Binbaşı
22 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
358866 Gün Cezalı
357279 gün 13 s. 5 dk. kaldı
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,

Elimde Sony as 100v aksiyon kamerası var, su altı kabı ile birlikte. Bu cihazı en ucuz yoldan kaska Nasıl bağlarımı düşünüyorum. Kask henüz yok ancak kayak kaskı olacak yani hava delikleri olmayacak üzerinde. Sony maşallah bi aparat üretmiş 130 lira... NeXT markasının YE-M01L Yan Kask Bağlantısı var fakat benim kamera uzun, oval olduğu için olur mu bilemedim. Fikri verebilirseniz sevinirim.
Arkadaşlar merhaba,

Su an elimde banana plug takılı kablo var ve amfim sherwood r 956r. Bu amfiye kablo klasik dolama yöntemi ile takılıyor linkten bakarsanız sevinirim.

http://www.zenn.com.sg/Sherwood_R-956_AVMr.JPG

Ben ya elimdeki kabloyu kullanacağım ya da amfi alacağım şu an elimdeki kablolar ve bağlama yöntemi ile aldığım sesten hiç memnun değilim.

Siz ne tavsiye edersiniz ? Açıkçası kablonun uçlarını bozarak amfiye uyumlu hale getirmek istemiyorum kablo amfiden daha pahalı :)
Arkadaşlar Merhaba ,

Şu an bütçem yok açıkçası , fakat evimde Hi fi olmasını çok özledim , amfim vs öylece duruyor.

Ya bütçemi çok kastırıp 1800 liraya Dali Concept 8 alacağım , ya da 400 liraya Wharfedale Vardus 200

alacağım sonra da param olunca vardusları satacağım filan falan uzun iş...

Açıkçası birilerinin beni gazlamasına ihtiyacım var.

Korkum , Vardus 200 alırsam müzik dinlerken çok büyük hata yapmışım dermiyim...

Sadece müzik için alacağım
Arkadaslar Merhaba ,

iyi bayramlar herkese. Masaustu bilgisayarimda WD Cavaliar Black 500 Gb disk kullaniyorum ancak bu diski bir sekilde laptopa takip içindekileri kurtarmam lazym.

bunun için asagidaki malzemeden mi almam lazim ?

yardimci olabilirseniz çok sevinirim.

http://www.vatanbilgisayar.com/frisby-25-sata-hardisk-kutusu-usb-30--siyah.html#ozellikler
Arkadaşlar Merhaba ,

İstanbulda yaşıyorum ancak ilerleyen zamanda izmire taşınmak istiyorum... Bu nedenle Balçova Çetin Emeç mahallesinde 350 bin TL civarı daire bakıyoruz.

Bu semti herkes övüyor biz de gördüğümüzde yaşam standartları yüksek bir yer, sizler ne dersiniz ?
Arkadaşlar Merhaba ,

Xtreme player içine itunes ile videolar attım ama bu videolar İmovie de görünmüyor.
Görünmesi için Imovie'ye ayrıca mı atmam lazım ? Öyle ise çok saçma değil mi ? iki defa yüklemiş olacağım...
Arkadaşlar Merhaba ,

Tablet için en uygun data paketini arıyorum sizlerin de bilgisi var ise paylaşır mısınız ?

Ek Simkart için Turkcell 38 TL ücret talep ediyor data paketleri de aylık 40 TL civarında...

Kullanan ve araştıran arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Arkadaşlar Merhaba ,

I pad Air için gamepad arıyorum ancak TR'de satılıyor mu bulamadım.

Steelseries'ın yaptığı güzel bir pad var youtube da ancak bulamadım...

Bilgisi olan var mı ?
arkadaşlar merhaba ,

Ben 1 haftadır kafayı yemek üzereyim , note kullanıyorken telefon kırıldı şu an saçma sapan bir şey kullanıyorum, 25 haziranda telefon alacağım bütçem 700 hadi bilemedin 750 TL ancak ne alacağım konusunda kararsızım hem de çok.

ne almayacağımı biliyorum ama ;

Samsung Note 1-2
I phone

Aslında aklımda Nokia Lumia'lar yer tutuyor ama foto olayı benim için çok önemli telefonu hem video hem foto için sık sık kullanıyorum...

Yardımlarınızı rica edeceğim arkadaşlar....
Arkadaşlar Merhaba ,

13-21 Ekim tarihleri arasında Munihte olacağım (Munich Re binasına çok yakın bir otelde)

Burada 5 akşam boş ve iki gün tam boş olacak,

neler yapılır neler edilir fikirleri olan var mı ?

Hatta takılmayı seven arkadaşlarla orada da buluşabiliriz :)

Lütfen, bilgilerinizi bekliyorum.
Hakkında
Meslek: Bilişim
Forum İmzası:
3800 x2 // mf4 ultra-3 // 6600 gt // 512*2 // 160 sata2 // dvd rw // h600b // giga500 // Z5500// 2zs platinum pro// vg2230 wm

http://suganzm.deviantart.com/
http://www.fotokritik.com/kullanici/?id=103519
Forum İkinci El İmzası:
3800 x2 // mf4 ultra-3 // 6600 gt // 512*2 // 160 sata2 // dvd rw // h600b // giga500 // Z5500//2zs platinum pro

viewsonic vg 2230 wm
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.500
İkinci El Bölümü Mesajları: 519
Konularının görüntülenme sayısı: 207.537 (Bu ay: 539)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.