Şimdi Ara

Creative ep-630 mu hitz ma-350 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
2.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler başlıkta da görüldüğü gibi ep-630 ile ilgili çok övgü var da hitz ma-350 ile ilgili hiç Bi şey yok. Hitz kullanan Bi arkadaş beni aydınlatsın hangisi daha güzel fiyatları yaklaşık olarak aynı tasarım olarak hitzde ses kalitesinde hangisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up

Aldınız mı? Ben de alacağım ama açıkçası ma350 yle ilgili hiç inceleme yorum vs bulamadığım için kararsızım

• 3 aydır kullanıyorum ma350'yi, ondan önce de ep630i kullanıyordum, işin doğrusu aralarında ses olarak hiçbir fark yok.
  • Konu biraz eskimiş ama ileride bakan olur diye yazayım. İki kulaklık da var elimde.

Ma-350 ses kalitesi yönünden bence daha iyi. Basslar biraz daha iyi ve daha net ses veriyor.

Aynı cihazlarda telefon ve mp3 playerda kullandım 630 daha yüksek ses veriyor.

Bunun dışında ep 630 kulağa rahat giriyor. Ma-350 biraz daha kaba ve kulağı zorluyor.

Ma-350nin kablo kalitesi daha sağlam gibi.

Şunu belirtmek isterim ki iki kulaklık arasında yaklaşık 30 lira fark var. Bu fark göz önüne alınırsa mikrofon sizin için önemsizse 630 tercih edilir. Arada 30 liralık bir fark yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.