Şimdi Ara

Creative SB X-Fi Surround 5.1 Pro İnceleme / Windows 7 ve PAX Drivers incelemesi eklendi (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
514
Cevap
12
Favori
66.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ManitoN

quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

aldığım uyarı

Setup is unable to detect a supported product on your system. Please ensure that your product is properly installed before running this setup program.

Setup Will Exit.

internetten değil de, cd'den driver kurman lazım

hocam buna benzer bi hata cd^den de veriyor sorunum aslında o
  • @~~hyperion

Merhaba Hocam,

Cihaz için Windows 8 sürücüleri ürün sayfasında indirilmeye sunuldu.
    Forumda da Windows 8 ile beraber sorunsuzca kullanan arkadaşlar mevcut.

@Luffy1907

Merhaba Hocam,

Aldığınız hata mesajına bakınca sorunun,PC'nizin,ses kartını görmediğinden kaynaklandığını görmekteyiz.

Bilgisayarınızda Creative ile ilgili tüm sürücüleri kaldırın. Ardından cihazı USB portundan çıkartıp,bilgisayarınızı yeniden başlatın.
    Yeniden başlatma işleminden sonra,ses kartınızı farklı bir USB portuna takıp,sürücülerin otomatik olarak yüklenmesini bekleyiniz.Otomatik yüklenen sürücülerin ardından CD'deki yazılımı yükleyin.

Hayırlı geceler.
  • Ürünü windows 8 ile birlikte gayet sağlıklı bir şekilde kullanabiliyorum
  • logitech z623 le kullanan varsa lütfen eq dosyasını istiyorum lütfen
  • bu üründen aldım extradan samsung ev sinema sistemim var optik çıkışlı pc de kullanıyorum fakat film izlerken 5.1 kanal çok güzel ses veriyo ama müzik dinlerken radyo dinlerken 2.1 e dönüyo neden olduğu hakkından bi fikri olan varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalihorass

bu üründen aldım extradan samsung ev sinema sistemim var optik çıkışlı pc de kullanıyorum fakat film izlerken 5.1 kanal çok güzel ses veriyo ama müzik dinlerken radyo dinlerken 2.1 e dönüyo neden olduğu hakkından bi fikri olan varmı acaba

Radyolarda ki yazın iki kanal olduğu icin ögle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z-5500 sahibiyim, berbat bir müzik deneyimi sunduğundan daha doğrusu alet nerdeyse hiç tiz vermediğinden, bende x-fi pro ses kartından aldım. Umarım iyi bir karar vermişimdir. 160 liraya bimeksten aldım. Ürün yarın elime ulaşıcak. Beklentim daha iyi bir müzik deneyimi elde etmek.

Tavsiye ettiğiniz ayarlar nelerdir?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4ng3r

Z-5500 sahibiyim, berbat bir müzik deneyimi sunduğundan daha doğrusu alet nerdeyse hiç tiz vermediğinden, bende x-fi pro ses kartından aldım. Umarım iyi bir karar vermişimdir. 160 liraya bimeksten aldım. Ürün yarın elime ulaşıcak. Beklentim daha iyi bir müzik deneyimi elde etmek.

Teşekkürler.

Bende z623 le kullanıyorum ekolayziri bozulmaya meyilli. Çok iyi ayarlamak lazım. Ben naptiysam ayarlayamadim ses çok kötü geliyor bana suan. Bu işten anliyosan yaptığın ekolayziri paylasmani isterim. Film ve oyunda alet çok iyi z623 le hoparlörün konumunu yani sesin nereden geldiğini anlamıyorum sanki ekrandan geliyomus gibi geliyor. Ama müzik ince iş olduğundan hassas olmak gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

quote:

Z-5500 sahibiyim, berbat bir müzik deneyimi sunduğundan daha doğrusu alet nerdeyse hiç tiz vermediğinden, bende x-fi pro ses kartından aldım. Umarım iyi bir karar vermişimdir. 160 liraya bimeksten aldım. Ürün yarın elime ulaşıcak. Beklentim daha iyi bir müzik deneyimi elde etmek.

Teşekkürler.

Bende z623 le kullanıyorum ekolayziri bozulmaya meyilli. Çok iyi ayarlamak lazım. Ben naptiysam ayarlayamadim ses çok kötü geliyor bana suan. Bu işten anliyosan yaptığın ekolayziri paylasmani isterim. Film ve oyunda alet çok iyi z623 le hoparlörün konumunu yani sesin nereden geldiğini anlamıyorum sanki ekrandan geliyomus gibi geliyor. Ama müzik ince iş olduğundan hassas olmak gerek

Hocam bende bilmiyorum, yarın alet elime ulaşacak, ve malesef ses sistemi bursada ben kocaelinde olduğumdan 1-2 hafta kulaklık la deneyeceğim, karıştıra araştıra öğreneceğiz artık.

