Şimdi Ara

---=== Creative Ep-830 İnceleme(Foto'lu) Tr'de İlk! ===--- (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
1
Favori
26.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • X

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H. -- 3 Temmuz 2010; 0:06:12 >
  • Semato'dan Sony Ex-85 almıstım orj cıkmadı sonra gerı verdım bı arkadastn Ep-830 aldım 80 liraya ısteyen olursa bana pm atabılır kesınlıkle orjınaldır ıncelemedekı resımlerde o kulaklıga aittir
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuttFTS.
    Semato forumda tartisildi, orjinal oldugu kesin gibi.

Sen bnm 30ar liradan aldigim cx300 lere de sahte dersin :)

ne sartlarda aldiin onemli. kesin sahte demem ama kisisel kanaatim ole. piyasada 90 100 110 kagıt olan mali 30a korsan harici baskabir sekilde alabilmek imkani olduunu sanmiorum.
    bu 30un icinde uretenin kari var sonra belli bir bedel karsligi yurda kargo ile geliyor belki gumruk odeniyor uzerine turkiyede satan kisi kar koyuyor 1de gigidyordan aldim dersen komisyonuda koy arti bazi saticilar kargoyu kendileri oduo. inanilir gibi gelmiyor bana. bu urunlerin ole kolay kolay anlasilamiyacak kopyalarinin cinden 3 5 dolardan siparisle getirilebildigini bilioruz. urunlerin resmi fiatlarida belli. hala inanan varsa inansin.
  • dostum ıstıosan elımdeknı sana satabılırım
  • CREATIVE EP-830 arayanlar! Elimde 1 adet sıfır amblajında EP-830 mevcut! İlgilenenlere duyrulur!..
  • Ep-830 ile ep-630 arasında ciddi fark var. Geçmek için düşünenler bence hiç düşünmesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jeezy

Semato'dan Sony Ex-85 almıstım orj cıkmadı sonra gerı verdım bı arkadastn Ep-830 aldım 80 liraya ısteyen olursa bana pm atabılır kesınlıkle orjınaldır ıncelemedekı resımlerde o kulaklıga aittir

Arkadaslar bugüne kadar GG deki Semato nickli satıcıdan kendime ve iş yerindeki arkadaslarıma yaklaşık 8 adet kulaklık satın aldım ve hiç birinde sahteye rastlamadım. Jeezy'nin yorumu üzerine artık ahbap çavuş ilişkisi kurduğum Semato nickli arkadasa Ex-85 konusunu sordum ve profilindeki yorumlarını inceledim.

Jeezy sözüm sana olacak kusura bakma. Semato bugüne kadar hiç Sony Ex - 85 satmamış, kendisi de hayretler içinde kaldı senin bu sözüne. Profilinde de hiçbir Ex-85 yorumu mevcut değil. Bu yaptığın kul hakkı yemek ve iftiradan başka bişey değildir. Adam gibi orjinal kulaklık getirip hakkıyla satan birisini bulmuşuz sırf bir iki kulaklık satacam diye iftira atıyosun.

Bu yaptığın doğru bir hareket değil adamım, şu forum ki donanimhaber en saygıdeğer forumlardan birisidir, bir sürü müşterisi var.

Eğer hala iddia ediyorsan aldığına bana Semato nickli arkadasın adını ve hangi tarihte alım yaptığını bir söylersen konuyu biraz daha irdelemek isterim...

• quote:

Semato'dan Sony Ex-85 almıstım orj cıkmadı sonra gerı verdım bı arkadastn Ep-830 aldım 80 liraya ısteyen olursa bana pm atabılır kesınlıkle orjınaldır ıncelemedekı resımlerde o kulaklıga aittir

Adama iftira atacaksan önce git bir kere olsun adamın profiline bak da hangi kulaklıkları satıp hangilerini satmadığını anla hiç olmazsa sattığı kulaklıklar üzerinden iftira at

Zaten Semato ile bir kere konuşmuş olsan onun neden sahte satmayacağını anlar insanlığı karşısında da şu iftirayı atmazdın.

Bir iki kulaklık satacam diye bu kadarı da fazla, hem artık bırakalım şu elimde fazla vardı, yok efendim yeni modele geçecektim de... olaylarını..

Burası FORUUUUUMMM... hemde Türkiye'de çok fazla insanın güvendiği bir forum, satış yapacaksan git işi satış olan bir sitede yap bu işi....

• Birini elmasepeti'nden aldım Metan garantili. Diğerini yurtdışından aldım, yurtdışında garantili. Yurtdışından aldığım ile elmasepetinden aldığım birebir aynı. Aynı gün geldikleri için kıyaslayabildim.

quote:

Orjinalden alıntı: deja.vu01

quote:

Orjinalden alıntı: MuttFTS.
    Semato forumda tartisildi, orjinal oldugu kesin gibi.

