Şimdi Ara

Creative X-Fi Serisi PAX Driver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
4.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Creative X-Fi Serisi PAX Driver arkadaşlar denemenizi tavsiye ediyorum.
    Farkı normal driverın modlanmış hali seslerin ve bassların iyileştirmiş hali denebilir.

Celebrated 5 years of PAX drivers.
    “Pax PCI X-Fi All OS Creative Software Suite 2010 Final Edition”
    - XP/Vista/Win7 – 32/64Bit - Read me

PAX
    Performance Audio Xeleration
    -
    Tweaked Drivers for Creative Soundcards:
    Better Performance. Better Audio. Better Xeleration.

Pax PCI X-Fi All OS Creative Software Suite 2010 Final Edition for now? Unless Creative release all OS driver?
    CD is base from Creative Titanium Cd

“Tweaked Edition”

Supported cards:
    Sound Blaster X-Fi XtremeGamer Fatal1ty® Professional Series
    Sound Blaster X-Fi Platinum Fatal1ty Champion Series
    Sound Blaster X-Fi XtremeMusic
    Sound Blaster X-Fi XtremeGamer
    Sound Blaster X-Fi Platinum
    Sound Blaster X-Fi Fatal1ty
    Sound Blaster X-Fi Elite Pro
    Sound Blaster X-Fi
    Soundblaster X-Fi OEM Cards: Dell, HP and Gateway
    Setup should work with any XFI Card now!
    UHAA FULL Support now.

Supported OS:
    Fully working Suite for XP, Vista, Win7
    32 and 64Bit Updated Support installing X64 will installed to ProgramfilesX86.

Based on:
    SBXF_PCDRV_LB_2_18_0015_5

+ Updated Tweak
    + Fix X64 Components
    + AutoMode 1.01.05
    + Added New Name PAX HD AUDIO
    + DVDAudio32BitOnly
    + Creative Entertainment Center
    + CMS
    + CMS5
    + CMS_PCAPP_LB_3_30_21
    + Direct X June Edition 2010

Software Components:
    Creative Console Launcher
    Creative Software AutoUpdate
    Creative Audio Console
    Creative 3DMIDI Player
    Creative Diagnostics
    Creative ONLINE_REGISTRATION
    Creative Speaker Connection Wizard
    THX Console
    Creative SoundFont Bank Manager
    Creative AutoMode Switcher
    Creative Sound Blaster Properties New!
    Creative Sound Blaster Properties x64 Edition New!
    Creative Karaoke Player
    Creative Smart Recorder
    Creative Vienna SoundFont Studio
    Creative Volume Panel
    WaveStudio 7
    Creative Media Toolbox
    Creative Auto Tag Cleaner
    On Screen Display
    Sound Blaster Plugin x64 Edition for Microsoft Media Center New!
    Creative ALchemy (X-Fi Edition)
    Creative Product Registration
    APOIM New!
    Get PowerDVD New!
    SoundFont Banks
    Media Samples
    Online Manual
    Music Creation Guide
    MIDI Guide
    Audio Drivers

How to installed this Software suite. Click main Setup In shield Blue one and choice your language and your set.
    You can used suite drivers in the suite all fix
    Please remove old software using remove in remove all then reinstalled custom setup in the suite it self and enjoy!

Download LİNK....:http://dl.technewshw.com/drivers/PAX/Pax%20PCI%20X-Fi%20All%20OS%20Creative%20Software%20Suite%202010%20Final.7z

Creative Forum Linki...:http://forums.creative.com/t5/Sound-Blaster/Pax-PCI-X-Fi-All-OS-Creative-Software-Suite-2010-Final-Edition/td-p/558089

• X-Fi Kullan yok herhalde
  • Paylaşım için teşekkürler, adamlar Creative'den daha fazla ve güncel sürücü çıkartıyorlar.
  • İşletim sistemim win7 64bit, Hoparlör Creative T7700, Kart X-fi extreme music. Şimdi indiriyorum... Yarın format atıp kurmayı düşünüyorum. Akebinde görüşlerimi eklerim. Yalnız ben acemiyim.. Bu alchemy sürücüler Creative Sound Blaster X-Fi series driver'den farklı olarak ne sunuyor? Win7 için creative sürücüleri EAX desteği vermiyor, alchemy sürücüleri bunun için diye okumuştum. Bu Pax sürücüleri daha fazla ince ayar mı sağlıyor? Yoksa daha berrak ses vermek için yapılandırılmış sürücüler mi?

