Şimdi Ara

Creative T7900'mü yoksa Logitech Z2300 Mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birisi 7.1 diğeri 2.1. Biliyorum ikisi çok farklı ama Logitech 200W RMS Creative 92 W RMS sizce hangisini alsam daha iyi ederim 5 gün içerisinde alacağım ikisinden birini ama kararsızım. Birde creativede 7 tane uydu haporlör var bunlara yer bulmak zor olurmu dersiniz, 2.1 dahamı pratik olur. Z2300 de 120 WRMS sub var creativde 24 W rms baslarda iyi bir performans alabailirmiyim acaba creativden bu arada Cretiveden tek bir yerde ve sadece 2 tane kalmış zor bulunan bir set artık. Kullanan arkadaşlardan yorumlarını ve onerilerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. Bu arada Logitech 80 YTL daha pahalı onuda belirteyim.

• nereye koyucaksinki? çok geniş bir mekansa git z2300 al evi yıkar. ama o dediğin 7+1 creativede baya bi kaliteli. ama sub ı kötü baştan belirteyim. madem uyduların bile kapladığı alan zorluk yaratacak nie 7+1 alıyosun git x-530 al yani sesi harbiden süper.. z2300 bence çok güçlü bir set ama o kadarı gereksiz ya bir 2+1 için yinede sen blirsin gerçekten içini hoplatcak biey arıyosan ( müzik için genellikle) z2300 ama filmlerde performansı yüksek olsun istiyorsa creative 7+1 ( ben olsam x-530 alırdım cretive in çoğu ürününden daha güzel )
  • tibi ben t7700 kullanıyorum bence çok güzel sub niye kötü dedin anlayamadım baslar falan x 530 dan çok daha iyi
  • t7700 un subi daha güçlü olabilir çünkü 6.5 inç sub driveri var ama x-530 un 5.25 inç galiba ( tam emin değilim ) sonucta subwooferın driverları t7700 ün daha büyük de x-530 un bass sesleri benim çok daha hoşuma gidiyor. mecidiyeköyde dinledim ikisinide geniç mekana rağmen x-530 un sesi daha çok beğendim ayrıca fiyat olarak t7700 çok daha pahallı bence o para verilmez ona. herşey sub driverların boyutu değildir kaliteside önemlidir.
  • x-530 kötü demiyorum ama t7700 bası daha tok vuruyor ve oldukçada güçlü
  • kardeş ben f-p oranına göre söölemiştim.. ona bakarsan gigaworksun bassınada kötü diyorlar. ( ama x-530 u t7700 ile topla karesini al yine giganın bassı etmez ) yani şimdi o zmn giga hakkında yapılan tüm yorumlar saçma :) neyse sorun o deil şuanda creative t serisinin çoğu ürünü gereksiz yere pahallı ben o yüzden dedim. eğer t7700 -z2300 die düşünürse uçarak gitsin z2300 alsın.
  • Bikaç cümle ile ifade edeyim.
    z2300ün sub'ının verdiği güç, gigaworks'tan daha güçlüdür. Bu işler deneyimle sabittir, z2300, şu an için piyasadaki en güçlü sub'ı olan setlerden biridir. Sadece z5500den bir gömlek düşüktür.
    Başka setlerle kıyaslayıp sonra dumur olmayın...
  • e tabi abi 120 watt subwoofer allah aşkına.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolverine

Bikaç cümle ile ifade edeyim.
    z2300ün sub'ının verdiği güç, gigaworks'tan daha güçlüdür. Bu işler deneyimle sabittir, z2300, şu an için piyasadaki en güçlü sub'ı olan setlerden biridir. Sadece z5500den bir gömlek düşüktür.
    Başka setlerle kıyaslayıp sonra dumur olmayın...

yok be wolverine yanlışın var z2300 bassı 4 gigaworks gücündedir ok
  • atışmalar konudan konuya devam ediyo anlaşılan. wooferı kötü olan bir ürün değil sadece o uydulara karşın yetersiz kalıyor bazı durumlarda. ve şu mereti 8 inç değil 10 inç yapsalar iyi olacakmış. ben bu işten dünyanın parasını kazansam allah için biraz daha kuvvetli yaparım şu subwooferı ya millet rahat eder kötü yorumlar çok azalır.
  • Turgi cim. Sub!!! Alt kat ,üst kat bizim evler dayanmaz. Daha yeni deprem atlattık!!
    Arkadaşlar Arkadaşın evini biliyorum bence Sub un güçlü olması önemli değil.(tam performans açamaz)
    En temiz sesi hangisinden alır bu konuda yardımcı olun.
    Gerçek bir ses kalitesi olsun.
    :)
    Yaşasın Balıkçılar..................
  • 7.1 in bir dizilişi vardır,öyle kafaya göre dizilmez.ha dizilir ama,sete boşyere para vermiş olursun zaten.eğer seti, yanına iyi bir ses kartı alıp oyun ve filmde kullanmayacaksan kesinlikle z2300 derim.ayrıca bu iki setin arasında fiyat farkıda olması lazım.z2300 her yönden daha kalitelidir t7900 den(bass-tiz-mid).ama surround olarak kullanıcaksan seti t7900 alabilirsin
    quote:

Orjinalden alıntı: keep

Birisi 7.1 diğeri 2.1. Biliyorum ikisi çok farklı ama Logitech 200W RMS Creative 92 W RMS sizce hangisini alsam daha iyi ederim 5 gün içerisinde alacağım ikisinden birini ama kararsızım. Birde creativede 7 tane uydu haporlör var bunlara yer bulmak zor olurmu dersiniz, 2.1 dahamı pratik olur. Z2300 de 120 WRMS sub var creativde 24 W rms baslarda iyi bir performans alabailirmiyim acaba creativden bu arada Cretiveden tek bir yerde ve sadece 2 tane kalmış zor bulunan bir set artık. Kullanan arkadaşlardan yorumlarını ve onerilerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. Bu arada Logitech 80 YTL daha pahalı onuda belirteyim.

• Bir sorum daha olacak arkadaşlar mp3 dinlerkende 7.1 setin tüm hapörlörlerinden ses alırmıyım yoksa sub ve sadece ondeki 2 haporlördenmi ses gelir. Hala karar veremedim bu arada, 2.1 alırsam DVD izlerken çok kaybım olurmu , daha once bilgisayarda 5.1 ile hiç film izlemedimde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.