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler.

Hocam bende bilmiyorum, yarın alet elime ulaşacak, ve malesef ses sistemi bursada ben kocaelinde olduğumdan 1-2 hafta kulaklık la deneyeceğim, karıştıra araştıra öğreneceğiz artık.

Hayırlı olsun hocam güle güle kullan pişman olmassin insallah :) z5500 le ayarladiginda istiyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler.

Hayırlı olsun hocam güle güle kullan pişman olmassin insallah :) z5500 le ayarladiginda istiyorum

İnşallah hocam araştıralım bi ayar tutturursak yazarım.

• Herkese iyi forumlar öncelikle ..
    Bazı şarkılarda centerdan bulanık bir ses geliyor. Ön ve arkları center girişine taktığımda da aynı bulanık sesi hissediyorum. Tüm kablolar doğru takıldığında o bulanık ses gelmiyor. Ayrıca albümden kopyalanan şarkılar ve yüksek çözünürklü vidyolarda da bulanık sesi gelmiyor. Müziklerin kalitesi düşük olduğundan olabilir mi? wooferla aynı kabloyla takılıyor onla da ilgisi olabilir mi
  • Merhabalar,

Bende Logitech Z623 2.1 hoparlor var. Soundblaster x-fi Xtreme Gamer ile kullaniyorum Windows 8'de.

Sizlere danismak istedigim;

Bildiginiz gibi bu logitech Z623 ses sistemi THX sertifikali. Bahsedilen Soundblaster X-fi surround 5.1 pro da THX sertifikali.

Dolayisiyla mevcut ses kartimi Soundblaster X-fi surround 5.1 pro ile degistirirsem sizce ne kadar fark hissederim?

Tesekkurler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar x-fi pro usb ses kartını aldım. Optik kablo ile z906'ya bağladım. Fakat bazı şarkıların sesini duyamıyorum. Derinden geliyor. Bozuluyor... Youtube'daki videolar falan bozuk bozuk geliyor sesleri... Neden böyle birşey oluyor? Analog olarak mı bağlamam gerekiyor? Ses kartının arkasında 2 tane giriş var. Center ve rear... Front yok. Nasıl bağlayacağım? Ses neden bozuk çıkıyor? Winamp'ta falan bazı şarkılarda da yapıyor aynısını... Özellikle Blues

Değiştirme: SPDIF-OUT'tan Speaker'a geçmiş varsayılan ayar... Tekrar SPDIF*OUT'u seçince düzeldi artık o ne demekse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8BEF0F32F -- 26 Mayıs 2013; 10:01:50 >
  • Bende Pro almyı düşünüyorum ama yüksek fiyatı dolayısıyla 2. el almak istiyorum. Modelin THX olduğunu yada yeni model olduğunu anlamanın tek yolu THX midir. Birde 100 tl değerinde başka bir öneriniz olabilirmi. Microlab m300 ile kullanmayı düşünüyorum. Henüz 5+1ide almadım ama aklımda bulunan model Microlab m300 oldu tavsiyeler sonrası.
  • Thx izleyebilmek için filmin de Thx kodlanmış olması gerekmiyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gaming kulaklığı alacağım. Bunu da alırsam performans alır mıyım? Bununla birlikte nasıl bir gaming kulaklığı önerirsiniz?
  • SATILIK | CREATIVE X-FI SURROUND 5.1 PRO

http://forum.donanimhaber.com/m_76300367/f_//tm.htm#76300367
  • quote:

Orijinalden alıntı: bion@hnml

Thx izleyebilmek için filmin de Thx kodlanmış olması gerekmiyor mu?

quote:

Orijinalden alıntı: Feather

gaming kulaklığı alacağım. Bunu da alırsam performans alır mıyım? Bununla birlikte nasıl bir gaming kulaklığı önerirsiniz?

Merhaba,

THX denilen şey bir kodlama biçimi değil,sertifikadır.
    BURAYA göz atarsanız konu hakkında, aklınızdaki soru işaretleri kalkar.

Eğer USB bağlantılı bir oyuncu kulaklığı alacaksanız, kulaklığın mevcut ses kartı yüzünden harici bir ses kartı almanız gereksiz olacaktır.
    Ayrıca X-Fi Pro modelinin desteklediği oyunlar çok fazla değil. Kaliteli bir oyuncu kulaklığı alırsanız, oyunlardan alacağınız performans verimi daha fazla olacaktır.

Hayırlı sabahlar.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.