Şimdi Ara

Creative Audigy 2 ZS alacaktım bulamadım ne alabilirim onun yerine

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar küçük bir tavsiye alacaktım sizden. Audigy 2 ZS alacaktım bulamadım. onun yerine ne alabilirim. X-fi ye yöneldim oda bana pahalı geldi. siz ne dersiniz.

• Dostum bende birkaç gün önce çok aradım ama bulamadım. Sonunda 2. el bitane aldım. Sonradan nette bi yerde gördüm çok uygun fiyat ve taksit avantajıyla üstelik kargo da bedava. Bi bak istersen. 2. el almasaydım kesin burdan alırdım.
    http://www.exa.com.tr/index.cfm?ba=u.eksaDetail&kod=SESCRAAVDI000
  • Dostum saol ama burda PCMCIA olanı var laptop lar için bana pcı olanı lazım.
  • x-fi xtreme audio ve gamer henüz Türkiye ye gelmedi.Geriye Audigy2 zs haricinde sadece x-fi xtereme music kalıyor.İkinci el de bulunursa uygun olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozankardes

Dostum saol ama burda PCMCIA olanı var laptop lar için bana pcı olanı lazım.

hayır arkadaşım resmi yanlış koymuşlar. PCMCIA olan listenin alt tarafında ayrıca onun fiyatı 125$. Bunun fiyatı 72$. Bi daha bak istersen.
  • Valla saolasın ya sipariş verdim şimdi. umarım bi yanlışlık olmaz PCMCIA versiyonunu göndermezler tutupta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankardes -- 2 Mayıs 2007; 21:08:39 >
  • yok hocam exa dan gecen gun de ben aldım 97 ytl ye

bildigimiz audigy 2zs iste ancak kutusu ufaltılmıs ve icerigi zayıflatılmıs.sadece kurulum cd si var kutuda
    bir de sanırım doğu ülkelerinde satılmayan malları burada satıyorlar kutu üzeri arapca farsca dolu
  • Hadi bee audio dvd yi merak ediyordum ama neyse çok sorun deil zaten yanında verilen dvd/cd ler. 116 ya aldım bende. Valla ne yalan söyleyim exa dan aldığım zaman taksit yapmaları cezbetti beni yoksa 2. elde alınabilir.

Edit: yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankardes -- 2 Mayıs 2007; 23:43:40 >
  • Bişey değil dostum. İyi bi seçim yaptın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: suganzm

yok hocam exa dan gecen gun de ben aldım 97 ytl ye

bildigimiz audigy 2zs iste ancak kutusu ufaltılmıs ve icerigi zayıflatılmıs.sadece kurulum cd si var kutuda
    bir de sanırım doğu ülkelerinde satılmayan malları burada satıyorlar kutu üzeri arapca farsca dolu

Birader bu gün exa dan aradılar. siparişi doğrulamak için. bende o sırada sordum bi arkadaşta sizden almış aynı ses kartını. onun kutu içeriğinde oyun ve demo cd/dvd leri çıkmamış sadece sürücü cd si çıkmış ama creativin sitesinden baktığımızda kutu içeriğinde bu bundle cd lerde var dedim. Telefon açan arkadaşta "biz burda sonuçta kutuları açmıyoruz. eğer sizdede çıkmassa içinde çıkması gereken. cd ve dvd ler. benimle iletişime geçin. sitemizde iletişim bölümünde numaram var hatta daha önce almış olan arkadaşında bize ulaşsın. gerekirse tedarikçi firmadan istetiriz size göndeririz" dedi. bende teşekkür ettim kapadım.
    Bi ara istersen.
    Kutu içeriğinin bulunduğu link.
    http://us.creative.com/products/product.asp?product=4915&nav=packageContents
    Bu arada siparişten sonra telefon açmaları güzel bir yöntem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankardes -- 3 Mayıs 2007; 17:08:19 >

• Beyler Selamlar iyi geceler..Exa nın sitesinde hala gözüküyor.. kutu içeriğinde hasssasiyet gösterirlerse hemen kapatıcam kalanlardan bende bir adet. bu konuda yeni bilgi geldiğinde iletirseniz gerçekten çok sevinirim. Yeni sistem kuruyorum fellik fellik audigy 2 zs arıyorum. Teşekkür ederim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: river24

Beyler Selamlar iyi geceler..Exa nın sitesinde hala gözüküyor.. kutu içeriğinde hasssasiyet gösterirlerse hemen kapatıcam kalanlardan bende bir adet. bu konuda yeni bilgi geldiğinde iletirseniz gerçekten çok sevinirim. Yeni sistem kuruyorum fellik fellik audigy 2 zs arıyorum. Teşekkür ederim..

Kart sabah geldi. Kutu üzerinde ne yazıyorsa içinde var ama kutu üzerinde oyun cd leri demo dvd ler falan yazmıyor. bi sürücü cd ile 2 taen kablo çıkıyor onun içinde exa'nın yapacağı bişe yok sanırım. Bu seriler böle anlaşılan. içinden demo dvd ler çıkmıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.