Düzenleme: Bi de Creative Product Registration ne işe yarar nasıl yaparım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahir40 -- 26 Haziran 2010; 0:54:05 >
  • Creative Product Registration ses kartınızı Creative firmanıza kaydettirmeye yarar. İsim, adres ve telefon numarası gibi tüm iahsi bilgilerinizi Creative'e verip ne ne kazanırsınız; hiçbirşey. Bence boşa vaktinizi tüketmeyin zira ürünlerini kaydettiren ve kaydettirmeyen Creative müşterileri firmanın gözünde eşit seviyede değersiz.
  • Arkadaşlar pax sürücüyü kurdum, Konsolda sadece THX simgesi görünüyor... Ayrıca yan ve arka hoparlörlerden ses alamıyorum... sadece diagnostik yaptıktan sonra test et deyince tüm hoparlölerden ses geliyor... Kullanırken, müzik/film izlerken ön hoparlörler çalışıyor. Eski SB0570 value kartımda bile tüm hoparlörler dügün çalışıyordu... Belki de pax driverlarda sorun var...

Normalde dts dolby gibi simgeler olması gereken yerde sadece thx simgesi var... Dediğim gibi 3 jakı da doğru takmama rağmen arka ve yan hoparlörlerden ses alamıyorum... Kaldırıp sitesindeki sürücüleri mi kullanmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahir40 -- 26 Haziran 2010; 21:46:56 >
  • paylaşım için teşekkürler..
  • quote:

Arkadaşlar pax sürücüyü kurdum, Konsolda sadece THX simgesi görünüyor... Ayrıca yan ve arka hoparlörlerden ses alamıyorum... sadece diagnostik yaptıktan sonra test et deyince tüm hoparlölerden ses geliyor... Kullanırken, müzik/film izlerken ön hoparlörler çalışıyor. Eski SB0570 value kartımda bile tüm hoparlörler dügün çalışıyordu... Belki de pax driverlarda sorun var...

CMSS-3D ye gel orada surroundta tıkla stereo surround yap bu kadar hepsinden ses gelir
  • 1 seneyi aşkın süredir pax kullanıyorum w7 64 bit ile adamlar herşeyi uyarlamış çok güzel bir mod çalışması paket halinde setup şeklinde kuruluyor w7 kullanan arkadaşlara büyük kolaylık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan2060

quote:

Arkadaşlar pax sürücüyü kurdum, Konsolda sadece THX simgesi görünüyor... Ayrıca yan ve arka hoparlörlerden ses alamıyorum... sadece diagnostik yaptıktan sonra test et deyince tüm hoparlölerden ses geliyor... Kullanırken, müzik/film izlerken ön hoparlörler çalışıyor. Eski SB0570 value kartımda bile tüm hoparlörler dügün çalışıyordu... Belki de pax driverlarda sorun var...

CMSS-3D ye gel orada surroundta tıkla stereo surround yap bu kadar hepsinden ses gelir

3d özelliğini setereo surround yapıp imleci front'dan stereo'ya getirince hoparlörlerden ses geliyor ama 8 kanal ses gibi olmuyor... Eskiden bi oyun oynarken düşmanın yerini anlayabiliyor, bi film izlerken sağdan soldan geçen kurşun sesleri güzel oluyordu. Tavsiye üzerine aldım ve bu kartın potansiyelinin bunun çok üstünde olması lazım...
    sb0570( x-fi extreme audio'ya modifiye olarak) bu işletim sisteminde sorunsuz çalışırken X-fi kartın bi fazlasını göremedim.

En güncel pax ve kaldırıp creativin sitesindeki sürücüleri denedim. Zaten konsolda sadece THX yazısını görünce(creativin kendi sitesindeki extreme music konsol resmi alttaki gibi dolby, dts, dvd audio ve kulaklık simgelerini de içeriyor) bi moral bozukluğu oluyor benim kart niye desteklemiyor diye...

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan2060

Creative X-Fi Serisi PAX Driver arkadaşlar denemenizi tavsiye ediyorum.
    Farkı normal driverın modlanmış hali seslerin ve bassların iyileştirmiş hali denebilir.

Celebrated 5 years of PAX drivers.
    “Pax PCI X-Fi All OS Creative Software Suite 2010 Final Edition”
    - XP/Vista/Win7 – 32/64Bit - Read me

PAX
    Performance Audio Xeleration
    -
    Tweaked Drivers for Creative Soundcards:
    Better Performance. Better Audio. Better Xeleration.

