Şimdi Ara

---=== Creative Ep-830 İnceleme(Foto'lu) Tr'de İlk! ===--- (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
1
Favori
26.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Jeezy

quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

---=== Creative Ep-830 İnceleme(Foto'lu) Tr'de İlk! ===---

---=== Creative Ep-830 İnceleme(Foto'lu) Tr'de İlk! ===---

2010 yılında Hepsiburada.com dan Ep-830 almıştım. Yorgun olmadığım günler yatağa kulaklıkla girer müzik dinlerim ama bugün nedense uyuyakalmışım. Sabah kalktığımda sağ kulaklık bu hale geldi.
    Sorun yok ama gidici hale geldi araştırmalara başlayalım bakalım

Hocam geçmiş olsun.Bu arada geceleri nasıl yatıyorsunuz onu düşündüm şuan

Onu bende anlayamadım dostum sabah uyandığımda koluma sarılı bağlı şekildeydi 4 senelik ilişkiden sonra kulaklıkla fantaziyede başladık

Yukarda eski yorumlarıma bakıyorumda o zamanlar Nokia Sybian telefonlar modaydı. Bendede o zaman N79 vardı telefondan kaynaklı olarak kulaklıktan şikayet etmişim.

Şuan Lg G2 var bende ve Poweramp programıyla beraber kullanıyordum kulaklığı. Yanlız şunu rahatlıkla söyleyebilirim Ep-830 > Cx300 serisi . Ep-830 kablo kalitesi dışında cx300 den iyi.

Arkadaşımda Cx300 var bende Ep-830 vardı. Kulaklıklarımızı aldıktan 1 yıl sonra 1 haftalığına birbirimizle değiştirdik . Fikir benden çıktı bir hafta değişiklik olsun dedim ama ilk başta istemedi Creative ne la dedi sennheiser ın yanında , neyse bir şekilde ikna ettim değiştirdik.
    Cx300 de kötü değilmiş ama onu alsaydım verdiğim paraya acırdım açıkçası ve cx bass konusunda ep den sönük.
    Kulaklığı verdiğim arkadaş zaten kulaklığı geri verme tenezzülünde bulunmadı vay unuttum vay arabada kaldı falan. Sonunda evinde bastımda aldım kulaklığımı

Demem o ki sennheiser fan boyu adamı dize getirdi Creative
  • Valla hocam Ep830 dan sonra 1,5 sene CX400-ii kullandim gercekten mest olmustum.CX-300 de kuzende vardi onla aradaki farki anlamak icin biraz takildim.Dedigin gibi EP-830 dan sonrasi icin CX300 gereksiz olarak goruyorum ama ses netligi icin net birşey soyleyemem.Sennheiser i sennheiser yapanda ses teki berrakligidir bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulaklığı alabileceğim Türkiye'den bir site varmıdır? yada yabancı orjinal uygun fiyat olan bir yer bulabilirmiyiz
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.