Sen bnm 30ar liradan aldigim cx300 lere de sahte dersin :)

ne sartlarda aldiin onemli. kesin sahte demem ama kisisel kanaatim ole. piyasada 90 100 110 kagıt olan mali 30a korsan harici baskabir sekilde alabilmek imkani olduunu sanmiorum.
    bu 30un icinde uretenin kari var sonra belli bir bedel karsligi yurda kargo ile geliyor belki gumruk odeniyor uzerine turkiyede satan kisi kar koyuyor 1de gigidyordan aldim dersen komisyonuda koy arti bazi saticilar kargoyu kendileri oduo. inanilir gibi gelmiyor bana. bu urunlerin ole kolay kolay anlasilamiyacak kopyalarinin cinden 3 5 dolardan siparisle getirilebildigini bilioruz. urunlerin resmi fiatlarida belli. hala inanan varsa inansin.

• quote:

Jeezy bu yazdıklarına inanamıyorum yaa resmen iftira atmışsın ayıpp yanii . 1.cisi Semato adlı arkadaş (GG satıcısı) Senin yazdıgın gibi bir marka ve model kulaklık hiç satmamış birisi. 2.cisi'de bende ''Semato'' adlı arkadaş'dan AKG K324P marka ve model kulaklık aldım ve ürün bence siz ne derseniz deyin %100 Orj. Ürün. Ayrıca Adamın Satış Yaptıgı ürünler Hakkında daha şuana kadar hiçç Orj. Degildir vs. vs. diye en ufak birşey yazılmamış. Böyle Dürüsüt bir GG satıcısını Eger karalamak istiyorsan kusura bakma ama zaten kımın ne mal oldugunu bilen bilir bu kadar diyorum. Şimdi banada bu adamın arkadaşlarından veya vs. vs. diyebılırısınız ki Semato' nıcklı Satıcı arkadası en ufak görmüşlüğüm veya konuşmuşlugum yoktur.Sadece Alış verişimi bu arkadaş'dan yaparım o kadar. Ayrıca'da kulaklıklar hakkında Bu kadar çok '' Orjinal ürün ile Sahte ürün arasındaki farkları gayet güzel ve çok aççık şekilde anlatan ve açıklayan biri Salakmıdır ki de Sahte ürün satsın !!

• quote:

Orjinalden alıntı: stonpary

quote:

Arkadaslar bugüne kadar GG deki Semato nickli satıcıdan kendime ve iş yerindeki arkadaslarıma yaklaşık 8 adet kulaklık satın aldım ve hiç birinde sahteye rastlamadım. Jeezy'nin yorumu üzerine artık ahbap çavuş ilişkisi kurduğum Semato nickli arkadasa Ex-85 konusunu sordum ve profilindeki yorumlarını inceledim.

Jeezy sözüm sana olacak kusura bakma. Semato bugüne kadar hiç Sony Ex - 85 satmamış, kendisi de hayretler içinde kaldı senin bu sözüne. Profilinde de hiçbir Ex-85 yorumu mevcut değil. Bu yaptığın kul hakkı yemek ve iftiradan başka bişey değildir. Adam gibi orjinal kulaklık getirip hakkıyla satan birisini bulmuşuz sırf bir iki kulaklık satacam diye iftira atıyosun.

Bu yaptığın doğru bir hareket değil adamım, şu forum ki donanimhaber en saygıdeğer forumlardan birisidir, bir sürü müşterisi var.

Eğer hala iddia ediyorsan aldığına bana Semato nickli arkadasın adını ve hangi tarihte alım yaptığını bir söylersen konuyu biraz daha irdelemek isterim...

Yok dostum hatta zina lık buBızde burda ınsanız bızde gg den tanınmıs bı adamdan kulaklık aldık karıstırmıs olabılırım olamazmı Cunku ısmı cok benzıyor hem Semato harıc orda bı suru orj olmıyan kulaklık var buraya gelıpte yok kul hakkıymıs yok suymus buymus dıyıp adamın asabını bozmaKulaklık satcam dıyede kımsenın hakkını yemem adam gıder ıstedıgınden alır ben kımseye zorla kolundan tutup kulaklıgı vermıyorum elıne edebını takın

Arkadaslar ozur dılerım bu arada kulaklıgı aldıgım kısı Scieno dıe bırıymıs Semato Scieno benzerlıkten dolayı aklıma o geldı cok ozur dılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeezy -- 5 Haziran 2009; 23:36:54 >

• quote:

Yok dostum hatta zina lık buBızde burda ınsanız bızde gg den tanınmıs bı adamdan kulaklık aldık karıstırmıs olabılırım olamazmı Cunku ısmı cok benzıyor hem Semato harıc orda bı suru orj olmıyan kulaklık var buraya gelıpte yok kul hakkıymıs yok suymus buymus dıyıp adamın asabını bozmaKulaklık satcam dıyede kımsenın hakkını yemem adam gıder ıstedıgınden alır ben kımseye zorla kolundan tutup kulaklıgı vermıyorum elıne edebını takın

Arkadaslar ozur dılerım bu arada kulaklıgı aldıgım kısı Scieno dıe bırıymıs Semato Scieno benzerlıkten dolayı aklıma o geldı cok ozur dılıyorum

Bizim edebimiz elimizde arkadasım böyle bir olay için yazdığım şeylerin de daima arkasındayım, ortada nahoş bir hadise varsa asab da yeri geldiğinde bozulur...