Pax PCI X-Fi All OS Creative Software Suite 2010 Final Edition for now? Unless Creative release all OS driver?
    CD is base from Creative Titanium Cd

“Tweaked Edition”

Supported cards:
    Sound Blaster X-Fi XtremeGamer Fatal1ty® Professional Series
    Sound Blaster X-Fi Platinum Fatal1ty Champion Series
    Sound Blaster X-Fi XtremeMusic
    Sound Blaster X-Fi XtremeGamer
    Sound Blaster X-Fi Platinum
    Sound Blaster X-Fi Fatal1ty
    Sound Blaster X-Fi Elite Pro
    Sound Blaster X-Fi
    Soundblaster X-Fi OEM Cards: Dell, HP and Gateway
    Setup should work with any XFI Card now!
    UHAA FULL Support now.

Supported OS:
    Fully working Suite for XP, Vista, Win7
    32 and 64Bit Updated Support installing X64 will installed to ProgramfilesX86.

Based on:
    SBXF_PCDRV_LB_2_18_0015_5

+ Updated Tweak
    + Fix X64 Components
    + AutoMode 1.01.05
    + Added New Name PAX HD AUDIO
    + DVDAudio32BitOnly
    + Creative Entertainment Center
    + CMS
    + CMS5
    + CMS_PCAPP_LB_3_30_21
    + Direct X June Edition 2010

Software Components:
    Creative Console Launcher
    Creative Software AutoUpdate
    Creative Audio Console
    Creative 3DMIDI Player
    Creative Diagnostics
    Creative ONLINE_REGISTRATION
    Creative Speaker Connection Wizard
    THX Console
    Creative SoundFont Bank Manager
    Creative AutoMode Switcher
    Creative Sound Blaster Properties New!
    Creative Sound Blaster Properties x64 Edition New!
    Creative Karaoke Player
    Creative Smart Recorder
    Creative Vienna SoundFont Studio
    Creative Volume Panel
    WaveStudio 7
    Creative Media Toolbox
    Creative Auto Tag Cleaner
    On Screen Display
    Sound Blaster Plugin x64 Edition for Microsoft Media Center New!
    Creative ALchemy (X-Fi Edition)
    Creative Product Registration
    APOIM New!
    Get PowerDVD New!
    SoundFont Banks
    Media Samples
    Online Manual
    Music Creation Guide
    MIDI Guide
    Audio Drivers

How to installed this Software suite. Click main Setup In shield Blue one and choice your language and your set.
    You can used suite drivers in the suite all fix
    Please remove old software using remove in remove all then reinstalled custom setup in the suite it self and enjoy!

Download LİNK....:http://dl.technewshw.com/drivers/PAX/Pax%20PCI%20X-Fi%20All%20OS%20Creative%20Software%20Suite%202010%20Final.7z

Creative Forum Linki...:http://forums.creative.com/t5/Sound-Blaster/Pax-PCI-X-Fi-All-OS-Creative-Software-Suite-2010-Final-Edition/td-p/558089

merhabalar. ben xp kullanıyorum. kurulmuyor. ne yapmalıyım? işletim sisteminiz desteklemiyor diyor.
  • 530mb lık bir dosya bu indirmemize değecek mi arkadaşlar? Ayrıca eski driverı silip mi bunu yüklememiz gerekiyor yaksa direk üstüne mi kuruyoruz?
  • silip bunu kur pişman olmassın degecek indirdigine ben kullanıyorum ses kartı x-fi elite pro siztem logitech z5500 hic bir sıkıntım olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: murlek

silip bunu kur pişman olmassın degecek indirdigine ben kullanıyorum ses kartı x-fi elite pro siztem logitech z5500 hic bir sıkıntım olmadı

5.1 ses sistemi kullanmıyorum yine de kursam faydası var mı? şu an aylar evvel kurduğum creativin kendi programını kullanıyorum
  • yükledik ama konsollar açılmıyor yardım ederseniz sevinirim. konsollar ekrana gelmiyor küçüçük bir resim çıkıyor beyaz ama konsol yok.?
  • Merhaba

bende x-fi ses kartı var win 7 64 bit te pax sürücülerini yükleyemiyorum
    aygıt başlatılamıyor (kod:10) hatsaı veriyor

bu sürücüleri yüklemek için başka bir yöntem varmı acaba

teşekkürler
  • Bende sürücüyü yeni yükledim. Arka speakerlar malesef bende de çalışmıyor. Surround modu da aktif olmasına rağmen ses gelmiyor...
  • Bende de bir türlü THX çıkmıyor nedense bir türlü çözemedim.
  • win7 64 bit te kullanan var mı bu yeni pax sürücüyü. Bende normal driver var bass gidiyor bir saçma tuş var consolda onu açıp kapatınca geri geliyor:) En yakın zamanda sürücüyü güncellemem lazım. Pax ı kullanan varsa yazarsa sevinirim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.