Şimdi Ara

Creative sound blaster live ct4830 driver ve yazılım sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
1.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 hafta önce logitech z506 almıştım. Onboard seste sadece 3 giriş vardı bu yüzden 2 hoparlör çalışıyordu. Ben de hem daha çok ses çıkması hem daha kaliteli çıkması için sound blaster ct4830 aldım. İlk önce pcye taktığımda pcye bir şeyler oldu açılması 20 dkka sürmeye başladı ve masaüstü bir türlü gelmiyordu. Ben de gerekli cdyle chdsk çalıştırdım düzeldi neyse
    Heryerde driverını aradım hep bi hata veriyordu yüklerken. Sonra kxprojecti yükledim onunla çalıştı. Ama şaşırtıcıdır onboarddakine göre daha kalitesiz ses geliyordu. Normalde son seste bile cızırtı çıkmaz bunda daha yüzde 80e geldiğinde cızırtı başlıyordu. Ve bir türlü ana hoparlörden ses gelmedi ne yaptıysam. Sonra creative in kendi sitesinden buldum programı, hata veriyordu ben de xp uyumluluğunda yükledim . Bu sefer ses hepten berbat oldu çok tizleşti ve ses iğrenç çıkıyor.
    Yardımlarınızı bekliyorum. Eğer orjinal cdsi olan varsa upload ederse çok güzel olur.

• Bilgisi olan kimse yok mu ?
  • Hocam o karttan bende de var, ben win7'de kullanamadım. Win7 için driver desteği yok diye biliyorum.
    Keşke araştırsaydını önce. Çok eski bir kart bu.
  • kxprojecti sürücüsü dediğiniz gibi berbat.
    ama sürücüsü var bunun. hatta win7 otomatik tanıyor şu an..

sürücüsü lazımsa bana ulaşırsınız.
    https://support.creative.com/Products/ProductDetails.aspx?prodID=4857&prodName=Sound+Blaster+Live!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikail13 -- 22 Mayıs 2020; 7:38:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.