Hadi isim benzerliği diyelim biz buna ve formun seyrini bozmayalım, özür dilemen de erdem olmuş, foruma ve sana yakışmış, akılsız biri olsaydı uzartır dururdu konuyu, çoğu başlık da bu şekilde amacından sapıyor zaten....

• ortada bir yanlış anlaşılma olmuş.
    Gerçi büyük bir hata mesela ben cx200streetII bakıyordum sahte fln deyince hiç bakmadım.
    taki burdaki yanlış anlaşılmayı gördüm PM attım sematoya.
    Farkında olmadan olmuş problem değil herkes hata yapabilir üstüne gitmek kimseye yakışmaz arkadaş özür dilemiş zaten daha ne yapsın.
  • arkadaşlar bende bugün gittigidiyordan almış bulunmaktayım 58,90 kargo bedava şeklinde. Nası sizce fiyat iyi mi? Ürünü k850i + W980i_MixedAcoustic_2.02_by_Desilver akustiği ile kullanmaktayım. Sesi açıyorum açıyorum bana mısın demiyor hpm 70 de 7. kademenin üzerinde basslar bozulur patlardı. Bu kulaklıklar harika. İçimde kesinlikle sahte korkusu kalmadı. Bu kadar süper ses bir emitasyondan gelemez hadi diyelim emitasyon helal olsun verdiğim para :D

dün bi arkadaş bu sitede ilan açmış gelen yorumlara göre güvenilirde birisine benziyor. 40 lira gibi bir fiyat biçmiş. İlgilenenler bakabilir.http://forum.donanimhaber.com/m_31931555/mpage_1/key_creative%2C830//tm.htm#32187487

• çok iyi bir kulaklık, incelemede güzel olmuş
  • Sagol dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: redbloodedman

arkadaşlar bende bugün gittigidiyordan almış bulunmaktayım 58,90 kargo bedava şeklinde. Nası sizce fiyat iyi mi? Ürünü k850i + W980i_MixedAcoustic_2.02_by_Desilver akustiği ile kullanmaktayım. Sesi açıyorum açıyorum bana mısın demiyor hpm 70 de 7. kademenin üzerinde basslar bozulur patlardı. Bu kulaklıklar harika. İçimde kesinlikle sahte korkusu kalmadı. Bu kadar süper ses bir emitasyondan gelemez hadi diyelim emitasyon helal olsun verdiğim para :D

dün bi arkadaş bu sitede ilan açmış gelen yorumlara göre güvenilirde birisine benziyor. 40 lira gibi bir fiyat biçmiş. İlgilenenler bakabilir.http://forum.donanimhaber.com/m_31931555/mpage_1/key_creative%2C830//tm.htm#32187487

Bana pek mantıklı gelmedi. Kulaklık yurt dışında bile bundan daha pahalı. Çakma olma ihtimalini göz önünde bulundurmak lazım. Ben x-fi ile geleni ucuz olsun diye 60tl ye koydum ilana. Bu kadar düşük olamaz.

• ben yurt dısından 80 liraya aldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ULYSES

quote:

Orjinalden alıntı: redbloodedman

arkadaşlar bende bugün gittigidiyordan almış bulunmaktayım 58,90 kargo bedava şeklinde. Nası sizce fiyat iyi mi? Ürünü k850i + W980i_MixedAcoustic_2.02_by_Desilver akustiği ile kullanmaktayım. Sesi açıyorum açıyorum bana mısın demiyor hpm 70 de 7. kademenin üzerinde basslar bozulur patlardı. Bu kulaklıklar harika. İçimde kesinlikle sahte korkusu kalmadı. Bu kadar süper ses bir emitasyondan gelemez hadi diyelim emitasyon helal olsun verdiğim para :D

Bana pek mantıklı gelmedi. Kulaklık yurt dışında bile bundan daha pahalı. Çakma olma ihtimalini göz önünde bulundurmak lazım. Ben x-fi ile geleni ucuz olsun diye 60tl ye koydum ilana. Bu kadar düşük olamaz.

Ben gözü kararttım siparişi verdim,
    Elime geçince yorum yaparım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.