Şimdi Ara

---=== Creative Ep-830 İnceleme(Foto'lu) Tr'de İlk! ===--- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
1
Favori
26.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olay kagıt uzerınde degıl,kulakta biter
  • Zaten görmeyeceksin; Duyacaksın!..
  • Up
  • Sizce ep-630 dan buna geçmeye değer mi? Görünüş dışında bir fark göremedim ben
  • Dostum Ep-630 hic dınlemedım suana kadar dınleseydım bır bılgı verırdım ama fark illakı olucaktır630 ıcın bass-tiz dengesı yok denmıstı 830 da böyle bı durum yok mesla
  • Şu sıralar creative zen x-fi almak üzereyim, o yüzden diyorum. Açıkçası ep630 dan çok memnunum eğer çok büyük fark yoksa zaten değiştirmem
  • bu kulaklık ile sennheiser cx200 street II arasında kaldım. N79 da kullanacağım hangisini alsam acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: darbelux

Şu sıralar creative zen x-fi almak üzereyim, o yüzden diyorum. Açıkçası ep630 dan çok memnunum eğer çok büyük fark yoksa zaten değiştirmem

dostum cok memnunsan bence hıc gerek yok sonucta senı tatmın edıyormus
  • quote:

Orjinalden alıntı: JeFFreY.JeY

bu kulaklık ile sennheiser cx200 street II arasında kaldım. N79 da kullanacağım hangisini alsam acaba?

CX200 daha yenı bır model CX300 den ıyı olcagını sanmıorm ama Ep-830 da yabana atılcak cınsten degıl.Bana hangı tarz muzık dınledıgını solersen sana yardımcı olabılırım.Bass meraklıysan sıddetle tavsıye ederım her frekansta ıstedıgn bass ı alabılırsın.Bu tabi tiz-bas dengesız anlamına gelmez .Gayet dengeli.Bn trance,hip-hop,club genel bass tarzı anlıcagın gayet te tatmin edıyor benı 5610Xm le kullanıyorum mutluyummm

• quote:

Orjinalden alıntı: Jeezy

quote:

Orjinalden alıntı: JeFFreY.JeY

bu kulaklık ile sennheiser cx200 street II arasında kaldım. N79 da kullanacağım hangisini alsam acaba?

CX200 daha yenı bır model CX300 den ıyı olcagını sanmıorm ama Ep-830 da yabana atılcak cınsten degıl.Bana hangı tarz muzık dınledıgını solersen sana yardımcı olabılırım.Bass meraklıysan sıddetle tavsıye ederım her frekansta ıstedıgn bass ı alabılırsın.Bu tabi tiz-bas dengesız anlamına gelmez .Gayet dengeli.Bn trance,hip-hop,club genel bass tarzı anlıcagın gayet te tatmin edıyor benı 5610Xm le kullanıyorum mutluyummm

Cx200 cx300 den daha iyi o yüzden cx300 ile ep830 karşılaştırması yapılsa daha iyi olur. Ep830 cx300 den kötüyse otomatikman cx200 den de kötüdür.

• Ep-830 bence her halukarda ıkısındende ondedır ama söle bı durum var hıc bırını dınlemedım bu soledıklerım forudma okudugm ıncelemelrden yola cıkaraktır sakın sızlerı yanıltmasınCX300 den kotu olcagını hıc sanmıyorum ama Ep-830 un yalıtım konusunda bıraz eksıklerı var denılebılır bana gore kisiye gore degısır elbet
  • Ben genelde rock ve Dance dinliyorum. Bass hayranıyım aslında. Yalıtım eksiği derken, kulaklıktan dışarı taşan sesmi yoksa dışarıdan kulağımıza gelen sestenmi bahsediyorsun?
    bir kaç haftam daha var ondan sonra bir kulaklık alacağım ep830'u da göz önünde bulunduruyorum.
  • ya söyle solym ses yukseldıkce sacma bı durum ama ıcerı ne ses gelıyor nede bısı ama dısarı az bır ses gıdıyor ole abartılcak bır ses degıl max ses te cıkıo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jeezy

ya söyle solym ses yukseldıkce sacma bı durum ama ıcerı ne ses gelıyor nede bısı ama dısarı az bır ses gıdıyor ole abartılcak bır ses degıl max ses te cıkıo

Bendeki ep-630 da da aynı şey var, sadece sesi son sese çıkarttığım zaman dışarıya çok ama çok az bir ses veriyor, eğer otobüste yada arabadaysanız yanınızdakiler bu sesi duymaz bile.
  • arkadaşlar merhaba. tavsiyenize ihtiyacım var. ep830 ve sennheiser cx500 arasında kaldım. bir fikri olan var mı acaba? ikisinden hangisi daha iyidir
  • ep630 u emekliye ayırmanın vakti gelmiş artık
  • aşağıdaki yorumun yorum olduğunu unutmayalım ve fevri hareketlerden kaçınalım

"When they're in and nestled securely, the first thing noticeable is the clear sound quality. The EP-830 headphones are an upgrade to Creative's earlier EP-630 model, fixing several flaws. One of the upgrades is a stringent focus on treble in order to create less 'muddy' sound. Whatever's been done to improve the legacy of the EP-630 has worked; these headphones have a clear and crisp character. This is particularly good when teamed with synthesised electronic music or high female vocals — producing sweet highs. The sound is never painful, however, even at volumes that are far too powerful for regular listening. "

biraz tercüme (kusurlarımız varsa affola)

ilk göze batanın temiz ses kalitesi olduğunu dile getiriyor ep-630 a göre. Ep-630 un birçok kusurunu gidermişler aletin net ve temiz bir sesi olduğu için electronic müzik ve kadın vokalli şarkılarda kendini gösterdiğini söylüyorlar seslerin asla eziyetli olmadığını söylüyor

"Mid-range is another surprise. Middle tones are easy to recreate with in-ear headphones, but manufacturers often make the mistake of over-emphasising them. This isn't the case here; the mid-range is slightly recessed but accurate nonetheless."

midler bir başka sürpriz. mid tonlar basitce tekrar canlanıyor kulaklıkla ama üreticilerin bunu adam gibi yapmamaları (ki bencede :D) sık sık yaptıkları bir hata . orta sesler gene tam olmamış diyoralar ama idare eder nitelikte

"Bass is always a favourite of in-ear models — the nature of the headphones allows for deep, booming bass to be simulated even at low volumes. Bass isn't a standout performer here, being slightly muddy and indistinct, but it is the most prominent feature of these earphones. This lends them a rich sound, as well as giving music a slightly reverberating feeling."

bass bu tarz kulaklıklarda olmazsa olmazlardan kulakların doğası gereği derinlik sağlamalı patlayan basslar düşük seslerde de simule edlidi(denendi de denebilir) burada yani patlayan basslarda ,bassın performansı göze pek çarpmadı biraz bulanık ve belirsiz ama çok kafaya takmayın diyor :D . zengin bir ses veriyor müzik sanki birazcık yansıtıcı hissi veriyor (akustik demek ediyor galiba).

yazı daha var ama sadece bunları cevirebildim :D devamı için

http://www.goodgearguide.com.au/review/games/creative/ep-830/255610

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmc 12 -- 27 Mayıs 2009; 1:56:21 >

• Çeviri için Eline sağlık,
  • Kulaklıgı arastırdım ama pek bulamadım.
    GG de semato diye bir eleman var %100 orj. diyor 58.90 fiyatı ne yapsam alsammı arada kaldım ya..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.