Şimdi Ara

Creative X-FI Xtreme Ses Kartı ve Win 7 64 Bit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar PC'mdeki Onboard ses kartından ne oyun sesleri nede müzik sesi kalitesi olarak memmnun değilim, bende yeni bir ses kartı alayım dedim Piyasa araştırması yaptım biraz ve EXA'da gayet uygun bir model buldum fiyatıda gayet güzel :

www.exa.com.tr/creative/ses_kartlari/creative_xfi-341-6572.html

Fakat kafama takılan bir kaç soru var lütfen yardımcı olun ;

- Ses kartının sistem ihtiyaçları kısmında diyorki . Şu slotlarda çalışabilirim : Pci Express X1 , X4 , X8 ve X 16...Benim Anakartımın modeli Gigabyte GA-M61PME-S2P içinde bir tane Pci Ex x 16 ve bir tne Pci EX x 1 var...X 16 da ekran kartım var yani X1 slotuna takıcam bu ses kartını peki ses kalitesini bu slot çşidi etkilermi ( mesela X1 slotunda vasat ses , X16 da dahaiyi ses verirmi ? )

- daha önemli bir soru Yine Requires kısmında Windows XP'de ve Windows Vistada çalışır diyor, Bende ise Windows 7 64 Bit Ultimate var...Bu işletim sisteminde uyumlu bir şekilde çalışırmı ?...Peki çalışırsa mesela Win XP'deki kadar güzel müzik ve oyun sesi verirmi ?...Cızırtı gibi sorunlara yol açarmı ?

- Bu kart 7 + 1 ses sistemlerini destekliyormu, yoksa en çok 5 + 1'imi destekliyor ?

Lütfen bu kartı özellikle win 7 64 bit kullanan arkadaşlar yardımlarını esirgemesinler , şimdiden teşekkürler

• Orjinal olarak Creative'in win7 destekli çıkardığı tek kart aşağıdaki linkteki üründür..

http://www.sanalmarketim.com/urun/07233fe0416d0273c4f309aad29306d0/CREATIVE-X-FI-TITANIUM-HD-SES-KARTI-PCI-EX

Onun dışında win7de kullanabilirsiniz hepsini ama tam destekli olmaması haricinde istediğiniz ses kalitesini yakalayamayabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_katliam

Orjinal olarak Creative'in win7 destekli çıkardığı tek kart aşağıdaki linkteki üründür..

http://www.sanalmarketim.com/urun/07233fe0416d0273c4f309aad29306d0/CREATIVE-X-FI-TITANIUM-HD-SES-KARTI-PCI-EX

Onun dışında win7de kullanabilirsiniz hepsini ama tam destekli olmaması haricinde istediğiniz ses kalitesini yakalayamayabilirsiniz..

sana tavsiyem bu kartı alman yönünde olacaktırhttp://www.vatanbilgisayar.com/creative-xfi_titanium-x-fi-titanium-pci-e-ses-karti/productdetails.aspx?I_ID=36394
    hayır arkadaşım yanlış biliyorsun titanium serilern hepsi win 7 desteklidir.

slot farkı etkilemez hiç bir şekilde sana en güzel kart düz titanium al keyfine bak

7.1 de destekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_74 -- 26 Mayıs 2011; 18:14:35 >

• Bende de Creative extreme music kartı var ve eski model kart olmasına rağmen win7 64 bitte sorunsuz kullanıyorum..
    Hem xp hemde win7 64 bit yüklü ve her ikisinde de ses kalitesi aynı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.