:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: faruk_bob_marley

arkadaşlar hepsiburada.com dan havale ile mi alışveriş yapıyosunuz acaba yani ben öle yapıcamda bir de nasıl yaptığınızı sölermisiniz (Fazla ayrıntıya gerek yok ben banka hesap numarasını falan kaydettim)

ben kredi kartı ile satın aldım.
  • arkadaşlar havale ile satın alan varsa nasıl yaptığını söyleyebilirmi yani hesap numarası dışında özel bir bilgi sorulmadı da acaba yanlış giden bişeyler mi var ben sadece oradaki işlem basamaklarını takip ettim bana herhangi bir bilgi sormadı sadece hesap numarası
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.